25. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Bill Gates varuje svět, aby se připravil na „člověkem způsobenou pandemii“ brutálnější než covid

Známý padouch, globalistický miliardář a pandemický prorok Bill Gates varoval svět, že další pandemie bude pravděpodobně vytvořena člověkem a bude mnohem brutálnější než covid.

Samozvaný globální zdravotnický car řekl posluchačům v Lowy Institutu v australském Sydney, že svět musí velmi pozorně poslouchat jeho rady a do tečky dodržovat jeho pokyny, jinak dojde k ekonomickému krvácení v takovém rozsahu, jaký tu ještě nebyl.

“Srovnejte ekonomické náklady na přípravu na další pandemii s náklady na tuto a připravte se na ekonomickou ztrátu přes 10 bilionů amerických dolarů,” řekl.

„Při covidové pandemii jsme byli hloupí, protože jsme neměli připraveny vhodné nástroje, praxi a globální kapacitu na to, abychom pohotově zareagovali tak, jak to děláme při požárech nebo zemětřeseních.“

Bill Gates chválí brutální pandemická opatření v Austrálii

Gates ocenil australskou brutální autoritativní politiku včetně tvrdě vymáhaných povinných roušek a nejdelších lockdownů na světě.

“Některé z věcí, které při Austrálii vynikají, jsou, že Austrálie a dalších sedm zemí provedli brzkou diagnostiku (testování) na úrovni populace hned v úvodu pandemie a rychle zavedli karanténní opatření,” řekl.

„Tím dosáhli, že v prvním roce, kdy ještě neexistovaly žádné vakcíny, udržovaly nízkou úroveň infekce.“

Bill Gates také ocenil vzestup Číny jako dobrou věc pro „světový řád“ a prohlásil, že ke zvládnutí budoucích pandemií je zapotřebí stabilní mezinárodní řád založený na vzájemné politické vůli.

„Jedna věc, která stále visí na vlásku, je, zda budeme mít globální, národní i regionální kapacitu pro zavádění opatření. To znamená, že když přijde další hrozba infekční choroby, budeme jednat tak, aby se to nerozšířilo globálně,“ řekl Gates.

„Musíme provádět každých pět let komplexní cvičení připravenosti na pandemii na úrovni zemí i regionů. K tomu potřebujete globální skupinu, která bude každého hodnotit.“

Jak jsme již dříve psali i na naší stránce , Bill Gates rovněž prohlásil, že nová pandemie bude smrtelnější než covid a bude zabíjet hlavně děti a mladé lidi.

Video o tom si můžete prohlédnout zde (v angličtině):

Bill Gates lamentuje, že Afrika zůstala neočkovaná

Gates také poukázal na příklad Afriky jako regionu, který nedostal svůj spravedlivý podíl vakcín proti Covid-19, a zavázal se zajistit, že v budoucnu budou očkováni.

„Trhový kapitalismus selhal při pohledu na některé potřeby těch nejchudších. Jejich hlas na trhu byl velmi malý,“ uvedl Gates.

„Můžete doslova zachránit životy za 1 000 amerických dolarů. Není mnoho jiných věcí, které jsou stejně naplňující.“

Co však Gates již nezmínil je, že Afrika měla nejnižší počet případů Covid-19 na světě navzdory tomu, že celý kontinent zůstal téměř úplně neočkován. (Poznámka redakce: Není to důkaz, že vakcíny oslabují imunitu a nákazu spíše šíří, než jí předcházejí?)

Gates dále říká, že vzestup Číny je dobrý pro světový řád. Řekl, že politika USA a vlastně i politika Austrálie vůči Číně vyžaduje smířlivější a kooperativnější politický přístup při řešení velkých problémů, jako jsou klimatické změny.

„Vidím vzestup Číny jako obrovskou výhru pro svět… Současná mentalita USA vůči Číně, která je Čínou opětována, je jakousi mentalitou ztratit-přehrát. A to je špatné.“

Bill Gates se nedávno setkal s australským premiérem Anthonym Albanesem v Kirribilli House v Sydney, aby prodiskutovali klimatické změny, zdraví a energetické výzvy.

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com

 

 

Sdílet: