4. 6. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Rakousko: Jeden z afghánských vrahů 13leté Leonie si ve vězení našel partnerku – je jí Slovenka

Jistě si ještě pamatujete na hrůzný případ, ke kterému došlo vloni ve Vídni. Čtyři Afghánci tam zdrogovali, hromadně znásilnili a zavraždili teprve 13letou dívku. Její tělo pak opřeli o strom před domem kde k hrůznému činu došlo.

Tři z vrahů byli záhy uvězněni a čtvrtý až po nějaké době, neboť se mu podařilo utéct až do Londýna. Jeden z uvězněných (mělo by jít o prvního zprava z obrázku na titulku), se nyní údajně ve vězení zamiloval a jeho náklonnost byla opětována. Jeho vyvolenou je Slovenka, která sedí v sousední ženské věznici za pokus o vraždu. Podle všeho dokonce dotyčná 20letá žena našla v muslimech zalíbení, neboť i její předcházející partner byl muslim.

zavražděná Leonie

Zubaidullah R. se údajně do vězenkyně zamiloval až tak, že ji požádal o ruku. Do zrůdy zamilovaná žena údajně jeho žádost přijala.

Jejich oči se setkaly na vězeňské chodbě nebo na nádvoří. Z letmých pohledů se údajně zrodila láska. Zubaidullah R., Afghánec, který se musí u soudu zodpovídat ze smrti malé Leonie, dokonce prostřednictvím vězeňské pošty požádal o ruku Slovenku, která byla odsouzena za pokus o vraždu svého partnera.

Od příštího týdne se bude muset Afghánec zodpovídat ze znásilnění s následkem smrti u soudu. Jeho milovaná (20) již byla odsouzena.

Byla obviněna z pokusu o vraždu svého partnera. Při jednání soud odhalil výbušné detaily z jejího milostného života. „Od ostatních spoluvězňů víme o vaší neustálé korespondenci ve vyšetřovací vazbě,“ řekl soudce.. A obžalovaná nyní dokonce dostala nabídku k sňatku od jiného vězně. Ta přišla (neoficiální) interní poštou z věznice Josefstadt.

Budou se k sobě dobře hodit. Zatímco Afghánec je podezřelý z toho, že zdrogoval Leonie (13) a znásilnil ji spolu s dalšími Afghánci a nakonec byl zodpovědný za smrt dívky, jeho slovenská snoubenka údajně loni v květnu napadla svého partnera – muslima – nožem. V ten den byl konec ramadánu, který spolu oslavovali velkým množstvím alkoholu. Když muž táhl obžalovanou za vlasy do kuchyně, popadla nůž a bodla ho…

Slovanka

 

Sdílet: