28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Podívejte se, co se děje ve Švédsku!

Po desetiletích neúspěšného globalismu klade nová vláda na první místo občany

Švédsko minulý měsíc udělalo prudký pravicový výkyv a vyhodilo levicově orientované sociální demokraty, kteří vládli po většinu historie země. Po sestavení nové konzervativní vlády minulý týden, doufejme, že občané nyní sklidí plody své práce.

Nový švédský premiér Ulf Kristersson oznámil změnu uspořádání v několika národních otázkách, přičemž nejnaléhavější posun je v otázce imigrace. Švédsko má po desetiletí laxní politiku vůči imigrantům a ignoruje výzvy spojené s integrací milionů lidí z celého světa, zejména z islámských zemí, do švédské společnosti. Výsledky jsou tragické. Počet trestných činů znásilnění se od roku 1975 zvýšil o 2 200 %, přičemž za posledních pět let bylo hlášeno 42 936 případů. 61 míst ve Švédsku je nyní „no-go“ zónami, kde policie umožňuje extremistům jednat bez překážek, protože jsou v přesile.

Naštěstí toto šílenství nyní skončí.

Zprávy Fox News :

Kristersson ve svém projevu v parlamentu slíbil revizi trestního zákoníku a posílení pravomocí policie v boji proti zločineckým gangům, které se v posledních letech stávají stále mocnějšími a násilnějšími.

Žádná jiná země v Evropě nemá stejný trend v násilí jako Švédsko: letos zatím 53 smrtelných střeleb, často přímo poprav,“ řekl. „Vláda nyní zahajuje největší ofenzívu ve švédské historii proti organizovanému zločinu.Slíbil také „změnu paradigmatu“ v imigrační politice a konec desetiletí liberální imigrační politiky, která se začala zpřísňovat za předchozí vlády sociálních demokratů.

Imigrace do Švédska byla neudržitelná,“ uvedl Kristersson, což vedlo ke špatné integraci, nezaměstnanosti, nejistotě a dalším problémům.Tak dramatický obrat by nebyl možný bez vzestupu Švédských demokratů. Po celá léta byla populistická konzervativní strana zesměšňována jako nacistická médii a politickým establishmentem za to, že odsuzovala dopad na obyvatelstvo švédských otevřených hranic a pro-zločinné politiky. Navzdory jednotné opozici zvýšili Švédští demokraté svou podporu v každých volbách a jsou nyní druhou nejsilnější stranou ve vládě. Tento vzestup se shodoval s úpadkem mainstreamových konzervativních stran, které neměly jinou možnost, než se při sestavování nové vlády postavit na stranu populistů. Program, zejména otázky imigrace a kriminality, důsledně nese podpis Švédských demokratů.

Příští čtyři roky nabídnou jedinečnou příležitost zachránit zemi, kterou mnozí na pravici odepsali jako ztracenou věc. Konzervativci ve Švédsku však mají těsnou většinu a musí odolat nadcházejícím útokům, které chtějí svrhnout vládu a obnovit moc globalistické levice. Pokud by se tak stalo, Švédsko by bylo navždy ztraceno.

ZDROJ

 

Sdílet: