29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Bída pro Čechy, Luxus pro imigranty! Krátká videa ze života nelegálních imigrantů v luxusních kajutách těch nejdražších lodí! Vše za peníze Bruselu!

Zatím co se předseda české vlády Fiala radoval, že se už v Česku zavírají továrny, a že už Česko, díky tomu, že vláda nikomu nepomáhá, snížilo spotřebu plynu o 18%, a lid mrzne a má hlad, tak v Bruselu se radovali, jaké krásné, vyhřívané, luxusní ubytování pořídili novým nelegálním imigrantům, kteří v kolonách proudí do Evropy, aby si užili výhod sociální turistiky.

Nebudete tomu věřit. Ale ilegální imigranti jsou nyní po tisících ubytováváni na luxusních lodích, které prázdné kotví v přístavech, protože západoevropští důchodci už nemají peníze, aby si na zimu dopřávali výlety za teplem do Karibiku. Imigranti se mají na luxusních lodích skvěle. Mají vytápěné, luxusní singl kabiny, dostávají vybrané lahůdky připravované lodní kuchyní, a jsou z Bruselské politiky vítaní nelegálních imigrantů tak nadšeni, že po sociálních sítích šíří videa, jak se mají skvěle, a lákají tak další imigranty, aby si také rychle přišli užít fantastického luxusu a bruselské pohostinnosti.  Vše si můžete prohlédnout na těchto krátkých videích: ( 123456, )

Další videa najdete zde: REMIX

Michael Svatoš

 

Sdílet: