25. 9. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Astronomický nárůst nadměrné úmrtnosti mezi mladými, zdravými lidmi

Někteří lidé, kteří dostali vakcínu, udělali dobře, zatímco jiní byli poškozeni. Stále více lidí si toho všímá ve svém okolí, u rodinných příslušníků a přátel. Čtou zprávy o nárůstu nadměrného počtu úmrtí po celém světě, řekl patolog Ryan Cole deníku The Epoch Times Jan Jekielek.

Cole měl na mysli Island, kde je proočkovanost velmi vysoká. V červenci byla nadúmrtnost v zemi 56 procent. “Astronomický,” řekl patolog.

V Portugalsku byla nadúmrtnost kolem 30 %, ve Španělsku také 30 % a v některých dalších evropských zemích 10–15 %. Většina z nich jsou smrtelné u mladých, zdravých lidí.

Každý den má Cole na lince kolegu, který musí nahlásit úmrtí. „Pak se ptám: Kdy jste naposledy dostali injekci?“ A to je celé, upozornil patolog.

Už dříve vysvětlil, proč mladí, zdraví lidé náhle a nečekaně umírají. “Protože dostávají do těla jed, který způsobuje zánět srdce,” řekl  Cole a poukázal na to, že spike protein zůstává v lymfatických uzlinách až 60 dní po očkování. “Pravděpodobně mnohem déle,” řekl.

“Je šílené pokračovat v propagaci nejnebezpečnějšího a nejnebezpečnějšího lékařského produktu, který kdy přišel na trh,” řekl.

 

 

Sdílet: