5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Ve Spojených státech byla odhalena „stínová vláda“, která řídí Ameriku – American Thinker

Kroky Joea Bidena v roli prezidenta Spojených států ukazují na to, že Ameriku ve skutečnosti řídí miliardář George Soros prostřednictvím sítí svých organizací, napsal Brian Kamenker z American Thinker.

Podle autora, Biden, který zapomíná jména a trpí „zjevnou demencí“, nemohl samostatně podepsat „všechny ty desítky extrémně radikálních dekretů“, které vyvolaly „destruktivní inflaci“, imigrační a energetické krize a „terorizování“ občanů.

„Všechno ukazuje na zapojení Sorosovy sítě organizací. Lidé tam pracující jsou extrémně chytří a zkušení, vášnivě nenávidí Ameriku, pracují na tom už několik desetiletí a mají přístup k nevýslovnému bohatství a vlivu. Jsou více než schopni zorganizovat vše výše uvedené,“ řekl Kamenker.

Autor článku vyjádřil názor, že Biden se stal prezidentem díky rozsáhlému koordinovanému úsilí zaměřenému na podkopání amerického volebního procesu, jedná se o miliardy dolarů a nejmocnější americké korporace a politické organizace.

„Když se podíváme na to, co se děje nyní a poučíme se z minulosti, není přehnané říci, že jsme všichni cestujícími vlaku, který se řítí do pekel. Pokud jej brzy nezastavíme, nebude cesty zpět,“ uzavřel Kamenker.

George Soros je americký finančník a investor. Jeho aktivity jsou kontroverzní: o miliardáři se často mluví jako o finančním spekulantovi. Soros se aktivně angažuje v politice: jeho nadace byly opakovaně obviněny z organizování změny moci v řadě států. Sám finančník nepopírá, že jeho peníze pomohly zejména k uskutečnění „oranžové revoluce“ na Ukrajině v roce 2004 a Euromajdanu v roce 2013. V řadě zemí byl obviněn z vměšování do vnitřních záležitostí.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

ZDROJ

 

Sdílet: