27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jane Kaufman: Ukrajina má být přeměněna na zcela jiný stát

Britská televizní stanice BBC nedávno napsala, že „na Ukrajině není žádná genocida. Je tam živá demokracie, vedena presidentem, který je Žid.“ Jeden z jejich reportéru se dokonce vyjádřil, že „Putin je, díky Bohu, ponížený ubožák.“ Podle nich, Rusko zahájilo ničivý útok na Ukrajinu, což je evropská demokracie, skládající se ze 44 milionů lidí. Ale ani slovem se nezmínili o tom, že NATO tam tu válku připravovalo od r. 2014.

Diví se, proč Rusko na Ukrajinu vtáhlo. Nikdo je neohrožoval a to, že je tam NATO, to je pouze pro jistotu! Takže když celou zemi obklíčí cizí, nepřátelská vojska ze všech stran, která mají rakety namířeny na naše území, tak tam není čeho se obávat. Jak hloupí, anebo poplatní mohou být ti, kteří takové nesmysly říkají. Než takové lži vydávat ven a klamat jimi záměrně lidi, pak je určitě lepší a čestnější vzdát se své vysoké pozice u věhlasného BBC.

Nikdo z nich ale nenapíše po pravdě, s kým Rusko na Ukrajině bojuje. Že bojuje s kazarskou mafií, která tuto zemi uchvátila, získala nekonečnou pomoc svých soudruhů na Západě a dnes vede boj na život a na smrt s křesťanským Ruskem, které z duše nenávidí právě proto, že je křesťanské a ještě k tomu bohaté.

Nejen ukrajinský president je Žid. Celá vláda je židovská. To je Premiér Denis Šmygal, Ministr obrany Oleksij Reznikov, Ministr kultury a informací Oleksandr Tkačenko a mnozí jiní. Také ukrajinští oligarchové jsou na tom podobně, Ihor Kolomojskij, Oleksandr Jaroslavský a Zvi Hirsch, který si změnil jméno na Genadij Boholjubov. Jejich předkové byli právě ti Bolševíci, kteří přepadli carské Rusko, zavraždili cara a jeho rodinu a zavedli v zemi krutovládu komunistického teroru. Dnes ti stejní lidé uvádějí na Ukrajině v platnost zásady Lenina, společně se zásadami Hitlerovými. Hrozná kombinace, horší si není možno představit.

Podporováni CIA a Mossadem a s použitím jejich taktik dnes „živá ukrajinská demokracie“ zkouší vyhubit nejen etnické Rusy, ale i Ukrajince. S pomocí svých vlastních, jako je Victoria Nuland (původním jménem Nudelman) si dosadili do vlády své lidi, kteří s sebou přitáhli další spřízněné duše a skrze neo-banderovské jednotky propagují nenávist ke všemu, co je ruské.

NATO podporuje nový stát Izrael

Brzy poté, co ruská vojska vtáhla na Ukrajinu, řekl tamější President Zelenský novinářům, že v budoucnu bude jeho země „velký Izrael.“ V žádném případě nezůstane neutrální. Naopak, ozbrojení zástupci armády a Národní gardy budou ve všech institucích, v obchodech, v kinech a tam všude budou hlídat obyvatelstvo. Jinými slovy, chce zavést policejní stát.

I když jeho výroky byly ihned presidentskou kanceláří upraveny, hned nato přišlo NATO s plánem, jak jeho návrh uvést v platnost a vytvořit z Ukrajiny „velký Izrael.“ Přece Ukrajina a Izrael jsou staří dobří přátelé!

Stát Izrael se nikdy nepřipojil k evropským sankcím proti Rusku, ale přesto dodali Ukrajincům dvě zásilky válečného materiálu. Mnozí proti tomu protestovali, ono to nevypadá dobře, když členové Azovovy skupiny mávají na veřejnosti flintami, vyrobenými v Izraeli. A ještě navíc, Azovovci jsou otevřeně pro-nacističtí, ozdobeni nacistickou symbolikou ze 2. světové války – je zajímavé, že to Židům ani trochu nevadí. Co tady nevíme?

Zelenský se nijak netají svým obdivem pro izraelský stát na Středním Východě. Otevřeně vychvaluje jejich schopnosti, kdy sami, pouze s jejich lidmi vybudovali mocný stát, který je nejen schopen se ubránit útoku nepřítele, ale může tento útok oplatit. Typickým parazitním způsobem zcela zapomněl na každoroční 3,8 miliard dolarů americké vojenské pomoci a na další miliardy reparací z Německa, včetně nekonečné podpory zbytku světa, z pozadí ovlivňovaného židovskou částí populace. Jejich obdivovaná „Železná kupole,“ což je protiletecká obrana, stála americké daňové poplatníky pouze za rok 2021 další miliardu dolarů navíc.

Bývalý americký ambasador v Tel Avivu, Daniel B. Shapiro napsal pro Zelenského plán, jak docílit změnu Ukrajiny na Izrael. V něm zdůrazňuje zajištění bezpečnosti země, nadvládu rozvědky (špionáže) a uplatnění technologie. Podle něho, „celá populace země zastává klíčovou roli. Civilisté si musí uvědomit jejich zodpovědnost a chovat se podle příkazů pro bezpečnost. Někteří se mohou také vyzbrojit, samozřejmě pod přísným dohledem.“

Takže – militaristický stát se vším všudy.

Shapiro ví, o čem mluví. Když v r. 2017 skončil jako vyslanec v Izraeli, do Spojených států se nevrátil a stal se nezávislým poradcem hackerů firmy NSO v Israeli, která vyvinula neslavně známý „Pegasus“ program. Je to program na špehování jednotlivců, velmi důkladný a stejně tak vtíravý. Nikdo nikdy neví, jestli ho nemá někde na počítači, nebo na telefonu nainstalován.

Shapiro je rovněž v těsném svazku s izraelskou rozvědkou, kdy patrně s jeho pomocí vyvinuli tak zvanou „doktrínu nadměrné síly,“ kterou uplatňují proti původním palestinským obyvatelům, soustředěným v posledním útočišti, což je Gaza pruh, které označují za „teroristy,“ kteří nemají nárok na ochranu, poskytovanou civilistům Ženevskou smlouvou.

Kdyby se Zelenskému podařilo prosadit plán na změnu Ukrajiny na Israel, stejně tak budou bráni jako „teroristé“ původní ruští a také ukrajinští obyvatelé.

Propaganda na pomoc

Podle různých zpráv se dovídáme, že Zelenský dostal podstatné lekce v umění propagandy od poradců předešlého israelského Premiéra, Benjamina Netanyahu, Jonatana Uricha a Srulika Einhorna. Díky jim, použil Zelenský tu správnou strategii a tito lidé jsou přesvědčeni, že na společenských stránkách Zelenský už válku vyhrál. Jestli něčím takovým dokáže vyhrát i skutečnou válku, to zbývá vidět.

Podle Uricha a Einhorna, Zelenský učinil dvě důležitá strategická rozhodnutí. Prvně, začal přesně podle židovského přístupu předvádět světu Ukrajinu jako slabšího protivníka, ublíženého, zavrženého, který nutně potřebuje pomoc. Druhé rozhodnutí bylo za žádnou cenu nevyjednávat s Ruskem. Zelenský také přestal ve svých proslovech mluvit o NATO a jeho vojsku a vojenští velitelé a všecko, co je ve spojení s válkou, se nikdy neobjevilo na televizních obrazovkách Západu. Četné zločiny jeho vojenských jednotek proti lidstvu se rovněž na Západ nikdy nedostaly, o což se patolízalská media, všecka vlastněná Židy, řádně přičinila.

Einhorn se vyjádřil, že Ukrajina má sice slabou armádu, ale mocné společenské svazky. Tím je schopna válku vyhrát. Však také Zelenský okamžitě začal kampaň, nazvanou #ArmUkraineNow (vyzbrojte teď Ukrajinu), ode které očekává, že různé státy jim budou dodávat zbraně.

Dopustil se také některých chyb, jako na příklad, když pozval etnické Řeky, kteří jsou členy Azovovců, do Parlamentu. Jejich proslov byl v Řecku přijat jako urážka. Zelenský je přesto pochválil a vyjádřil vděčnost za jejich spolupráci. Prý jejich neo-nacistická hesla a symbolika jsou jejich vlastní záležitost, protože v celé zemi není přece ani zblo radikalismu. Že by?

Komedie se může snadno změnit na tragédii

Jak píše americký novinář japonského původu, Yoichi Shimatsu, Volodimir Zelenský vyhrál presidentské volby na Ukrajině na bázi odporu proti korupci. Zastával se „hlasu malých lidí,“ což mu vyneslo značnou popularitu, která se ukázala být naprosto nezasloužená, protože pro malé lidi neudělal vůbec nic, o zamezení korupce ani nemluvě. Dalo by se říci, že to, co bylo tehdy, při volbách v r. 2019 na Ukrajině špatné, ještě řádně zhoršil.

Napřed to byl „sluha lidu,“ jak se jmenoval jeho televizní pořad, kde hrál presidenta, pak ale odhodil oblek a vázanku a celý v zeleném, jak jeho jméno říká, se z něho stal Rambo, který teď operuje všemi svými podřízenými z nějakého sklepa, o kterém nikdo neví, kde se nachází. Je opravdu trapné, vidět ho v rádoby vojenské zeleni stát vedle významných politiků dnešní doby, z nichž každý má na sobě slušné oblečení. Připomíná tím Borise Johnsona, který se nikdy nedokázal pořádně učesat, anebo Alberta Einsteina, který se také spolu s obličejem starého čerta honosil neupravenou kšticí. Asi je to nějaká geniální poznávací značka těchto vyvolenců.

Je celkem nechutné, že Zelenský je tak krátkozraký, že si neuvědomuje, že jeho skuteční nepřátelé nejsou v Rusku, ale na Západě. Západ to byl, který do krásné ukrajinské krajiny vulgárně naimportoval biologické laboratoře, zabývající se výrobou biologických zbraní hromadného ničení, neboli jedů. K tomu dodali urážku země ve formě vycvičení jejich lidu ve vražedném boji, kde se celá země změnila na jednu velkou střelnici. A to všecko tento zelenáč s falešným úsměvem herce na tváři, dovolil.

Ale až bude po všech bitvách a NATO se stáhne zpátky do své ulity (pokud po právu nezhyne) a Evropská unie spolu s Amerikou se vypaří a zmizí, pak se dostaví banda trpaslíků z Zurichu a budou od ukrajinského obyvatelstva, které dnes váhá, jestli jíst nebo topit, vymáhat splátky na dluhy, které nezodpovědná vláda tohoto člověka udělala. Pak nepřijde podpora odnikud, protože většina lidí na světě, i když možná Kyjevu fandí, tak ani nevědí, kde se toto město nachází a už vůbec nechápou o čem ta válka vlastně je. Takže bez řádné propagandy nebudou peníze žádné.

Mezitím si může ruský President Putin získat srdce obyvatelů Ukrajiny, když na jejich oligarchy uvalí zpětné daně a pokuty z prodlení, včetně pobytu ve vězení, jako to udělal v Rusku. Pak bude velice obtížné sehnat schopného právníka, který by byl ochoten spolupracovat bez zaplacení předem, protože bude dobře vědět, že výhra není pravděpodobná, takže by své peníze nikdy nedostal. Pak také může dojít k naplnění Zelenského teatrálních řečí, kdy tvrdil, že by za Ukrajinu zemřel. Pánové z přátelského CIA by se o to rozhodně snadno postarali, když přestane mít pro Západ cenu.

Americká válka severu proti jihu také skončila neslavnou porážkou jihu, když ho jeho britští a francouzští spojenci zradili a jižané zjistili, že u soudu nemají šanci proti bohatému, průmyslovému severu.

Zelenský by si měl rovněž uvědomit, že anonymita je každého herce ten největší nepřítel. Takže lepší, než skončit v neoznačeném hrobě, je spojit se s Moskvou, třeba i s použitím Donalda Trumpa jako zprostředkovatele a začít vyjednávat. Když se to tak vezme kolem dokola, tak Rusové a Ukrajinci jsou bratři. A jak se říká, krev není voda. Přes to se ani Zelenský nedostane.

Je pravděpodobné, že takový přístup by všem vynesl mnohem více slávy a uznání, včetně potlesku všech přihlížejících, než co mohou kdy doufat dostat odměnou od Západu. Peníze, ty dovede Západ dát, to je pravda. Ale taky je dovede vzít a s nimi ještě mnohem víc, mnohem cennějších hodnot, jako je třeba lidský život.

Zbytečné oběti zbytečné války

Shimatsu se rovněž pozastavuje nad tím, jak vlaky plné žen s dětmi prchají z Ukrajiny do „svobodného světa“ na Západě. Neznalé podmínek a bez mužské ochrany, jedou někam do neznáma, podníceny pochybnými neziskovkami, vydávajícími se za charity. Neví, že na Západě jsou daleko více ohroženy a jejich děti ještě víc. Je pravda, že muži vojenského věku nesmí Ukrajinu opustit, což se zdá až příliš dobře nastaveno, aby za tím nebylo něco nekalého.

Zde je nutno si připomenout nevěstince a sklepní místnosti, zabrané sadistickými perverty, včetně celých organizovaných skupin pedofilů, kteří všichni měli hostinu v Jugoslávii, v 1980. letech, když Clinton a Blair, za věrné asistence NATO tuto zemi bezdůvodně napadli.

A teď tyto ženy cestují kamsi na západ, kdoví jak byly na to nalákány. Málokteré z nich mají nějaká zavazadla, ani jídlo a pití na cestu si nevzaly – co se tady stalo? Čemu uvěřili tito ubožáci, kteří kromě ruštiny a jejího nářečí, což je ukrajinština, neznají žádnou cizí řeč, nevyznají se ve světových poměrech a teď jedou vystavovat své děti a snad i sebe samy, tak obrovskému riziku?

Tajná židovská kletba

Říká se, že ruská vojska nezabrala město Dněpr, z toho důvodu, že na ruského Presidenta Putina byla uvalena židovská kabalistická kletba, zvaná Pulsa diNura, která mu v tom brání. Kdyby se o zabrání Dněpru pokusil, pak prý zemře.

Je těžké říct, co je na tom pravdy. Genadij Korban, vedoucí obrany města Dněpru vyjevil při rozhovoru s internetovou stránkou „Novoje vremja,“ že vyhrožoval Putinovi, že jestli se pokusí Dněpr zabrat, že ho tímto způsobem prokleje. Je přesvědčen, že něco takového opravdu ruská vojska zastaví od útoku na město, protože diktátoři, jako byli Hitler a Stalin věřili na tyto záhadné věci, takže nejspíš bude Putin na něco takového věřit též.

Kletba Pulsa diNura není něco, co je možno začít jen tak. Je to složitý rituál a jeho základem je, že oběť je předem o kletbě uvědoměna. To je samozřejmě mocná motivace, přes kterou se může dostat pouze ten, který nevěří na pověry. Je pravděpodobné, že pak ani kletba na něho nebude mít vliv, i kdyby byla použita. Korban rovněž zapomíná, že každá kletba se vždycky vrátí k tomu, kdo ji vyslal, takže – stejně jako sankce – nakonec ublíží jemu samotnému.

Ukrajinský President Zelenský oplátkou zbavil Korbana občanství, když tento vycestoval ze země a zabránil mu vrátit se zpět. Není známo co byl skutečný důvod.

Izraelská vláda změnila názor

Israelský Ministr obrany, Benny Gantz odmítl mluvit telefonicky s ukrajinským Ministrem obrany, Dimitrem Kulebou. Toto způsobilo velký údiv v diplomatických kruzích. Kuleba se zrovna chystal požádat oficiálně Izrael o dodání jejich protileteckého obranného systému, zvaného „Železná kopule.“

Ještě krátce předtím mluvil Gantz a dřívější Premiér Benjamin Netanyahu zcela veřejně o dalších zbraních, které budou poslány na Ukrajinu. A najednou vydali zprávu přes místní radiovou stanici, že podpora Kyjeva Tel Avivem se bude skládat pouze z humanitární pomoci. Netanyahu rovněž začal veřejně mluvit proti dodávkám zbraní do ukrajinského konfliktu. Jako důvod udal, že tyto zbraně mohou taky skončit v Iránu a pak budou použity proti nim samotným.

Mnozí se diví, co mohlo způsobit takovou změnu názorů. Vysvětlení je jednoduché, zástupce předsedy ruské Bezpečnostní rady, Dimitrij Medvěděv varoval Israel přes jeho stránku na Telegramu, že jestli budou nadále posílat zbraně do Kyjeva, že tím zničí veškeré mezistátní vztahy mezi Izraelem a Ruskem.

„Ani se nebudu zmiňovat o tom, že zdegenerovaní Banderovci byli a zůstávají Nacisté,“ dodal Medvěděv. „Stačí podívat se na jejich symboly, kteří tito moderní přisluhovači používají. Jestliže jim budou dodány zbraně, pak bude na čase pro Izrael, aby prohlásil (Štěpána) Banderu a (Romana) Šukheviče za své vlastní hrdiny.“

Jak víme, v dobách 2. světové války spolupracovali tito ultra-nacionalisté a jejich banda vrahů s Nacisty a na území západní Ukrajiny zavraždili desetitisíce Poláků, Židů, Rusů a Ukrajinců. Ve skutečnosti, ani Hitler nechtěl s těmito zločinci nic mít a později Banderu uvěznil.

Sám Zelenský se diví, co se stalo s Izraelem. Napřed byli pomocní a teď najednou úplně obrátili, řekl v rozhovoru s francouzskými mediálními zdroji.

Ovšem pak se vynořila zpráva, že Irán posílá Rusku na frontu balistické rakety, takže není zcela jisté, jak se Izrael zachová. Zpráva se ukázala být nepravdivá, což může, ale nemusí činit rozdíl. Ten, kdo chce psa bít, ten si vždycky hůl najde.

Jane Kaufman, 22. října 2022

 

Sdílet: