27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nenávist a urážky k paní Janě Zwyrtek Hamplové (od těch slušných) neberou konců

Volně interpretováno z urážlivých vyjádření Petrose Michopulose s nenávistným Martinem Schmarczem a (níže je přesná citace), že skoro všechny podchytili, zablokovali,  ale dvě ženy jim drze proklouzly, z toho jedna je dezolátka a druhá je komedie: Neuvěřitelný hnus na americké CNN Prima NEWS.

„Její úspěch je pro mě velkým otazníkem a vykřičníkem, protože mě děsí to, že zvítězila paní, která se nezdráhá stát na pódiu se stejnými lidmi, kteří se nezdráhají říkat, že bychom měli vystoupit z EU, z NATO a že bychom měli jít prosit o plyn pana Putina.” pláče paní Jelínková z KDU-ČSL.

Skoro neexistuje nikdo z lepšolidí Pražské kavárny, kdo by se o paní Zwyrtek Hamplovou neotřel.

Do senátu pronikl hlas dezolátů v podobě Jany Zwyrtek Hamplové.Středa 28. září

  • Den české státnosti, na Václavském náměstí se sešli proruští dezoláti. Bylo jich méně než minule.

Váš demokrat  Petros Michopulos – NEOVLIVNÍ

A zhrzená Jelínková vyjádřila pochopení pro voliče, kteří mají obavy ze současné energetické a inflační krize, ale to podle ní nemění nic na tom, že teze, které předkládá Zwyrtek Hamplová voličům, nepředstavují reálné řešení.

A paní Jelínková je zděšena – volně přeloženo: v době krize si myslela, že bude mít teplé místečko lukrativně placené a nakonec vypadne ven a bude muset strádat jako ten dezolátní odpad obyčejných lidí. Ona kázala vodu a chtěla pít víno a nyní bude pít s ostatními vodu. Hrozné pomyšlení a ta divná paní, co se starala o lidi, se klidně dál o lidi bude starat dál a za dokonce za peníze. Ano, my paní Jelínková křesťanko chápeme, že jste zděšena, spadnout rovnýma nohama opět mezi nás, dezoláty.

A proč jsou dezoláti?
Oni drze nechtějí plyn od Putina za 20 korun, ale plyn od Putina za pět korun. (neboli za cenu skutečnou, nenavýšenou o německý příplatek) a dokonce chtějí elektřinu z české elektrárny za českou cenu a ne za německý příplatek, který se zvedá ze tří korun na patnáct! Jsou to dezoláti a Německu odmítají drze platit výpalné. Tvrdí ti bruselští.

Pozor na zneužití: jedná se o ilustrační poměr výpalného, nikoliv absolutní cenu, protože i Maďarům se nyní zvedla cena dle trhu, ale bez německého výpalného a s jistotou na 15 let!

Je dobře, když se tito skuteční podvodníci a političtí šíbři odhalují víc a víc, a o tom není pochyb. Ale to, jak jsou volby cinknuté a že poctivý člověk se nemůže až na výjimky mezi šíbry dostat, a pak jim to chátra dává sežrat i s úrokem, že jim drze jedna proklouzne, je přesně citovaný výklad člověka, který si dal do vínku: NEOVLIVNÍ!

Vono je to děsný “jedna  drze proklouzla”! Špatná domluva politiků a volič ať si políbí zadek. A program není důležitý, osobnost člověka není důležitá, tvrdí darebáci jako je Michopulos a Schmarcz.

michopulweb bb26e

Plné náměstí a i v Senátu bude vystupovat takto silná opozice. Jak k tomu bruselská vláda přijde

Michopulos: je to možné, otázka je, jestli se tam bude možné prosadit, ostatně ale nastávají i v senátních typu voleb, že se do té komory dostávají lidé s extrémními názory, což je případ paní Hamplové, já bych chtěl jenom říct, že je paní Hamplová faktickou senátorkou hnutí STAN, které tam prokázalo v nominační politice naprostý amatérismus a v okamžiku, kdy se všechny koalice SPOLU a myslím si, že i Piráti dohodli, že nebudou proti paní Jelinkové za KDU-ČSL stavět protikandidáty a hnutí TOP 09  stáhlo svého kandidáta,  hnutí STAN ho z nějakého důvodu převzala a dala na svou kandidátku, čímž umožnila paní Hamplové proklouznout do druhého kola, protože v normální situaci by tam paní Jelínková měla kolem 40% a pohodlně by ve druhém kole vyhrála. Takže to je příklad toho, jak hnutí STAN je nedospělá organizace, která nedokáže realizovat běžnou politickou práci.

Schmarcz tu prasárnu doplnil: tam udělal chybu Babiš, protože ať je jakýkoliv, rozhodně to není jako Hamplová, která  je ruská dezinformační síla a že se tomu Babiš nevěnoval, je to rozhodně jeho chyba.

A tak shrnuto: ten zločinec Hamplová je neskutečně drzá, protože bojovala sama za sebe, za lidi, starala se o lidi a nikoliv o politikaření a politické manévry a to je hnus, a ta špína Hamplová by se měla vyhnat. Tak krásně to Rychetského Xkoalice měly rozděleno a tento dezolát Hamplová si dovolil je porazit svojí morální sílou. Jak si to ta Jana Zwyrtek Hamplová dovoluje? To určitě zařídíl Putin…

A tihle darebáci bez skrupulí popisují politické šíbry, jak s voliči manipulují, jak vytlačí ty, co s nimi netáhnou za jeden provaz a drze si říkají svůj názor. A přesně toto by mělo být politickým memento mori, protože pak národům a utiskovaným občanům nezbývá nic jiného, než plnit náměstí a vzít si i násilím  svoji zemi zpět do svých rukou jako v roce 1989 a dnes je to tu zas.

Mimochodem, ti šíbři se tam usalašili v roce 1990 a jejich odbornou kvalifikací bylo, že byli studenti s praporem v roce 1989 na Národní a jsou tam přilepení dodnes. (Žáček či Marek Benda) Za pomoci Bruselu. A pokud neumřou, budou tam i za sto let.

A jak je na tom ten pán, co přednáší v televizi, co ve znaku měl bruselskou neziskovku “Neovlivní” a káže a morálce Zwirtek Hamplových? Ano, nemýlíte se, ke správnému postoji má ušlechtilý důvod: peníze od státu.

michodotaceweb b8ac1

 Už chápete angažovanost Petrose Michopulose? A že Jana Zwyrtek Hamplová nemá žádné kontakty s Putinem, či Ruskem? No a co, copak někdo potrestá loajální klaku bruselskou?

Petr Pokorný

 

Sdílet: