1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Počet úmrtí mezi osobami mladšími 25 let v USA od zavedení injekcí Covid rychle roste

Během prvních dvou a půl let od vypuknutí COVID zemřelo o 150 000 více Američanů mladších 45 let, než se očekávalo. Ale téměř polovina těchto úmrtí se odehrála za posledních 12 měsíců, napsal Joel Smalley . A teď zjistil, že počet obětí mezi ještě mladšími Američany raketově roste. “Jak je příběh špatný pro lidi do 45 let, je to mnohem horší pro lidi do 25 let.”

Do konce února 2021 neočekávaně zemřelo kolem 1 200 nadprůměrných mladých lidí do 25 let, nikoli na Covid, ale na vládní politiku. Očkování Američanů mladších 25 let začalo v únoru 2021. O rok později, do konce února 2022, se počet nadměrných úmrtí mezi osobami mladšími 25 let zvýšil na přibližně 6 000, což je pětkrát více.

Když jsem právě napsal TENTO článek o alarmující míře, s jakou Američané mladší 45 let umírají bezprecedentním tempem po masovém experimentu s mRNA, byl jsem naštvaný, abych prozkoumal situaci lidí mladších 25 let sám.

Bohužel situace je ještě horší. Pojďme prozkoumat základní hypotézy, které jsem vyvinul během několika posledních let, na základě zkoumání bezpočtu údajů o úmrtnosti z celého světa:

  • Úmrtnost se zvyšuje více v důsledku zásahů Covid (vládních opatření), než když se objeví nový patogen.
  • Úmrtnost stoupá více po masovém experimentu s mRNA než během údajného objevení se nového patogenu, „navzdory“ tvrzení, že lékařský zásah je bezpečný a účinný™.

První hypotézou je, že až „epidemie“ zasáhne Ameriku v polovině března 2020 (tedy až začnou umírat senioři), ve skutečnosti budou mít lidé do 25 let negativní nadměrnou smrt, tzn. H. zemře méně, než se očekávalo.

Ale když první vlna skončí do konce května (stejně jako na severní polokouli), tehdy začnou nadměrně umírat lidé do 25 let. Zvláštní, že? Nebo to možná nakonec není tak divné, pokud zabíjí politika a ne virus? Zdá se to věrohodnější? V žádném případě to není věc, kterou lze bez dalšího zkoumání zavrhnout.

Dalším důkazem toho je následující podzim/zima, kdy úmrtí na respirační infekce obvykle vrcholí v zemi, jako je Amerika. A přesto v této věkové skupině: nada! Můžete jasně vidět, že úmrtí v říjnu stagnuje. V tuto chvíli by se měly zvýšit.

Do konce února 2021 v prvním roce smrtelného onemocnění Covid nečekaně zemřelo kolem 1200 lidí mladších 25 let. Ne kvůli viru, ale kvůli opatřením.

Ale to zdaleka není to nejhorší. Pokud jde o druhou hypotézu, ve druhém roce zemře o 6000 mladých lidí více. To je pětkrát více (omluvte zjevné!).

Co se stalo v únoru 2021?

Pokud jste právě nebyli přeneseni z jiné planety (nebo jste se odvážili mimo BBC nebo CNN jako „zdroj informací“), už znáte odpověď na tuto otázku.

Ale korelace nerovná se kauzalita, že?

Ale je to tu znovu. Po očkování „prioritních případů“ (těch, kteří jsou klinicky zranitelní) v polovině prosince 2020, se koncem února 2021 rozběhne festival očkování pro zbytek do 25 let a svého prvního vrcholu dosáhne 10. dubna. O dva měsíce později počet úmrtí vrcholí.

Probíhá druhá vlna očkování, vrcholí 22. května. O čtyři měsíce později úmrtí opět vrcholí.

Na podzim roku 2021 začne vzestup a na jaře roku 2022 opět poroste počet úmrtí.

Hromada falešných korelací, “chytám se stébla”? No, jde o to.

Mým úkolem není dokazovat kauzalitu, je na vládě a jejích orgánech, aby ji vyvrátily. Vyzývám CDC, FDA, HHS atd., ať je za to kdokoli zodpovědný, aby dokázal, že žádné z 8 000 nadměrných úmrtí mladších 25 let v Americe nebylo způsobeno vašimi farmaceutickými a nefarmaceutickými zásahy.

Co kdybychom to vzali jako výchozí bod a nechali si zastánce, aby nám řekli, jak tuto pozici obhájit?

O autorovi: Joel Smalley je architekt blockchainu v rané fázi a technolog řízený daty. Má zkušenosti s kapitálovými trhy, biotechnologiemi, maloobchodními platbami a blockchainovou architekturou. Provádí pro bono analýzu dat Covid pro právní výzvy a nezávislá média při hledání pravdy. Pravidelně publikuje články na svém substacku ‘Dead Man Talking’, k jehož odběru se můžete přihlásit ZDE .

 

Sdílet: