11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Eva Hrindová: Ne, to není teplý déšť!

Čurají nám na hlavu a už se to ani nesnaží vydávat za teplý déšť… Jak jinak si vysvětlit, že šéfka Evropské komise si naprosto neuvěřitelně kšeftuje s veřejnými evropskými penězi a nikdo to nijak neřeší? No, nikdo – až na pár odvážných evropských poslanců. Nakoupili se vakcíny (deset dávek pro každého Evropana) bez jakékoliv kontroly. A evropské kolonie jako je třeba naše republika se podřídily bez mihnutí oka. Nikdo nezkoumal, jestli jsou vakcíny bezpečné a nikdo se k tomu nevyjadřuje ani dnes.

Lidé prostě věří a odmítají zbořit tu pohádku, do které tolik investovali. Že umírají lidé? Že lidem ničí zdraví? Že se tady obohacují firmy na náš úkor? Koho by to zajímalo, momentálně se musí pronásledovat ruští trollové. Co je médiím po životech a miliardách, za které si farmapodnikatelé dělají luxusní život? Naši novináři mají moc práce s tím, aby likvidovali veřejnou diskusi o válce na Ukrajině a jejich jediným cílem je donutit různé lidi k tomu, aby veřejně poplivali Rusko.

Dnes je jasné, že mladí muži po injekci proti té “hrozné” nemoci mají problémy se srdcem. Je potvrzené, že ženy mají problémy s plodností. Je jasné, že v nejprobodanějších zemích se potýkají s velkou nadúmrtností.

Přesto naše ministerstvo rozjelo kampaň za peníze daňových poplatníků. Naštěstí na ni lidé už moc nedají. A co média? Bezprecedentní chování šéfky Evropské komise přechází cudným mlčením. Potřebujete víc k tomu, abyste ztratili iluze o právním státě, spravedlnosti a veřejné kontrole?

Nezmění se to dokud nedonutíme většinu strhnout klapky z očí…

Eva Hrindová

 

Sdílet: