2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Potratový průmysl chce imunitu na zabíjení novorozenců, kteří přežijí zbabrané potraty

Ne každý potrat jde podle plánu. Každý rok přežijí potrat tisíce dětí. Když se dítě narodí živé i přes všechny pokusy ho zabít, potratáři musí čelit velmi vážné realitě – realitě, která představuje rébus pro jejich spálené svědomí.

Za posledních padesát let se jen v USA narodilo nejméně 17 855 dětí živých poté, co přežili zbabraný potrat. V některých případech se dítě narodí živé, ale trpí vážnými zraněními, zanedbáním lékařské péče nebo smrtelnými následky.

Potratisté nechtějí nést zodpovědnost za své zbabrané potraty, a proto se potratový průmysl rychle snaží poskytnout jim ochranu před zodpovědností na státní úrovni.

Přijímané nové zákony mají chránit potratáře před soudními procesy nebo trestním stíháním, když zraní nebo zabijí děti poté, co přežili potrat .

Zjednodušování přístupu k potratům často znamená rozšíření ochrany odpovědnosti pro zdravotníky, kteří se dopustí lékařské chyby, zanedbání lékařské péče a neoprávněné smrti vůči nevinným dětem.

Potratový průmysl rozšiřuje akceptaci zanedbávání lékařské péče a medicínských pochybení ve zbabraných interrupčních procedurách

Americké státy Kalifornie, Colorado a Michigan již přijaly zákony, které umožňují potratářům odepřít postnatální lékařskou péči dětem, které se narodí živé po potratu.

Odpíráním akutní lékařské péče potratáři šíleně pokračují v dokonání svého neúspěšného zákroku, umožňující nebo asistujíc při smrti předčasně narozeného děťátka.

Nové zákony o potratech označují tuto promyšlenou vraždu jako „péče o reprodukční zdraví“. Podle nových zákonů může novorozené dítě zemřít a úmyslná vražda se nazývá „výsledek těhotenství“.

Podle sítě Abortion Survivors Network (Sdružení přeživších potrat) přežijí tisíce dětí každý rok umělé přerušení těhotenství ve druhém trimestru, ale děti jsou ponechány zemřít do několika hodin po narození v důsledku smrtelných zranění a zanedbání lékařské péče.

Indukční potrat (vyvolaný porod) je svou povahou chybný, neetický postup.

Ve studii z roku 2017, která zahrnovala 5 000 umělých potratů mezi 20. až 24. týdnem těhotenství, byla hlášena 69 až 81procentní míra „selhání“. To znamená, že většina dětí není usmrcena před začátkem procedury.

Podle studie z roku 2018 přibližně polovina (50,6 procenta) dětí, které jsou nuceny podstoupit umělé přerušení těhotenství, je po ukončení procedury stále naživu. Tyto děti jsou nuceny trpět a umírat v důsledku zranění a zanedbání lékařské péče nejméně půl hodiny po narození.

Studie publikovaná v časopisu Contraception Journal (Žurlál antikoncepce) potvrdila, že 69 procent lékařů nezabije dítě před dilatačním a evakuačním (D&E) potratovým postupem, který se provádí po 18 týdnech těhotenství.

Nyní, když je známý soudní precedens Roe-vs-Wade (právo na interupci) protiústavní, tyto děti se právně považují za „osoby“, když se narodí živé. Uvedené postupy indukce a D&E interrupce jsou neetické násilné činy vůči miminkům a tyto postupy by se podle zákona měly považovat za příšerné činy, kterými ve skutečnosti i jsou.

V současnosti však neexistují žádné zákony na ochranu živých narozených dětí, které přežily potrat, a většina států nevyžaduje od poskytovatelů potratů, aby hlásily živě narozené děti, takže počet úmrtí po narození může být vyšší, než se v současnosti uvádí.

Když ženy dostanou naději a lepší informace, vyberou si život

V USA ročně přežije až 3700 dětí chemické potraty. K chemickému potratu dochází, když se během prvních deseti týdnů těhotenství užívají léky k zastavení vývoje plodu.

V roce 2020 bylo provedeno přibližně 502 000 chemických potratů, ale 5 procent z těchto potratů selhalo a způsobilo další komplikace.

Studie z roku 2013 publikovaná v časopisu Contraception International Reproductive Health Journal (Žurnál antikoncepce a reprodukčního zdraví) zjistila, že 1,1 procenta chemických potratů selže na první pokus.

Dr. Ingrid Skopová, praktikující porodnice, gynekologie a členka American College of Obstetrics and Gynekology (Americké sdružení porodníků a gynekologů), říká, že míra selhání chemických potratů se ve druhém trimestru zvyšuje na 38,5 procenta, protože gesta nedokážou otrávit plod.

Pokud chemický potrat selže, žena může odmítnout chirurgický potrat a projít celým těhotenstvím.

Podle studie z roku 2021 zveřejněné v časopise Journal of Issues in Law & Medicine (Žurnál problémů v právu a medicíně) až 67 procent neúspěšných chemických potratů má v konečném důsledku za následek živě narozené děti.

Když matka dostane naději a lepší informace z centra péče o těhotenství, často změní názor na traumatickou zkušenost s potratem a vybere si život.

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com

 

 

Sdílet: