27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Východní Německo v ulicích. Desítky tisíc demonstrantů požadují ukončení protiruských sankcí a konec protiruské hysterie

Vláda připravuje nasazení armády k potlačení nepokojů

Po celém bývalém východním Německu (NDR) protestují desítky tisíc Němců proti protiruským sankcím a antiruské hysterii. Gera, Magdeburg, Schwerin, Chemnitz.. tady všude vyšli bílí Němci do ulic na protest proti energetické politice německé vlády, která vede k masovému ožebračení původních obyvatel země – etnických Němců. Lidé nesli plakáty jako pryč se sankcemi, zastavte válku, chceme obnovit dodávky energií, ale i ruce pryč od Ruska“.

Prorežimní tisk zahájil pomlouvačnou kampaň o neonacistech a pravicových radikálech, ale s tím už si režim nevystačí. Likvidační faktury za energie dostávají nyní všechny německé rodiny (za barevné uprchlíky faktury platí stát). Často jsou zálohy za energie vyšší než příjem domácnosti.

Režimu dochází, že situace se bude radikalizovat a je proto připraven případné proti režimní nepokoje silou. Oficiální politici se dokonce občanům veřejně vysmívají, že s nimi „zatočí“ (psali jsme zde). Od 1. října bude dokonce v německých ulicích nasazena armáda, která má zajistit „pořádek„.

Německo čeká horký podzim a Němci ho neplánují strávit pouze sezením ve studených bytech a domech a koukáním se, jak je globální finanční oligarchie připravuje o všechen majetek. Češi ale budou čelit stejné situaci. Režim ve volbách změnit nejde, to lid. dem. politici a jejich zahraniční kurátoři nikdy nepřipustí a v ruce mají řadu nástrojů jak volby ovlivňovat/falšovat. Jaké cesty Čechům ke změně režimu zbývají? Revoluce, občanské válka?

Česká věc

 

Sdílet: