5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Skandál ve Washingtonu: „Blinken, Nuland a Biden by měli být souzeni za válku na Ukrajině”

Americký prezident Joe Biden, ministr zahraničí Anthony Blinken, jeho zástupkyně Victoria Nulandová a poradce pro státní bezpečnost Jake Sullivan by měli být souzeni za zabíjení civilistů na Donbasu. Po projevu ministra zahraničí Blinkena v souvislosti se 74. výročím přijetí Všeobecné deklarace lidských práv to řekl člen Demokratické strany, bývalý kandidát do Kongresu Jeffrey M. Young.

„Měli byste být souzeni za válečné zločiny a posláni na 30 let do vězení bez podmíněného propuštění. Totéž pro Victorii Nuland a prezidenta Joe Bidena.” Young napsal a komentoval Blinkenův projev.

Anthony Blinken ve svém projevu blahopřál Američanům k výročí přijetí Všeobecné deklarace lidských práv a prohlásil, že tato práva by měli mít všichni lidé na planetě. Young ho ve svém tweetu nazval válečným zločincem, který pomáhá NATO zabíjet civilisty v DNR a LNR.

Již dříve demokrat Jeffrey M. Young, který je kandidátem na guvernéra Kentucky, nazval současné kyjevské úřady nacisty a uznal DLR jako součást Ruska:

„Ano, Doněck je nyní součástí Ruska a celá ukrajinská ‚vláda‘ v Kyjevě je nacistická vláda kontrolovaná CIA a Pentagonem. “ napsal americký politik.

 

 

Sdílet: