11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Podivné volební průzkumy prezidentských kandidátů popírají základní součty 1+1=2. Milují Češi chudobu?

Nevěřte jim ani slovo a s klidem běžte volit kandidáta SPD

Hlavním kandidátek spojených sil „pravdy a lásky“ je po slovenském vzoru ta blonďatá paní – D. Nerudová. Tu sice ještě před rokem nikdo neznal, nemá na nic názor ale údajně vede průzkumy veřejného mínění.

Ty průzkumy jsou sami o sobě velmi divné a popírají elementární logiku. Před rokem v podivných parlamentních volbách získaly strany 5 koalice (havlismu) celkem 43% hlasů. Jejich kandidáti (Nerudová, Pavel, Fisher, Hilšer) ale nyní mají ve volbách již 53% hlasů. Divné že?! To se asi Čechům zalíbila chudoba instalovaná jejich zahraničními loutkovodiči a plánují volit její kandidáty?! Babišovo ANO má stabilně kolem 30%, sám kandidát ale pouze 23,5%. Přitom hnutí ANO je právě o Babišovi. Zase divné, že!?

To nejlepší nakonec. SPD získalo loni 9,6% a nyní má jeho kandidát Bašta podporovaný navíc Trikolorou jen 2,5% hlasů. Kam se ty hlasy poděly? Babiš je podle čísel nemá. Že by se vlastenečtí voliči rozhodli volit kandidáty vládní liberální demokracie?!

Zkrátka a dobře, tyhle průzkumy jsou čistá manipulace a výmysl. Běžte v klidu volit kandidáta SPD, reálně má nejméně kolem 13-15% hlasů. Kolik mu nakonec spočtou u voleb je jiná věc.

P.S. Podle odhadů redakce bude zvítězena D. Nerudová s volebním ziskem 189% ze 100% možných. Na Mendelově univerzitě byla nalezena doktorandská práce, která prokazuje, že 100 je víc než 189, proto ve vyspělé liberální demokracii to možné je!

 

Sdílet: