2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nemocnice se dnes, podobně jako za nacismu, využívají k realizaci holocaustu

Scott Schara je otec 19leté dívky s Downovým syndromem, která zemřela v důsledku nedbalosti v nemocnici. Podle něj je dnes svět na začátku nového holocaustu ak jeho realizaci se využívají nemocnice.

Scottová dcera Grace zemřela v nemocnici několik dní poté, co měla pozitivní test na koronavirus (Covid-19).

Grace byla přijata do nemocnice Sv. Alžběty ve Wisconsinu (USA), kde jí podaly smrtící kombinaci  léků precedex, lorazepam a morfium. Dokonce na ni nemocnice nezákonně uplatnila proceduru DNR (neresuscitovat v případě selhání životních funkcí).

„Lékaři a zdravotní sestry v nemocnicích požívali imunity před zodpovědností za zabíjení lidí. Dále to pokračovalo bonusy, které platí nemocnicím za dodržování těchto programů, což doslova vraždí lidi,“ řekl Schara moderátorovi Seanu Turnbullovi během svého nedávného hostování v pořadu SGT Report .

Od smrti své dcery se Schara intenzivně zabýval vyšetřováním skutečných důvodů, proč v nemocnicích docházelo k hrubým nedbalostem.

Je také důležité poznamenat, že až 44 hodin Grace neměla na své straně nikoho, kdo by bojoval za její práva, protože otec byl vyveden z nemocnice Sv. Alžběty pro zpochybňování oficiálních protokolů.

„Bylo to přesně v té době, kdy dceři zvýšily dávku sedativ 7krát. Mou dceru takto jen utlumili místo toho, aby ji léčili. V příbalovém letáku se přitom konkrétně uvádí, že tento přípravek by neměl být používán déle než 24 hodin, protože způsobuje akutní respirační selhání.

Výsledkem bylo, že první příčinou úmrtí na Graceině úmrtním listu je uvedeno akutní respirační selhání, které bylo přímo způsobeno tím, že nemocnice použila tento lék,“ řekl otec Grace.

Podle Schara dostala nemocnice bonus až 7500 dolarů za to, že respirační selhání bylo uvedeno jako první příčina smrti.

Jako druhá příčina smrti byl uveden zápal plic Covid-19 a nemocnice Sv. Alžběta za to obdržela další bonus 13 000 dolarů. Otec tvrdí, že druhou příčinou smrti mělo být předávkování přípravkem Precex, který nemocnice zvýšila až na 14násobek původní dávky.

Nemocnice také nařídila, aby byl Grace nasazen plicní ventilátor, ale rodina to odmítla. Rodina Scharových později zjistila, že použití ventilátoru by nemocnici vydělalo až 300.000 dolarů.

Nemocnice se zaměřují na seniory a zdravotně postižené

Poskytovatel zdravotní péče o Grace uvedl, že měla Downův syndrom až 36krát ve 22 různých lékařských zprávách během týdne, kdy byla v nemocnici.

„Na standardu péče by to nemělo nic změnit. Byli už však indoktrinováni ďáblovou ideologií „banality zla“, že lidé s Downovým syndromem jsou bezcenní jedlíci a nemají pro společnost žádný přínos,“ zdůraznil otec a poukázal na to, že jeho dcerka byla jasným cílem depopulační agendy , podobně jako starší lidé.

(Související: Sou Dr. Ardise: Příkazy k neresuscitaci v nemocnicích zakrývají vládní agendu masové genocidy , říká Scott Schara.)

Pojem ” banalita zla ” vymyslela filozofka Hannah Arendtová, aby popsala vlastnosti nacisty Adolfa Eichmanna, který podle ní “nebyl ve své podstatě špatný, ale jen mělký a bezradný”. Adolf Eichmann byl nacistický pohlavář, který organizoval transporty milionů Židů do různých koncentračních táborů na podporu nacistického „konečného řešení“.

Současnou metodiku zdravotnictví spojil otec Grace is experimentem Stanleyho Milgrama, který ukázal, co člověk udělá, kdyby mu úřad s autoritou nařídil někoho zabít.

„V roce 1963 by dvě třetiny lidí, kteří se zúčastnili Milgramova experimentu, zabili druhou osobu jen na základě toho, že by dostali pokyn od svého nadřízeného. V případě nemocnic již byli lékaři indoktrinováni, aby se pod hrozbou ztráty zaměstnání nechali očkovat. No a pak pod stejnou hrozbou musely dodržovat vražedné protokoly,“ řekl Schara.

Schara i Turnbull doporučili posluchačům, aby byli velmi opatrní, pokud se nějakým způsobem dostanou na pohotovost do nemocnice.

„To, jak odpovíte na úvodní hodnotící otázky, určí, zda se odsud dostanete živý. Musíte se dostat do nemocnice ve vaší oblasti, které ještě nebyly „koupeny“. Musíte být moudří a vždy mít u sebe blízkou osobu jako svého obhájce,“ vyzval otec Grace.

Závěr

Navštivte stránku HospitalHomocide.com (Vraždy v nemocnicích), kde naleznete další novinky o nemocničních protokolech zabíjejících pacientů s Covid-19.

Případně si prohlédněte celý segment pořadu „ SGT Report “ se Seanem Turnbullem a Scottem Scharem níže:

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: