27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V ČR už žije nejméně 1 milion cizinců! Začínáme dohánět „vyspělý“ západ

V hystericky vybičovaném mediálním poli „jsme ve válce proti Rusku“ a neochotně zveřejňovaných údajů o počtu ukrajinských „válečných uprchlíků“ zapadla jedna důležitá věc. V ČR se momentálně nachází nejméně 1 milion cizinců, kteří tu mají povolený pobyt. K tomu si musíte přidat nejméně dalších 10% – 100 tisíc, kteří tu žijí „na černo“ (zkušenost ze západní Evropy).

V zemi je odhadem 600-700 tisíc Ukrajinců (část zde bere jenom dávky a využívá bezplatného zdravotnictví a jinak žije normálně dál na Ukrajině), zhruba 100-150 tisíc Rusů. 120 tisíc Vietnamců (oficiálně pouze asi 65 tisíc, zbytek ilegálně), asi 50 tisíc muslimů z Asie (Turecko, Afganistán, Pakistán, Irák atd.), ca 60-70 tisíc afrických černochů, asi 20 tisíc Číňanů a dalších asi 40 tisíc nejrůznějších nebělochů (Japonci, Korejci, Thajci, Filipínci atd.). K tomu si přidejte zhruba 200 tisíc bělochů ze západu, často velmi pochybné minulosti.

ČR tak v další neslavné statistice dohnala „vyspělý“ západ. Imigrace v Evropě totiž s sebou nese pouze negativa. Imigranti totiž přicházejí primárně za sociálním systémem a o rozvoj země, či případnou integraci nemají nejmenší zájem. Naopak většina se ještě zapojí do kriminálních aktivit (v ČR především Vietnamci, Arabové, afričtí černoši. Albánci, Turci atd., kdy jsou do kriminálních aktivit zapojeni celé komunity bez ohledu na jejich sociální složení).

Posledních několik vlád imigraci okázale podporovalo (nejenom Fiala a Babiš, ale Sobotka a ti před ním). Případně o ní účelově lhalo. Každý si asi vzpomene na ty lži o „12-ti“ uprchlících z úst J. Hamáčka a dalších proimigračních politiků, když se v zemi rojily tisíce černých imigrantů v každém větším městě. Vždyť dnes už skoro každá vesnice má „vietnamskou večerku/“drogerku“ a každé městečko nejméně jednu muslimskou kebabárnu. V ulicích lze slyšet ruštinu (tak mluví většina Ukrajinců) na každém kroku.

Cíl globálních elit je stejný jako v západní Evropě. Jde o likvidaci původního českého obyvatelstva a jeho nahrazení dovezenými imigranty, V českém případě půjde o mix Ukrajinců, Vietnamců, muslimů a černochů.

Nechají si to Češi líbit? Kromě Čechů nemá nikdo právo na našem území žít a je úplně jedno, zda mu nějaký protičeský režim udělil „občanství atd“. Žádní „Češi s vietnamskými a arabskými kořeny neexistují“, tihle lidé žádný vztah k naší zemi nemají a nikdy neměli. Proto jsou tu pouze dočasně na návštěvě. Nesmíme se proto nechat citově vydírat mediálním útokem o „chudácích uprchlících“, Tahle země nám patří už 1000 let a je jenom naše!

Česká věc

 

Sdílet: