28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nevíte, jak zablokovat bolševického generála, co ztratil rudou knížku i s komunistickou manželkou až v roce 1989?

Leze mi do baráku všude! Nemohu pustit televizi, facebook, počítač, radio, všude jsou rudoši, co zradili své přátele z Moskvy za špinavý dolar! A co udělají příště?

Kvůli těmto bezpáteřním xindům spáchal Karel Kryl sebevraždu a upálil se Jan Palach.

Chtěli vyburcovat národ, aby neupadl v apatii a tyto bezpáteřní, bezcharakterní a prodejné duše naše zem nepřijala.

Jak dávno je jejich zoufalé volání a je to zde zpět.

Pokud budeme mlčet, tak si nic jiného, že rudé generály, kteří za špinavý dolar opustí vše, i svůj národ, svoji vlast nezasložíme.  Nezasloužíme si nic jiného, než aby nám opět z hradu vykládaly bolševické, prodejné dámy ze škol Klementa Gottwalda.

Jaký zájem mají USA, aby do čela usedl bezcharakterní, prodejný bývalý generál? Je to proto, že je prodejný?

Nastává doba temna, nejhorší od roku 1945.

Snímek obrazovky 6472 6facd

Co je to za spolek a neskutečný lidský odpoad je další popis od advokátky Kláry Samkové

(zkopírováno z FB)
Petru Pavlovi vypršel mandát předsedy vojenského výboru NATO v červnu 2018. Rok a půl poté, v prosinci 2019 byl zaregistrován zapsaný spolek Pro bezpečnou budoucnost, v jehož rámci začal Pavel působit, objíždět republiku a veřejně se vyjadřovat. Již tehdy se začalo mluvit o tom, že spolek je jakýmsi předstupněm k oficiálnímu oznámení kandidatury. Spolek založili: Petr Kolář, Radko Hokovský a František Vrabel. Všechna jména jsou velmi dobře známá.
Kolář v současné době již několik let pracuje pro americkou lobbistickou společnost Squire Patton Bogs. Squire Patton Bogs má vliv po celém světě a ve Spojených státech amerických je řazena mezi top tři lobbistické firmy s tím, že dokáže zařídit prakticky cokoli.
Radko Hokovský – ten se dostal do širšího povědomí coby ředitel politické neziskovky Evropské hodnoty, ta před lety začala sestavovat tzv. seznamy dezinformátorů, financována mimo jiné i George Sorosem.
František Vrabel – médii označován jako datový analytik a zakladatel společnosti Semantic Visions. Opakovaně prohlašuje, že „vypínání webů je správná cesta“. Semantic Visions analyzuje devadesát procent světového zpravodajského obsahu (tj. denně přes milión článků z více než šesti set tisíc zdrojů). V polovině března 2019 dostal Vrábelův tým od vlád Velké Británie a USA na boj s fake news grant 250 tisíc dolarů.https://www.reflex.cz/…/hvezda-reflexu-analytik…
Edit kvůli dosahu: Welcome NWO, support green deal and LGBT ?. Sláva Ukrajině a zdravím do Davosu.❤️

soudruh generál 0d3a3

Proboha, co je to za lidi, kteří chtějí tento duševně lidský odpad volit? A to je jen to, co nám zjistit NATO dovolí. To utajené je zahaleno údajným “vojenským zpravodajstvím”.

Petr Pokorný

 

 

 

Sdílet: