29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Ředitel potravinářské firmy varuje, že „Nový světový řád“ používá inflaci na zotročení lidstva

 Zakladatel a ředitel potravinářské firmy přední hispánské značky říká, že západní globalistická elita rozpoutala pekelný plán vůči miliardám lidí, aby nad nimi mohla nekonečně vládnout.

Bob Unanue, generální ředitel společnosti Goya Foods, během rozhovoru se známým americkým moderátorem Tuckerem Carlsonem z Fox News řekl, že členové kultu „Nového světového řádu“ používají ďábelskou inflaci k „zotročení lidstva“.

„Jádrem inflace, která se dnes už vymkla zpod kontroly – zejména u potravin – je ďábelská touha ovládat nás,“ řekl Unanue.

„Když jsem byl dítě, moji rodiče říkali: ‚nikdy jsi neber sladkosti od cizího člověka’. A oni dnes rozdávají bonbóny zdarma, čímž motivují lidi, aby nepracovali.

Berou nám náš smysl života, našeho ducha, důvod vstávat každý den. Dokonce to dělají bez vlastního bonbónu. Berou naše bonbóny a používají je k tomu, aby nás upláceli, abychom nepracovali. To je extrémní inflační chování.“

TV stanice Fox News dále poznamenala, že inflace během Bidenova režimu a kontroly Kongresu demokraty nadále sužuje velkou většinu občanů:

„Rostoucí ceny potravin byly jedním z nejcitlivějších témat horké inflace, která vytvořila vážné finanční tlaky na většinu domácností.

Ceny potravin se toto léto vyskočily nejvyšší úroveň za poslední čtyři dekády, což přimělo lidi vynechávat mnohé každodenní položky, které si už nemohou dovolit.

Podle ministerstva práce platí spotřebitelé v obchodech s potravinami více za množství položek, jejichž ceny za poslední rok výrazně vzrostly. To zahrnuje základní potraviny jako vejce (38 %), kuřecí maso (16,6%), mléko (15,6%), brambory (13,3%), rýži (12,7%) a čerstvé ovoce a zeleninu (8 ,0%).“

Vysoké ceny životních potřeb a velký nedostatek pracovníků

Země navíc zažívá jeden z nejhorších nedostatků pracovníků v historii USA, přestože díky krokům Federálního rezervního systému (FED) při zvyšování úrokových sazeb s cílem zpomalit ekonomiku bude brzy propuštěno mnoho pracovníků.

V Evropě je situace v podstatě identická.

Unanue dále řekl, že během pandemie Covid-19 jeho společnost nikdy nepřestala pracovat, protože jejich pracovní místa byla považována za nezbytná pro chod státu. Avšak jeho společnost od té doby ve velkém pociťuje důsledky nedostatku pracovníků.

„Práce je nezbytná. Dává nám smysl života… každý z nás je stvořen k podobě Boha s naší vlastní identitou,“ řekl.

„Obyčejní lidé byli zbaveni smyslu života, naplňování potřeby vlastní seberealizace, která je vlastní pracujícím jednotlivcům. A provedli to elitáři, kteří nás chtějí zotročit pro jejich vlastní chamtivost a moc“, řekl generální ředitel firmy.

„Všichni máme nějaký účel,“ říká.

„Teď tento účel nám berou tito máločetní, ale vysoce postavení elitáři, kteří nás chtějí vlastnit, ovládat a zotročit pro svou chamtivost a moc.“

Prohlédněte si následující rozhovor reportéra s ředitelem potravinářské firmy Bobem Unanue (v angličtině):

Velká propouštění se už rozjela

Současný nedostatek pracovníků se brzy změní na přebytek pracovníků, protože propouštění ve velkých korporacích již začalo.

Propouštění a pokles poptávky ze strany několika velkých korporací, včetně Apple, FedEx, Meta (Facebook) a Nike, naznačují, že recese může být blízko.

Bývalý ministr financí USA Larry Summers varoval:

„Toto je moment, kdy by měla nastat zvýšená úzkost, podobně jako rok před finanční krizí v roce 2008.

Zároveň Bank of America Merrill Lynch GFSI (globální finanční stresový index) a indikátor tržního rizika vyskočil na nejvyšší úroveň od března 2020,“ uvedla soukromá zpravodajská společnost Forward Observer v pondělní poznámce pro své předplatitele.

Ceny téměř všeho budou mezitím neustále růst, jelikož ropa se chystá zvrátit svůj pokles a možná dokonce vrátí ceny benzínu zpět ke 2 eurům za litr díky přetrvávajícím nejistotám v dodavatelských řetězcích.

„Odhady médií hlavního proudu naznačují návrat k ceně 100 dolarů za barel ropy Brent, což by zvýšilo ceny benzínu v průměru na přibližně 2 eura za litr benzinu. Tyto projekce jsou přitom konzervativní,“ poznamenal minulý týden portál OilPrice.com .

Autor: JD Heyes, Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: