29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Základní léky už chybí i v Rakousku. Posílají se jednotkám NATO na Ukrajinu jako zásoby před plánovanou eskalací konfliktu s Ruskem?

Základní léky nechybí jen v Česku, ale i v sousedním Rakousku. Chybí základní antibiotika, léky proti bolesti, kašli atd. atd. aktuálně v Rakousku chybí více než 550 druhů základních léků! Stejně jako u nás doma ani v Rakousku neexistuje racionální důvod, aby tomu tak bylo a politické elity to nijak nevzrušuje.

Vysvětlením může být, že léky jsou posílány přednostně na Ukrajinu, nejprve jako dar ukrajinské armádě, poté co Ukrajinci došli a v do konfliktu se létě zapojily naplno jednotky zemí NATO (oficiálně jsou to „dobrovolníci“) především z Polska, Pobaltí, USA. Izraele a Velké Británie. tak jim.

Aktuálně to ale vypadá, že na Ukrajinu jdu léky z evropských satelitů ve velkém a vypadá to na vytváření zásob. Co to znamená? Chystá se eskalace konfliktu otevřeným zapojením jednotek NATO do boje za Velkou Chazárii?

K běžným Ukrajincům se totiž žádné léky nedostali a ti, co se nejezdí léčit do ČR, mají zkrátka smůlu a musí jim na zápal plic stačit křenové placky a čerstvý vzduch. Zdravotnictví je totiž na Ukrajině již řadu let v rozvalu a za vše pacienti musí draze platit, jenže i to je dnes problém. Řada zdravotníků byla odvelena do vojenských lazaretů a nejsou tedy k dispozici. „Ukrajinským“ elitám jsou (a vždy byly) životy běžných Ukrajinců zcela lhostejné. Běžné Ukrajince považují za své otroky a dobytek.

Brzy uvidíme, co se stane. Jedno je jisté, empatie současných evropských „elit“ k jejich vlastním národům je nulová. V Česku to už dokonce ani Češi nejsou, tak není divu. Jak dlouho si to ještě bílé evropské národy nechají líbit?

Česká věc

 

 

Sdílet: