4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Kolem nejdůležitějších zpráv světa je ohlušující ticho

Britský televizní moderátor Neil Oliver přednesl strašidelný monolog o „největší světové zprávě“, skandálu s mRNA koronavirovou vakcínou. Pokud se o tom ale chcete dozvědět více, musíte hledat na internetu.

Vědecký výzkum prokázal, že 1 ze 100 lidí, kteří si dají injekci Pfizer, zaznamená závažný vedlejší účinek. Lékařští odborníci požadují přerušení očkovacího programu. Vláda ale nadále prosazuje, aby lidé všech věkových kategorií dostávali více vakcín.

Po celém světě se objevují otázky týkající se souvislosti mezi krevními sraženinami a vakcínou AstraZeneca. Země EU jej již nepoužívají a ve Spojeném království již není podáván lidem mladším 30 let. Mezitím byl generální ředitel AstraZeneca Pascal Soriot povýšen do šlechtického stavu princem Charlesem.

Mnoho zemí se potýká s nevysvětlitelnou nadúmrtností. Ty jsou nyní vyšší než úmrtí na Covid. Na celém světě lidé po injekci umírají. Každý den byl s velkou pompou oznamován počet úmrtí na Covid. Kde je to vzrušení z nevysvětlitelných úmrtí?

Už léta odborníci ze střech křičí, že je něco velmi, velmi špatně. Byli zesměšňováni, jejich pověst byla zničena, byli na černé listině. Mezitím jsou vždy přeočkování a opakované očkování.

Oliver říká, že mluvil s novináři, kteří jsou v kontaktu s poslanci, zdravotníky a zástupci médií, ale ti by si v této otázce nespálili prsty.

Záměrný pohled na druhou stranu je jen špičkou ledovce, tvrdí Oliver. Nadměrná úmrtnost raketově roste, válka na Ukrajině se utišuje, největší přerozdělování bohatství vůbec, eroze našich práv, přechod od hotovosti k digitální měně centrální banky (CBDC), vyjmenovává. V zemi prvního světa stojí lidé v mrazivém mrazu fronty na jídlo.

Během debaty v britské Dolní sněmovně o poškození vakcínami byl sál prakticky prázdný. O všech politicích, kteří se nedostavili, Oliver říká: „Můžete si dát ruce před oči, ale my je vidíme. Drží jazyk za zuby, ale to ticho je ohlušující.”

 

 

Sdílet: