26. 9. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Skandál v SPD? Kontroversní a pravomocně odsouzený Tomáš Jarolím na kandidátce teplické SPD

S podivem je, že právě SPD útočí, a myslíme zcela oprávněně, na vládní koalici a její propojení na zatím jen trestně stíhané postavy napojené na současnou vládnoucí garnituru a přitom na teplické kandidátce SPD a Trikolory je na druhém místě kontroversní Tomáš Jarolím, exmístopředseda politického slizu Věcí veřejných, politického subjektu, který se nechvalně zapsal do parlamentní historie novodobé České republiky.

Jarolím byl pravomocně odsouzen za své lži krajským soudem

Jarolím jako místopředseda, právě Věcí veřejných, podával trestní oznámení na kdekoho a to bez jakéhokoliv hlubšího prověření skutečností. Využíval modelu trestního řádu k tomu, aby skandalizoval oponenty nebo lidi, kteří tomuto psychicky poškozenému člověku zkřížili cestu. Lži a fabulace jen chrlil a nakonec, jak se v české lidovosti uvádí, že “na každé prase se řezník najde”, byl za své lži odsouzen k omluvě a náhradě škody. Jaromír totiž vážně poškodil prestižní stavební firmu, která oproti jiným měla na advokáty a dotáhla soudní spor s tímto vykukem do konce a Jarolím se musel na základě rozsudku omluvit :

„Omlouvám se společnosti Eurovia CS, a. s., že jsem o ní v trestním oznámení ze dne 20. 1. 2012 a na tiskové konferenci přenášené Českou televizí v pořadu Studio ČT24 dne 24. 1. 2012 nepravdivě uvedl, že spolu s dalšími subjekty na daném úseku stavby dálnice D 47 zinkasovala o 536 milionů Kč více, než odpovídalo ceně skutečně použitého (méně kvalitního) materiálu, a že jsem o členech jejích statutárních orgánů nepravdivě uvedl, že se pro popsané jednání podíleli na podvodu ve výši půl miliardy korun.
Dále se omlouvám za to, že jsem nepravdivě o společnosti Eurovia CS, a. s. v článku uveřejněném na portálu parlamentnilisty.cz dne 5. 3. 2012 s názvem „Eurovia jako potrefená husa“ uvedl, že se svými podnikatelskými akvitivitami podílí na rozkrádání státního majetku. Výše uvedenými nepravdivými výroky jsem neoprávněně porušil právo společnosti Eurovia CS, a. s. na dobrou pověst.“ Tomáš Jarolím

Kdo je Jarolím? Politický turista a osoba, která okradla duchovního

Jarolím byl po revoluci vyhazovačem na diskotéce a jeho kariéra v politice začala až po té, co okradl  duchovního, který mu přitom nezištně pomáhal a dokonce podával za Jarolíme společenskou záruku ze jeho přestupek ve věci zbrojního zákona na policii, aby bylo zastaveno jeho tr. stíhání.  Jarolím byl za své morální provinění následně propuštěn na hodinu z pracovního poměru u české pravoslavné církve a zároveň byl Jaromír v té době pověřen službou žalmisty , což je osoba, která pomáhá duchovním při sloužení bohoslužeb a z této služby byl příslušným duchovním soudem suspendován za jeho okradení faráře. Rozsudek podepsal bývalý předseda církevního soudu duchovní otec Silvestr a rozhodnutí kanonicky potvrdil taktéž bývalý arcibiskup Kryštofa. Jarolím si ale poštu nikdy nepřebíral, tak byla rozhodnutí podle kanonického práva vyvěšeny na 14 dni na dveřích kostela, kde měl být Jarolím zaměstnán.  Věřící a duchovní za krádež peněz na Jarolíma trestní oznámení nedali a tím udělali velkou chybu. Jarolím si slušnost a křesťanské odpuštění vysvětluje jako slabost a podle toho se také následně dál choval a spokojeně lhal.  Jarolím po odchodu z Věcí veřejných pokračoval v politické kariéře u hnutí ANO  a dnes kandiduje za SPD. Rád o sobě tvrdí, že je nezávislý kandidát, ale k politování SPD na jejich kandidátce .

Jarolímovo církevní návrat  

Po pěti letech, kdy o něm nikdo nic nevěděl a pravoslavní věřící měli od něho klid, se objevil na politické scéně jako místopředseda Věcí veřejných a započal svoji neblahou politickou kariéru, zároveň se v roce 2013, kdy došlo z důvodu restitučních peněz pro církve k převratu v pravoslavné církvi a jejího ovládnutí bývalými pracovníky a agenty Státní bezpečnosti se Jarolím zapojil do tohoto neblahého díla na straně těchto pučistů a začal se mstít všem, kteří mu kdysi zkřížili cestu.

Jarolím se dále rád vydává za pravoslavného duchovního a neštítil se předkládat různá falešná potvrzení, která urychleně dodává i  spřáteleným presstitutům , aby dosáhl skandalizace různých osob. Bývalého arcibiskupa dokonce obvinil  v médiích ze zpronevěry desítek milionů korun a podal na něho trestní oznámení a zároveň arogantně uvedl, že když se to neprokáže, tak se mu omluví. Do dneška se neomluvil, ale to není vše. Jarolím, který nemá žádné vzdělání a dokonce nedoložil ani, jestli je vůbec vyučen elektrikářem, jak o sobě dříve tvrdil, se stal z ničeho nic odborníkem na duchovní záležitosti a domáhá se, aby mohl vykonávat funkci kaplana v teplické věznici. Opravdu šokující.

Napojení Jarolíma na kriminální podsvětí v Teplicích

Jarolím coby zastupitel města za VV následně hnutí ANO využíval ve své kanceláři, jako svého asistenta, neblaze proslulého kriminálníka Vlastimila Tichého. Tichý je nejen Jarolímův kmotr, který mu řídil kancelář, ale již 8 krát pravomocně odsouzený zločinec a poslední odsouzení si tento Jarolímovo asistent vysloužil v tomto roce v únoru, kdy ho opět Okresní soud v Teplicích poslal na 19 měsíců do chládku a možná proto, se Jarolím snaží dostat do věznice jako kaplan.  Zde je zřejmé, že Jarolímovo propojení na kriminální živly je jednoznačně doložitelné a s podivem SPD vůbec nevadí.

Jarolím v pozadí tunelování církevních peněz

Pikantní situace ale nastává, jak jednoznačně Jarolím spolupracuje s bývalými agenty Státní bezpečnosti a podílí se na tunelování restitučních církevních peněz. Právě Jarolím byl osobou, která s podivným bývalým občanským sdružením a pak spolkem prodali pravoslavné církvi ruinu , kterou získali za 1,- Kč a to za rovných 10 milionů korun, a po zdanění si přišel na 2,5 milionu.  Obchod století. Jenže na tomto majetku je ještě hypotéka za 100 miliónů, jak zjistili novináři.  Dokonce Jarolím byl na pražském magistrátu jednat o možnosti prodloužení smlouvy na kostel, který využívají pravoslavní v Praze na Olšanských hřbitovech. Zde je evidentní, že Jarolím je propojen na tyto postavy, které uskutečňují cílenou destrukci pravoslaví a tunelují církevní peníze za nákup nepotřebných majetků.   No a u Jarolíma z jídla roste chuť!

Jarolím podle pravoslavných věřících v Teplicích , kteří mu nemohou ani přijít na jméno trpí morální psychopatií, kterou je nebezpečný pro své okolí a je s podivem, že mu teplická SPD naletěla, ale prakticky je možné objasnit i jeho kandidaturu na kandidátce SPD s jeho vazbami na dalšího kontroverzního regionálního politika a poslance Jaroslava Foldynu , krajského předsedu SPD. Oba dva pojí jejich vypočítavost a morální absence služnosti a jakéhokoliv vděku. No svůj k svému.

Vlastenci ale tento koaliční subjekt volit v Teplicích nebudou a to právě z důvodu kandidatury kontroverzního Tomáše Jarolíma, který do současnosti s vlastenectvím neměl nic společného. Je s podivem, že SPD tato osoba, přímo spolupracující s kriminálními živly, vůbec nevadí. V tomto světle všechny výkřiky o propojení vládní koalice se zločinem jsou jaksi směšné…

Jediné řešení je vyškrtnou ještě před volbami Jarolíma z kandidátky! Bude zajímavé, jak se SPD a potažmo i Trikolora, která je v koalici také, zachová!

 

Sdílet: