11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zkorumpovaní europoslanci, kteří byli zatčeni, byli napojeni na Sorose

Jak již dobře víte, tak v europarlamentu došlo k zatčení skupiny levicových europoslanců, kteří se nechali zřejmě dlouhodobě korumpovat, aby konali proti zájmům Evropy a v zájmu islámských chalífátů.

Ostatně, na politice EU je tento vliv již dlouho velmi výrazně patrný. Nyní se dostávají na světlo světa další informace. Zatčených bylo 5 členů socialistické frakce evropského parlamentu, přičemž jedna ze zatčených byla místopředsedkyní EP. O ní a o dalším europoslanci, který hrabal plnými hrstmi, se již objevily další zajímavé informace.

Prakticky všichni zatčení byli činní v neziskovkách, samozřejmě zaměřených na multikulti a migraci. Ovšem ještě zajímavější je informace o napojení na Sorose a jeho organizace, které působí přímo v EU.

Dnes se podíváme detailněji na řeckou europoslankyni a místopředsedkyni parlamentu a jednoho z italských europoslanců.

Eva Kaili, která byla zatčena v pátek, je vlivná politička evropské levice pracující v Sorosově think-tanku. Eva Kaili se narodila v Soluni v roce 1978, její otec byl strojní inženýr a byl ve vedení řeckého regionu. Původně studovala architekturu ve svém rodném městě, poté studovala mezinárodní studia v Pireu, ale také na Harvardu.

Kaili vstoupila do řecké socialistické strany Pasok v roce 1992, když jí bylo pouhých 14 let. Byla také studentskou vedoucí na univerzitě a byla zvolena v roce 2002 jako nejmladší zástupce do městské rady v Soluni.

Mladá žena rychle stoupala po politickém žebříčku, v roce 2004 kandidovala do parlamentu a v roce 2007 byla zvolena nejmladším členem athénského zákonodárného sboru.

Eva Kaili přešla na evropskou scénu v roce 2014: Byla zvolena europoslankyní a od té doby posílila skupinu „Strany evropských socialistů“. Jako členka řady výborů jak v Aténách, tak v Evropském parlamentu, se v posledních letech zaměřila především na digitální a různé další technologické politiky.

V lednu 2022 byla zvolena jednou z nových místopředsedkyň Evropského parlamentu jako první Řekyně v této funkci.

Pak, v pátek, náhlý krach: Kaili byla zatčena během protikorupční razie, stejně jako její partner Francesco Giorgi, který je také parlamentním asistentem belgické socialistické europoslankyně Marie Areny.

Kaili je mimochodem také členkou „European Council on Foreign Relations“, Sorosova think-tanku, který sdružuje přes 300 Evropanů z celé Evropy, od politiků přes novináře až po obchodní lídry.

Kaili se tak připojila k řadě mladých politiků z prostředí Global – Leaders -Forum Klause Schwaba.

Tolik k první zatčené a nyní se podíváme ještě na zkorumpovaného italského europoslance.

V obvinění  Antonia Panzeriho, italského europoslance PD z frakce socialistů, stojí, že „pronikl do srdce Evropského parlamentu a je podezřelý z vměšování do politiky EU a z korupce ze strany Kataru “.

Panzeri patřil k Sorosovým spolehlivým spolupracovníkům v europarlamentu.

Mezi dokumenty hacknutými DCLeaks Sorosovým organizacím a šířenými byl také seznam spojenců spekulanta: “ Mapování: Spolehliví spojenci v Evropském parlamentu (2014 – 2019) “.

V tomto seznamu „ Kumquat Consult “, bruselská lobbistická agentura pověřená Sorosem, představuje různým sektorům organizací finančních spekulantů mapování spojenců považovaných za „spolehlivé“ ze všech přítomných v Evropském parlamentu. Politici, na které se můžete „spolehnout“ při budování „trvalých a důvěryhodných“ vztahů zaměřených na propagaci politického programu „Nadace otevřené společnosti“.

177stránkový dokument měl za cíl „poskytnout Open Society European Policy Institute a Open Society network intelligence podrobné zmapování všech členů osmého Evropského parlamentu, kteří mají zájem a chtějí podporovat programové cíle Otevřené společnosti na pětileté období 2014-2019“.

Zde jen na okraj připomínám, že – i když v té době bylo složení EP poněkud jiné než dnes – byla na seznamu i česká jména, konkrétně se jednalo o tyto spolehlivé Sorosovy spojence: Dlabajová  (ANO) a Maštálka (KSČM), ze Slovenska: Beňová, Smolková, Zala.

Vrátíme-li se k obviněným europoslancům, tak zatím je spojuje zejména aktivita v neziskovkách a napojení na Sorose. A samozřejmě i fakt, že šetřit zrovna nepotřebovali.

Například výše zmíněný italský europoslanec si užíval i s rodinou dovolenou za 100 tisíc eur. Vyplývá to z informací obsažených v některých dokumentech, které belgické úřady zaslaly italským. Podle belgických vyšetřovatelů manželovi řekla, „že si nemůže dovolit utratit 100 000 eur za dovolenou jako loni a že si myslí, že současný návrh, 9000 eur na osobu pouze za ubytování, je příliš moc“.

Podle vyšetřovatelů se zdá, že manželka a dcera bývalého europoslance skupiny si „jsou plně vědomy aktivit“ „manžela/otce“.

Bývalého europoslance za PD Antonia Panzeriho belgické úřady podezírají, že za úplatu intervenoval u některých lidí, kteří pracují v Evropském parlamentu ve prospěch nejen Kataru, ale i Maroka. Vyplývá to z jednoho z dokumentů, které belgické úřady zaslaly Itálii.

Dokument upřesňuje, že stále platí „presumpce neviny“. Podle belgických vyšetřovatelů se zdá, že dcera a manželka včera zatčeného Panzeriho  si jsou „plně vědomy“ Panzeriho aktivit.

Tolik zajímavosti ke dvěma ze skupiny pěti zatčených europoslanců.

Jen je škoda, že spravedlnost nedopadla i na ty největší korupčníky, zejména na „Von Lejno“. Proti tomu, kolik zřejmě ona sama získala na úplatcích  za prosazení miliard injekcí genových jedů pro občany EU, výše uvedení europoslanci jen paběrkovali…

ZDROJ

 

Sdílet: