4. 6. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Spáchali vraždu! Důkazy jsou nezvratné: Očkování proti Covidu bylo masovou vraždou!

Jak čtenáři vědí, mám obavy, že snaha neoconů o hegemonii USA je cestou k jaderné válce. Pád nám ale hrozí i z jiných směrů. V tomto sloupku sdílím myšlenky o využití zinscenovaných pandemií ke zničení ekonomické nezávislosti a občanských svobod a snížení světové populace, což je stanovený cíl Billa Gatese a Klause Schwaba. V následujících sloupcích se budu věnovat dalším hrozbám, které zůstávají bez povšimnutí.

Profesor Michel Chossudovsky, emeritní profesor na Ottawské univerzitě a zakladatel a ředitel Centra pro výzkum globalizace, upozornil na důležitou věc. Injekce nebezpečné látky velkému procentu světové populace nebyla chyba, ale předem promyšlený pokus o atentát. články najdete zde .

Společnost Pfizer a americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který je odpovědný za ochranu veřejného zdraví, v únoru 2021 věděli, že „vakcína“ proti Covidu uvedená na trh v polovině prosince 2020 je smrtící a podle zákona měla být stažena. Interní dokumenty společnosti Pfizer zaznamenaly během dvou měsíců 1 200 úmrtí způsobených vakcínou a desítky tisíc nepříznivých zdravotních příhod, včetně srdečních poruch a spontánních potratů. Zpráva, která měla být držena pod pokličkou 75 let, byla povinně vydána na základě příkazu federálního soudu FDA. Toto je interní zpráva společnosti Pfizer. Nejedná se o zprávu nezávislých lékařů,

Zpráva je nyní veřejná. Protože Pfizer a FDA věděly, že „vakcína“ je životu a zdraví nebezpečná, a nepamatovali si to, spáchali podle zákona vraždu.

Otázkou před námi je nedostatek obvinění z vraždy proti vedení společnosti Pfizer a úředníkům FDA, kteří jsou odpovědní za smrt a zranění milionů lidí.

Vzhledem k tomu, že členové tisku jsou zapleteni do masové vraždy, neočekávejte, že média budou věnovat pozornost zveřejněné zprávě společnosti Pfizer, která je podpořena mimořádným nárůstem nadměrného počtu úmrtí v každé očkované zemi po očkovací kampani. Dr Michael Yeadon, bývalý viceprezident a hlavní vědecký pracovník společnosti Pfizer, prohlásil, že „vakcína“ nejen způsobuje smrt, neplodnost a zranění, ale také vážně narušuje imunitní systém, takže očkovaní jsou náchylní k nemocem.

Nečekejte, že Kongres nebo Výkonná pobočka něco udělá. Členové Sněmovny a Senátu závisí na příspěvcích na kampaň a Big Pharma je hlavním dárcem. FDA je marketingovým zástupcem společnosti Big Pharma.

Nečekejte, že lékařská profese něco udělá. Big Pharma tvoří 70 % finančních prostředků na lékařský výzkum. Lékařští vědci nebudou kousat ruku, která je krmí. Bývalí redaktoři New England Journal of Medicine a The Lancet uvedli, že nemají důvěru ve výzkum publikovaný v časopisech, protože 70 % článků financuje Big Pharma. Big Pharma je také velkým sponzorem lékařských fakult. FDA, stejně jako všechny regulační agentury, je vlastněna a řízena těmi, které mají regulovat.

Peter Koenig, bývalý zaměstnanec Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), dochází k závěru, že máme co do činění s „jasnou eugenickou agendou, masovou depopulací jako nikdy předtím.“ Článek naleznete zde .

Měli bychom být zděšeni tím, že před dvěma měsíci (23. října 2022) Bill Gates, WHO a zakoupené a zaplacené Centrum pro zdravotní bezpečnost Johnse Hopkinse dokončili simulaci příští pandemie .

Stojí za to připomenout, že „pandemii Covid“ předcházela podobná simulace těsně před vydáním viru Covid. Nizozemský expert odhalil, že plánem je 10 let nakažlivých pandemií, které mají připravit cestu k Velkému Resetu.

Pamatujte, že virus Covid byl výsledkem let výzkumu, který částečně financoval Fauci v NIH.

Pamatujte, že testovací sady Covid byly vyrobeny roky před pandemií Covid. Zjevně někdo věděl předem, že se blíží pandemie.

Vezměte si, že Fauci a Bill Gates předpovídali několik let předem, že brzy dojde k pandemii. Pamatujte, že neexistuje způsob, jak předem vědět, že se objeví nový infekční virus a bude dostatečně nakažlivý, aby způsobil pandemii. 

Než uděláte to, k čemu vám byl vymyt mozek, a zavrhnete fakta jako konspirační teorii, zeptejte se sami sebe, jak je možné, že tolik kousků, které do sebe zapadají, může být náhoda.

Bez médií, několika nezávislých politiků a důvěřivé a nic netušící populace, co má zastavit strachem poháněné nevolnictví a otroctví světové populace Velkého resetu? Elity, oddané ideologii, se rozhodly, že mají morální právo vládnout našim životům. Elity vědí, že hejno se podvolí. Ovládne je strach.

Paul Craig Roberts

ZDROJ

 

Sdílet: