29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Neodpovídejte masmédiím na provokace: udělají z vás idioty!

Nová metodika fialové mafie, na kterou vyhodila vláda sta milionů, zatím nepřinesla ovoce a tak vláda zaúkolovala všechny spřízněné novináře, aby z lidí udělali idoty a na některé (např. Janu Zwyrtek Hamplovou) vyloženě nacistickou štvanici se všemi psy, které Fiala našel!

 

A tak začínáme seriál důkazů a nejlepším návodem je to, co obyčejní lidé, které odporná, nenávistná Česká televize nazývá dezoláty, udělali při demonstraci na svržení totalitní vlády, protože lidé se začínají nejen probouzet, ale hlavně odhalují zločiny nacistické štvanice, nahánění jednotlivých lidí a které sestříháním z nich udělá idioty.

A toto je skvělý návod, jak se chovat k Bruselské 24, Bruselské Nově, americké CNN Prima NEWS, či trollujícím webům Aktuálně.cz, Seznamu a dalším, které vyslaly Bartoníčky či Valášky do terénu.

Česká televize jede dle bruselských not.

Neodpovídejte, mlčete, nebo je vypískejte. Případně je nahrajte, abyste měli důkazy. Zítra bude zveřejněn jeden z útoků, jak chtějí udělat z lidí blbečky, idioty, jak tajně, se zakrytou kamerou  se Česká televize chová jako NKVD!

Točte je a pak to zveřejňujte, jiné cesty není! Na demostrace lidu manipulátoři a dehonestátoři nemají co dělat! Nejdříve si ověřte, kdo se ptá a pak teprve odpovídejte!

Petr Pokorný

 

Sdílet: