2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Sládek, Bobošíková a nyní rovnou čtyři: Březina, Diviš, Janeček a Zítko. Máte padáka, oznámil Rakušan!

Podobnost čistě “náhodná”. Bolševické kdo nejde s námi… Vzpomínáte na zločin s Miroslavem Sládkem, jak ho zavřeli, aby byl zvolen Václav Havel? Zrovinka v době voleb? A výsledek?

Samozřejmě Václav Havel se smál, až se za břicho popadal a Pražský hrad pak pokračoval v koloběžkové šou a opileckých triádách.

lex Miroslav Sládek

V roce 1998, kdy se Miroslav Sládek zkoušel stát opět prezidentem, byl uložen do vazby na 17 dnů. Zrovinka v době voleb. A výsledek?Byl samozřejmě zvolen o jeden hlas Havel. Pak Sládka propustili a soudy rozhodly o Sládkově nevině!

Ale prý to bylo křišťálově průzračné.

Pak v roce 2000 obsadili Českou televizi v čele se spacákem Rumlem přátelé Evrospkých hodnot a Pussy Riot s pornotanečníkem Jakubem Jandou a vítězství bylo dokonalé.

I když měl nakonec později Václav Klaus silnou oporu, vše ostatní se zhroutilo.

Teda, opět fraška: po Sládkovi to byla Bobošíková. Záhadný přepočet hlasů z pozic Evropských hodnot ji smetl a i když pak Nejvyšší soud zničil rozhodnutí Ministerstva vnitra, už neměla šanci. Evropské hodnoty vítězí.

Nyní jsou další volby v rukou Rakušana jako ministra vnitra. A opět stejná manipulace: prapodivný přepočet z náhodného výčtu, nad kterým žasnou i žáci páté třídy vyřadil Diviše, Březinu a Janečka. U Zídka nikdo neví, na čem je, protože o počtu podpisů pochybují  i tisíce lidí ze skutečné opozice. Ale to potvrdit nelze.

Každopádně fraška volební “Lex Miroslav Sládek” je na stole opět. Čísla se záhadně dostanou pod 50 000 a všichni normálnější kandidáti jsou vyhozeni. Zvítězí předem vybraný kandidát (ka)

Takže zbývá pouze Joura Babiš, Skolioza Petr Pavel a Čaputová Nerudová. To tvrdí veřejnoprávní televize česká, zmanipulované průzkumy,  a vůdci strany Pětistrany. Vlastně šestistrany, protože Babiš a Fiala jedno jest. Jeden za osmnáct, druhý za dvacet bez dvou.

I výklad náhodného výpočtu v součtu % je tragikomický. Nebo zločinný. Všichni čtyři se odvolali a minimálně tři musí být vzati zpět.

Nebo bychom měli jít do ulic, žádat zablokování voleb a překontrolování ručně všech podpisů pod dozorem celého státu a kamer?

P.S. Ale pochybovat nesmíme jako Donald Trump v USA. Lex Miroslav Sládek je podobnost čistě náhodná.

Petr Pokorný

 

Sdílet: