28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Lékař požaduje vyšetření náhlé smrti 32 očkovaných kolegů lékařů: „To je bezprecedentní

Lékař William Makis v dopise Kanadské lékařské asociaci (CMA) vyzval k vyšetření úmrtí 32 mladých kanadských lékařů od začátku očkovací kampaně proti koronaviru.

Od zavedení vakcín proti Covid v Kanadě v prosinci 2020 CMA podle Makise agresivně a neeticky propaguje experimentální vakcíny Covid. CMA také obhajovala nezákonné a nevědecké očkování pro 92 000 kanadských lékařů, dodává.

Zradili nejen lékaře, ale i lidi, argumentuje lékař. “To je bezprecedentní.”

Makis připojil fotografie a informace o 32 mladých lékařích, kteří během posledních 16 měsíců náhle a nečekaně zemřeli. Všichni tito lékaři byli dvakrát, třikrát nebo čtyřikrát očkováni proti Covidu.

Tato úmrtí jsou vysoce podezřelá, píše. V jednu chvíli byli lékaři zdraví, v další je postihl infarkt, mrtvice, nehoda nebo náhle onemocněli agresivní formou rakoviny.

Společnosti Pfizer a Moderna nemusí být právně odpovědné, ale CMA ano, varuje Makis. “Nemůžete mlčet, zatímco vakcíny Covid potenciálně zabíjejí desítky mladých kanadských lékařů a vystavují tisíce lékařů vysokému riziku vážných vedlejších účinků nebo smrti.”

Vyzývá CMA, aby prošetřila, proč mladí kanadští lékaři, kteří jsou plně očkovaní, náhle umírají.

 

Sdílet: