21. 9. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Pád Luciferem dominovaného Západu je hrozný, ale pro pokrok lidstva nezbytný krok

Nedávný podcast stránky Natural News (video na konci článku) odhaluje ohromující pravdu: Téměř všechny instituce moderní západní civilizace brání lidstvu v pokroku, pravdě, svobodě a štěstí.

Téměř bez výjimky byla každá západní instituce – vláda, média, zábava, sport, vzdělávání, finance, technika, věda, medicína a další – ovládnuta protilidskými, luciferskými silami, které prosazují politiku zakořeněnou v čistém špatně.

Jedná se konkrétně o tyto oblasti lidské civilizace:

 • Pečování dětí, pedofilie a transgenderové mrzačení.
 • Satanismus a luciferiánská indoktrinace.
 • Protilidská depopulace.
 • Masová cenzura a potlačování lidského poznání a pravdy (Google, Facebook, YouTube, Twitter atd.).
 • Masová otrava lidstva prostřednictvím toxických potravin, toxických léků a toxických falešných zpráv.
 • Masová poslušnost a autoritářská kontrola nad jednáním jednotlivců.
 • Hromadné sledování / totální zásah do soukromí a právo být ponechán sám sebou.
 • Demontáž potravinových zdrojů (hlad / utrpení / nedostatek), které živí lidskou civilizaci.
 • Demontáž energetických zdrojů, které udržují fungování lidských ekonomik.
 • Vyvinuté biologické zbraně označené jako „vakcíny“, které jsou určeny k dosažení globální genocidy.
 • Útoky na rodinné hodnoty, muže bělochy, heterosexuální páry, rozum, racionalitu a normálnost.
 • Útoky na biosféru / geoinženýrství (viz nedávný bombastický rozhovor s Dane Wigingtonovou ).

Bílý dům v USA nyní najímá přímo satanistické homosexuály jako Demetre Daskalakis, jehož fotografie jsou uvedeny ve  zdrojovém článku .

Nosí koženou bondovku S&M ve tvaru hvězdy satanského pentagramu a má tetování zobrazující luciferiánskou tématiku. Je zobrazen na fotografiích naznačujících, že má sex s jinými homosexuály, kteří se identifikují jako zvířata.

Představitelé Bílého domu to všechno očividně věděli předtím, než ho najali. To znamená, že chtějí, abyste věděli, že vám vládnou luciferiánští homosexuálové.

Zde je kompozice fotografií (fotomontáž), která koluje a ukazuje, co je podle mého názoru kabala zvrhlíků a šílenců, kteří nyní představují nelegitimní Bidenův Bílý dům:

Vypadá to jako „Satan’s Evil Avengers“ (Satanovi Avengeri). „Admirál“ vlevo je tak duševně nemocný, že si myslí, že je žena. V současnosti jedna čtvrtina amerických demokratů skutečně věří, že muži mohou otěhotnět…

Je proto překvapením, že Bidenův režim prosazuje mrzačení dětí (změnu pohlaví předpubertálních dětí), pedofilii, sodomii a indoktrinaci dětí ve státních školách?

Musíte pochopit, že to, co zde vidíte, je přítomno iv Kanadě (kde je premiér Justin Trudeau, přezdívaný Justin Castro), Velké Británii, Německu, Francii, Austrálii, Ukrajině atp.

Téměř všechny národy západní civilizace jsou řízeny démonickými šílenci a zvrhlíky, kteří pohrdají lidstvem a uctívají Satana. A už to ani neskrývají. Démoni vyšli, aby je viděl celý svět.

Neplačte, když se démony zamořené instituce západní civilizace zhroutí do záhuby

Čím více pochopíte úroveň čistého satanského zla, které zamořilo vlády a instituce západní civilizace, tím snáze si uvědomíte, že jejich kolaps je nezbytným krokem k tomu, aby se lidstvo někdy osvobodilo od vlády zla.

Lidstvo nikdy nebude svobodné (nebo příčetné), pokud tito šílenci, zvrhlíci, démoni a úchyláci, kteří sexuálně zneužívají děti, zůstanou ve vedení. Přicházející pád západoevropských démonických vlád (a falešných nekrytých jmen) je pro svět vlastně požehnáním.

To neznamená, že utrpení nebude. Určitě bude. Ale zánik tohoto luciferiánského globálního zločineckého kartelu je naprosto nezbytný krok pro znovuzaložení a přebudování lidských společností zakořeněných v křesťanských principech, rodinných hodnotách a poctivých penězích.

Mimochodem, neexistuje žádná reforma tohoto systému zevnitř. Dá se jen úplně rozebrat a celý vyměnit.

Naštěstí pro nás všechny, kteří jsou pro-lidští, pro-křesťanští zastánci života a svobody, se západní národy ovládané luciferiány rozkládají pod politikou ekonomické sebevraždy.

Přerušují své vlastní dodávky energie, potravin a infrastruktury. Žádají konec lidské civilizace prostřednictvím „zelené“ energetické agendy a mrzačení dětí LGBT ideologií, v kombinaci s genocidními biozbraňovými „vakcínami“ a masovou otravou světa pesticidy, herbicidy a chemtraily .

Jsou tak šíleně šílení a arogantní, že si ještě neuvědomují, že už dali do pohybu kola, která zničí celý Západ, zničí vlády, centrální banky a instituce, které jsou všechny zakořeněny v démonismu a protilidských programech. Jsou na cestě k dosažení vlastní zkázy.

Mezitím ti, kteří se připravují na přežití kolapsu, projdou peklem, které se právě rozpoutává na naší planetě. Nakonec však dosáhnou pozice, ve které dokáží pomoci znovu najít a vybudovat lidskou společnost po kolapsu současného luciferiánského systému.

Přežijí jen ti připravení, dokud nevšímaví budou zavrženi

Jinými slovy, připravte se na totální kolaps západní civilizace ve skutečně biblickém měřítku, protože přesně tam to směřuje.

Pro lidstvo ale bude požehnáním, když konečně uvidí, jak se pilíře satanismu a zvrácenosti hroutí a hoří, což umožňí Bohu ctícím šampionem života a svobody vytvořit zcela novou civilizaci zakořeněnou v rozumu a svobodě jednotlivce.

Je čas zatýkání zvrhlíků a zneužívačů dětí. Pošlete je do vězení na doživotí. Zničte systémy tyranie a nezákonnosti, které ohrožují budoucnost lidstva. Obnovte svobodu hospodaření, svobodu projevu a svobodu nesouhlasu.

Lidstvo je na vrcholu svého nejničivějšího – ale také slibného – klíčového bodu v historii.

Nejdůležitější je, jak se vypořádáme s připravovanou, uměle vykonstruovanou krizí: Vzdáme se tyranii, nebo se postavíme za budoucnost lidské svobody?

Volba je na nás. Já volím svobodu!

Celý podcast Situation Update stránky Natural News naleznete na Brighteon.com nebo ve videu níže:

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com

 

 

Sdílet: