28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nový útok Ruska na Ukrajinu je na spadnutí, Biden rozpoutal čipovou válku proti Číně

S 300 000 zmobilizovanými ruskými vojáky a hlášenými 70 000 běloruskými vojáky připravenými zapojit se do boje, Rusko shromažďuje v Bělorusku tanky, personál a dokonce i stíhačky Mig-31 schopné ne hyper.

Všechny tyto aktivity vytvářejí obraz toho, co se jeví jako příprava na masivní útok 2. vlny proti Ukrajině.

Cílem tohoto útoku bude pravděpodobně Kyjev, protože Putin se pokouší svrhnout ukrajinskou vládu a ukončit Zelenského zkorumpovaný režim a jeho neúspěšnou kapitolu západní expanze ve východní Evropě.

O víkendu, v pondělí i v úterý otřásaly Kyjevem útoky bezpilotních kamikaze dronů, ale v porovnání s tím, co pravděpodobně přijde, to byla zřejmě jen malá nepříjemnost.

Portál WarNews24/7 (řecká webová stránka) oznámila, že stíhačky Mig-31 přistály v Bělorusku a Rusko údajně potvrdilo, že běloruské stíhačky Su-25 byly přizpůsobeny k nošení jaderných zbraní.

Z jejich zprávy vybíráme:

„Konstantin Voroncov, zástupce vedoucího ruské delegace na zasedání Prvního výboru Valného shromáždění Organizace spojených národů, informoval, že Rusko přesouvá systémy Iskander-M do Běloruska a vybavuje některá běloruská letadla Su-25 jadernými nosiči.

V této fázi hovoříme jen o přesunu vybavení raketových systémů Iskander-M do konvenčního vybavení Běloruské republiky, jakož io vybavení některých běloruských letadel Su-25 možností nést jaderné zbraně.“

Čína naléhavě vyzývá všechny občany, aby se okamžitě evakuovali z Ukrajiny… a přidalo se k ní půl tuctu dalších zemí

K indiciím o bezprostředním útoku se přidává i to, že Čína vydala naléhavé varování pro všechny své občany, aby evakuovali Ukrajinu.

Jak uvádí oficiální čínský zpravodajský portál Global Times , mnoho čínských občanů již požádalo o evakuační pomoc, aby mohli opustit zemi:

Někteří Číňané, kteří jsou stále na Ukrajině, se přihlásili k evakuaci. Většina se přihlásila k organizované evakuaci, zatímco jiní se připravují na odchod ze země sami, informoval v neděli Global Times poté, co čínské ministerstvo zahraničních věcí vyzvalo čínské občany, aby odešli z Ukrajiny s odvoláním na vážnou bezpečnostní situaci.

Ve sdělení vydaném v sobotu čínské ministerstvo zahraničních věcí uvedlo, že vzhledem k vážné bezpečnostní situaci na Ukrajině vyzývá čínské občany, kteří se tam stále nacházejí, aby posílili preventivní bezpečnostní opatření nebo ideálně ze země úplně odešli.“

Proč ten příkaz k náhlé evakuaci?

Je zřejmé, že Čína ví, co se na Ukrajině chystá. Když se rozjede druhá ruská útočná vlna, Ukrajina už nebude bezpečné místo pro civilisty.

Podobné příkazy k evakuaci vydaly mimo jiné Egypt, Srbsko, Uzbekistán, Turkmenistán, Kazachstán a Tádžikistán.

Biden vede extrémní ekonomickou válku s Čínou, což ji přinutí k odvetě proti Spojeným státům

Minulý týden Biden podepsal příkaz kriminalizující jakoukoli podporu pro čínský polovodičový průmysl.

Tento příkaz zakazuje Američanům byť jen pracovat pro čínské polovodičové společnosti a hrozí sankcemi pro společnosti po celém světě, které Číně poskytnou polovodičová zařízení, dodávky nebo personální podporu.

Jak odhaluje toto vlákno od Jordana Schneidera, tento krok dosáhl přes noc „vyhlazení“ čínského polovodičového průmyslu, protože všichni občané USA byli nuceni okamžitě rezignovat a přestat pracovat v Číně:

„Každý americký vedoucí pracovník a inženýr pracující v čínském průmyslu výroby polovodičů včera rezignoval, což paralyzovalo čínskou výrobu prakticky přes noc.

Jediné kolo Bidenových sankcí způsobilo více škod než čtyři roky vytrvalých sankcí za Trumpa.

Zkrátka každá pokročilá společnost vyrábějící polovodiče čelí v současnosti komplexnímu přerušení dodávek, rezignacím všech amerických zaměstnanců a okamžité provozní paralýze.

Takto vypadá vyhlazení: Čínský průmysl výroby polovodičů se přes noc snížil na nulu. Úplný kolaps. Bez šance na přežití. 

Jak zdůraznil Mike Adams v nejnovějším podcastu Situation Update (na konci článku), tento krok je moderním ekvivalentem energetické blokády, kterou americké námořnictvo zavedlo proti Japonsku ve Druhé světové válce.

Tato blokáda byla navržena tak, aby přiměla Japonsko zaútočit na Spojené státy a zastavit tak energetickou blokádu. V té době americká mocenská elita chtěla, aby USA bojovaly s Japonskem, ale pro to nebyla dostatečná veřejná podpora. Ta přišla až po útoku Japonska na Pearl Harbor.

Byla to americká námořní blokáda, která přiměla Japonsko zasáhnout, protože zatlačila japonský národ do kouta, kde neměli jinou možnost, než zaútočit na Spojené státy a pokusit se ochromit jejich námořnictvo.

Američané se o útoku dozvěděli předem, ale jejich námořnictvo dostalo rozkaz být nečinné, čímž Japoncům umožnilo uskutečnit útok na Pearl Harbor (podobně jako 11.9.2001 na dvojčata v New Yorku). Cílem bylo vytvořit emocionálně nabitou událost, která by vybudila širokou podporu války ze strany amerického lidu.

Opakuje se historie iu Číny a Tchaj-wanu?

Nyní se zdá, že ekonomické embargo Joe Bidena na čínský polovodičový průmysl je navrženo tak, aby dosáhlo přesně toho samého.

Čína je tlačena do útoku na Spojené státy v rámci ekonomického přežití – a režim Bidena/Obamu (o Obamovi se mluví jako o Bidenově loutkovodičovi) je schopen nasměrovat Čínu přesně k výsledku, který chtějí: k válce se Spojenými státy americkými.

Pozorně si všimněte, že američtí pánové peněz potřebují další důvod k tlačení bilionů dolarů a snahu odvrátit hrozící bankovní a měnový kolaps . Vypuknutí světové války by jim poskytlo přesně to krytí, které potřebují pro poslední zoufalé kolo tlačení peněz.

Toto je jeden z hlavních důvodů, proč USA momentálně „píchají do ruského medvěda“ a zároveň zavedly ekonomické embargo vůči Číně.

Všechno je to navrženo tak, aby vyprovokovaly Rusko i Čínu k útoku na Spojené státy, čímž se vytvoří další krize, kterou lze využít k tlačení peněz, zotročení mas a zavedení formy válečného stanného práva v celé Americe.

Zoufale potřebují světovou válku, aby to všechno ospravedlnili.

Závěr

Veškeré podrobnosti o aktuální situaci naleznete v nejnovějším podcastu Situation Update stránky Natural News , kde se dozvíte:

 • Ruský útok 2. vlny na Ukrajinu/Kyjev se zdá být na spadnutí.
 • Rusko přesouvá do Běloruska stíhačky Mig-31 schopné nést hypersonické rakety.
 • Joe Biden podepisuje příkaz ke zničení čínského polovodičového průmyslu prakticky z večeře do rána.
 • Čína bude nucena provést odvetná opatření, podobně jako Japonsko ve Druhé světové válce.
 • Čína nařizuje všem svým občanům urychleně se evakuovat z Ukrajiny.
 • Množství dalších zemí také vyzývá k evakuaci svých občanů.
 • Floridské gynekology a porodníky znepokojuje více než 50% nárůst neplodnosti a potratů.
 • Kulturista prohrál očkovací výzvu. Poté, co se opil, umřel.
 • Globální kolaps populací zvířat: Za posledních 50 let klesly počty o 70%.
 • Geoinženýrství ničí biosféru, která podporuje život na planetě.
 • Masivní lidmi způsobené znečištění činí z řek a oceánů jedovatý guláš.
 • Globalisté chtějí jakýmkoli způsobem zabít 7 miliard lidí: vakcíny, jaderná válka, kolaps.
 • Nizozemská vláda násilně zabaví 600 farem pod hlavními samopaly, čímž způsobí nedostatek potravin v Evropě.
 • Energetický kolaps Evropy znemožňuje vyrábět zařízení a nástroje pro „zelenou“ energii.
 • Rozhovor s Aaronem Brickmanem o tržních cyklech.

Autor: Mike Adams

Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: