4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Placená klaka Milionu chvilek a vlády: zaplacení nečeši a podívejte se, jak jsou struktury propojeny!

Vidíte ten rozdíl nahoře a dole? A chcete vědět, kdo dělá sponzoring výletu klaky na Václavské náměstí? Podnikatel, který prostřednictvím softwarových produktů využívá potenciál internetu pro šíření informací a digitálního obsahu. A po grafu se zhroutíte!

Jak je možné, že české vlajky na demonstraci Milionu chvilek o České republice jsou jim odporné?

Manipulace jako pilíř liberálně demokratické levicové společnosti?

Zdá se, že vláda posbírala kdejaké kde koho cestou, demonstraci splácala ze všeho možného, co cestou potkala a sami vidíte ten rozdíl, kdy nahoře přišli Češi, hrdí na svoji vlast a žádné ruské vlajky, dole se českých vlajek skoro všichni štítí. Kolik je tam Ukrajinců, různých prapodivných bezdomovců za stovku a svoz, se nedá spočítat. Prostě na Milionu chvilek jich bylo také mnógo.

Zde je důkaz na “sběr klaky”!

cs drahy 4b873

 

A to není vše!  To, co je ale v České republice, vyráží dech každým odhalením. Údajně vše nezávislé je pospojováno křížem krážem a ovládá to pouze několik struktur, které jsou v pozadí. A tito šíbři si s námi (zatím) hrají jak chtějí. V České republice je provázáno snad vše se vším pod dohledem bezpečnostních výborů kolem Bartoška, BIS Koudelky a bůhví, jak to vše souvisí. A pod nimi jsou zavěšeni skuteční cenzoři typu Franiška Vrábela Semantic Visions. (Pozor, neplést s Láďou Vrabelem z Česká republika na 1. místě)

Začínáme s důkazy: sponzora Milionu chvilek dělalo Liftago. Komu ale patří Liftago?

Miliardáři přes internet Martinu Hájkovi. Takže: jak to včera bylo?

Martin Hájek přes Liftago (Taxi, převoz zásilek i logistika) podporoval svoz lidí na Milion chvilek. Ten Martin Hájek, co vytváří liberální levicovou společnost. A náhodně tento šíbr podporuje Nadační fond nezávislé žurnalistiky Šlerků a spol, kteří vyhledávají “dezinformační” články, weby a dává na to kulaté razítko. A jakoby náhodou podporuje Hájek i  Rekonstrukci státu, neboli další zajímavou vlivnou strukturu. A před dvěma lety záhadně přešel EDUin, který pracuje na kontrole o SPRÁVNÉM vzdělání našich dětí pod Livesport s.r.o, a to je ten Livesport, který podporuje…

Kdo jiný? Náš šíbr pan Martin Hájek. Kruh se opět uzavírá a všichni jsou nezávislí a ta nezávislá závislost je “čistě náhodná”. Mimochodem EDUin netrápí Člověk v tísni jako politická výchovná partička puštěná do škol, aby dětem vymývající mozky dětem jako KSČ – SSM. Vedena jakýmsi podvodníkem Strachotou. Měnící dějiny, slova, výklady jako v románu  George Orwell 1984. Také náhoda? A takto to vypadá graficky.

Martin Hajek ee28d

zurnal nezavislA 6d57a

 

A zatímco 3x na Václavském náměstí bylo kolem 80 000 lidí, kteří si vše platili ze svých kapes, platili  si i ozvučení, obrazovky, a vše ostatní jako obyčejní lidé, partička Milionu chvilek, aby nedopadla jako Středula, si připravila milionáře, co na nás vydělává, je propojen s těmi, co nám dělají mediální masáž a důkladně nás cenzorují. Ten zajistil svoz – dle Twitteru. Navíc propojila České dráhy, taxíky, autobusy a ještě zkorumpovali ty nejchudší, aby vyrazili do Prahy!

Je jasné, že když na Václavském náměstí byla množina lidí, nedávající podněty jak dál, ale vysílající pouze nenávistné signály k českým občanům, a základem bylo množství ukrajinských vlajek, tak české vlajky byly zděšené v počtu několika jedinců viz úvodní foto. .

Je to děsivé: kdo vlastně ovládá Českou republiku a kdo tady tahá za nitky? Vážně je český občan druhé kategorie takový odpad a musí sedět v koutku?

Petr Pokorný

Poznámka Infokurýru:

Zajímavé bylo, jak nám nahlásili naši čtenáři, kteří se prolínali davem, že převážná většina přítomných, jak zaregistrovali, byli Ukrajinci. Opravdu zajímavé! Ukrajinců je v samotné Praze a blízkém okolí  více jak 200 tisíc. Tak si to dejte do souvislosti. 

 

Sdílet: