27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Co ukázaly americké volby?

Liberální lžidokracie se kvůli falšování u voleb zbavit nelze. Jaké možnosti lidem zbývají?

V USA nám právě proběhly tzv. mid. term elections, které téměř vždy vyhrává opozice. Předvolební průzkumy jednoznačně hovořily o velké vítězství Republikánů, které se nakonec nekonalo. Sčítání zatím stále ještě probíhá, ale je jisté, že volby dopadnou podle potřeby vládnoucího „deep statu“. Analytici se předhánějí v různém vysvětlení výsledků. Prý my Američané údajně jsme s Bidenem a jí naordinovanou ekonomickou krizí spokojeni (no asi jak kdo!), prý chceme Ameriku bez Trupma a podobné výplody zaplňují oficiální media.

Přitom volby stejně jako ty prezidentské provázejí rozsáhlé volební podvody, Opět se objevují podivné korespondenční hlasy, opět „nefungují“ volební stroje, opět volí „nebožtíci a neexistující voliči“.

V Evropě to není jinak, V Německu se budou opakovat parlamentní volby ve 2500 okrscích v Berlíně, kvůli masivním volebním podvodům. Rakouský prezident se volil třikrát. Ve Francii byly u voleb neplatné volební lístky, v ČR poprvé v historii agentury významně podhodnotily zisk havlistické koalice SPOLU atd. atd….. (poznámka redakce)

Co z toho plyne? U voleb se liberální lžidokracie zbavit nelze. Volič nic skutečně ovlivnit nemůže a režim si volby našvindluje podle potřeby.

Jaké tedy mají lidé jiné možnosti na změnu vlády? Mezi nenásilné prostředky patří demonstrace, stávky a občanská neposlušnost mezi kterou patří třeba i odmítání placení daní.

Pak je tu násilný odpor proti totalitě, který garantuje americká ústava. Bohužel v USA vše směřuje k násilnému řešení, které bude mít podobu občanské války a následného rozpadu USA.

Mike Donák, Texas, USA

 

Sdílet: