4. 12. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Kdo jmenoval nového britského premiéra Sunaka, který je bohatší než královská rodina?

Další náhodný nikým nevolený premiér Velké Británie se potuluje na Downing street, čísle 10 (sídlo britské vlády).

Pokud si myslíte, že jde o absolutní frašku, grotesku, nesmyslný výsměch demokracie a všemu, za co předkové Britů bojovali, pak se nebojte – je to přesně tak.

To vše je součástí show, která má spustit „změnu“ v konečném důsledku směřující k všeobecným volbám – ale až poté, co zpravodajskými službami infiltrovaný Rishi Sunak dokončí své zadání.

Kdo je ve skutečnosti Rishi Sunak, nový britský premiér

Sunak není „politik“ v žádném konvenčním smyslu, ale je spíše činným infiltrujícím aktivem stínového státu (Deep State), který byl nainstalován k moci jejich jménem, ​​aby naplnil jejich požadavky.

Rishi Sunak je bohatší než Britská královská rodina. Disponuje obrovským majetkem, přičemž jeho osobní majetek je odhadován na 730 milionů liber a majetek jeho manželky na 1,2 miliardy dolarů.

Proč by se takový pohádkově bohatý muž chtěl pobavit v oslavované kancelářské práci za 160 000 liber?

Je nad slunce jasné, že Sunak nezastává nejvyšší post v zemi ze ctnostného důvodu, ale z ostudných pohnutek a slouží svým skutečným pánům, kterými zaručeně není britská veřejnost.

Komu tedy vlastně slouží a proč?

V deníku Daily Mail se objevil velmi odhalující článek , ve kterém se uvádělo, že Rishi Sunak studoval na Stanfordu (USA, Kalifornie), ale žádný z jeho bývalých profesorů si ho nepamatuje!

Klame Sunak o svém vzdělání?

Pokud někdo tvrdí, že navštěvoval univerzitu, ale žádný z jeho profesorů si na to nepamatuje, jaké je nejpravděpodobnější vysvětlení?

Nejpravděpodobnějším vysvětlením je, že se ve skutečnosti výuky „neúčastnil“ – alespoň ne v konvenčním smyslu – a spíše se jedná o součást vymyšleného příběhu, který veřejnosti servíruje, aby zakryl čas strávený na výcviku tajné služby.

Vzpomínám si na velmi podobný scénář, který se odehrál s Barackem Obamou – že nikdo na univerzitě, kterou údajně navštěvoval, si ho vůbec nepamatoval.

Sunak byl na Stanfordu se špičkovým a velmi žádaným stipendiem – Fulbrightovo stipendium – což znamená velkou akademickou zdatnost.

Fulbrightovo stipendium je znakem toho, že někdo byl identifikován jako vysoce talentovaný a je předurčen pro velké věci. Seznam jeho bývalých absolventů přímo září jmény nejvyšších politiků, literárních hvězd a jiných významných hráčů z etablišmentu.

Takže s tímto a dalšími mimořádnými záznamy na svém životopisu, je opravdu pravděpodobné, že by si Sunaka nikdo z jeho profesorů nepamatoval?

Ne, není. Důvod, proč si ho nepamatují, je ten, že Sunak na Stanfordu nestrávil čas navštěvováním přednášek a děláním kurzů pro titul MBA, jak uvádí „oficiální příběh“.

Byla to zástěrka toho, co tam ve skutečnosti dělal – trénoval jako zpravodajský agent CIA nebo podobné agentury, aby splnil svůj budoucí úkol infiltrovat se do britského politického establišmentu, aby naplňoval agendu stínové vlády .

Sunak byl přijat do tohoto programu zřejmě během svého studia na Oxfordu, přičemž jeho titul z filozofie, politiky a ekonomie („PPE“) byl známým jako hlavní program pro lovce zpravodajských agentur.

Závěr

Zajímavé je, že britská tajná služba MI6 se v posledních letech zaměřila na nábor většího množství agentů z prostředí národnostních menšin.

Celý článek (v angličtině) zabývající se pozadím nového britského premiéra si můžete přečíst na tomto odkazu .

Autor: Rhoda Wilson, Zdfroj: expose-news.com

 

Sdílet: