29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Praze demonstrovalo 70 000 lidí proti vládě Petra Fialy a požadovali demisi vlády

V Praze demonstrovalo 70 000 lidí proti vládě Petra Fialy a požadovali demisi vlády, odchod ČEZu z burzy v Lipsku, přímé nákupy plynu od Gazpromu bez účasti burzy, vystoupení z NATO a neutralitu! Petr Fiala prohlásil, že demonstraci svolaly proruské síly! Konceptuální poplach ale vyvolala účast Karla Janečka na demonstraci, v minulosti sponzoroval Milion chvilek a dokonce i TOP09! Máme se začít bát o únos protestního hnutí jako zažily Žluté vesty ve Francii? Řekl si Janeček o hlasy protestních voličů do nadcházející volby prezidenta?

V sobotu 3. 9. 2022 proběhla v Praze na Václavském náměstí dopředu avizovaná demonstrace národních a vlasteneckých sil, které do protestů ale nevyhnalo umenšování občanských a lidských práv, ani umlčování svobody slova, ani pošlapávání ústavně zaručených práv na ochranu integrity a nedotknutelnosti těla, ale vyhnal je tam kriticky se zmenšující obsah nákupního vozíku, do kterého už najednou nejde uložit laciný ruský plyn, laciná ruská ropa a ani laciná česká lipská elektřina.

Pokud posloucháte mé pořady na SVCS a čtete mé knihy a články, tak víte, k čemu právě v sobotu v Praze došlo. Ano, poloprázdný nákupní vozík vyhnal do ulic 70 000 lidí. Jistě si pamatujete, kolikrát jsem psal a rovněž na SVCS vysvětloval, že ke změnám v ČR nedojde do doby, dokud bude na nákupní frontě klid. A přesně k tomu teď dochází. Je na to opravdu smutný pohled, jak dlouho to trvalo dostat tolik lidí pod koně na Václaváku. Níže jsou živé záběry z demonstrace, které pro naši redakci natočil jeden z našich čtenářů.

 

 

Když politici v ČR a v celém západním světě po dobu 2 let covidové hysterie odebírali lidem občanská práva, zakazovali jim chodit nejprve do obchodů, potom i do škol a do práce bez podstoupení testů a později bez vstříknutí vakcínky pod kůži svojí nebo svých dětí, tak do ulic proti tomuto teroru vycházelo na protesty jen doslova a do písmene pár stovek lidí, v cizině to bylo lepší, jednalo se o tisíce lidí.

Když vlády berou lidem svobodu slova a 25. února tohoto roku Fialova vláda poprvé od roku 1989 v rozporu s Ústavou zahájila cenzuru a zablokovala 8 opozičních a vládě nepohodlných webů, na protest proti totalitě do ulic nevyšel nikdo, s výjimkou několika malých demonstrací v řádech stovek lidí. A teď si položte konceptuální otázku: Jak je možné, že likvidování občanských a lidských práv lidi do ulic v ČR nevyžene, ale vyžene je tam krize v jejich poloprázdném nákupním vozíku? Chápete? Pořád ještě nerozumíte mojí tezi o Nákupní frontě?

Energetická krize konečně vyhnala do ulic větší než malé množství demonstrantů

Ano, je to přesně tak. Lidé se začínají v ČR bohužel aktivizovat až v okamžiku, kdy jim někdo sáhne na obsah nákupního vozíku, ve kterém se nachází nejen potraviny, zboží a nemovitosti, ale i energie a paliva. Pokud někdo sáhne v ČR lidem na lidská a občanská práva, lidé nepohnou ani brvou. Jakmile jim ale někdo sáhne na obsah nákupního vozíku, okamžitě je oheň na střeše a na Václaváku je v tu ránu podle matematických odhadů 84 000 demonstrantů. Policie ČR číslo svým výpočetním systémem pomocí dronů odhadla na 70 000 lidí. Každopádně takováto obrovská demonstrace už má úplně jinou hybnou sílu a náboj. Ukázalo se, že když lidem hrozí, že nebudou mít čím svítit a topit, tak je to vyžene do ulic a protestují proti vládě Petra Fialy.

Jeden z transparentů na demonstraci

Kdyby Fiala zablokoval další weby, kdyby umlčel část opozice, kdyby nechal rozpustit nějakou stranu, do ulic by to tolik lidí nevyhnalo. Pouze krize na nákupní frontě a nedostatek obsahu nákupního vozíku má v ČR sílu vyhnat do ulic dostatek lidí. Bohužel. Jedinou výjimkou jsou demonstrace organizované globalisty, ale k tomu se ještě dostaneme. Na jedné straně je důvod k radosti. Konečně se začalo něco dít, ledy se pohnuly a lidé vyšli do ulic ve větším počtu než jenom v komorním duchu docházky do nedělní školy. Na straně druhé k tomuto občanskému vzedmutí dochází až ve chvíli, kdy objektivní procesy samovolného řízení v Evropě v důsledku konceptuálně navozené inflace začaly lidem likvidovat obsahy jejich nákupních vozíků a spolu s tím i sociální bezpečnost.

Český premiér se úplně rozešel s realitou a žije si ve vlastním světě, zatímco desítky a brzy stovky tisíc lidí mu řvou v ulicích strachem z toho, jak tu vládu v zemi vede

Petr Fiala pro CNN Prima News prohlásil [1], že za demonstrací proti jeho vládě stojí proruské síly. Péťa se prostě úplně zbláznil. On asi opravdu nechápe, že jeho vláda by nikoho nezajímala do chvíle, dokud by obsah nákupního vozíku, na který občané jsou zvyklí, zůstal politikou Fialovy vlády nedotčen. Jenže, došlo přesně k opačnému procesu. Fialova vláda od počátku krize na Ukrajině dělá všechno proto, aby občané v ČR měli v tom svém nákupním vozíku co možná nejméně jistot a zboží, protože odřezávání se od ruských energetických zdrojů, které dosud garantovaly nízké ceny zboží, je právě dílem Fialovy vlády. Je to destrukce a rozšlapávání nákupních vozíků a košíčků českého obyvatelstva. A výsledkem jsou obrovské demonstrace v Praze.

 

 

Římští císaři znali tento proces řízení pod názvem “Chléb a hry” a účinek tohoto řízení byl nevídaný. Na ulicích byl klid, kriminalita klesla prakticky na minimum, v dobách her se obyvatelstvo nezajímalo o své okolí, lidé se zajímali jen o bochníky chleba rozdávané zadarmo všem lidem během her v Koloseu. Z pohledu konceptuálních procesů řízení se jednalo o prototyp pozdějšího řízení populace skrze Nákupní frontu a nákupní vozík.

Podle Cicera jsou lidé ochotni minimalizovat své požadavky po státu pouze na “plný stůl” a je-li tento stůl plný, obyvatelstvo nepožaduje po vládě císaře nic dalšího a dokonce se o vládu císaře ani nijak nezajímá, protože se stará o obsah prostřeného stolu. Cicerův koncept plného stolu dokazuje, že od dob Římského impéria se vlastně nic nezměnilo. Je-li poskytnut lidu plný stůl, resp. plný nákupní vozík, potom lid se nestará o to, jaké lumpárny a zlodějny provádí jeho vlastní vláda. Lid se při plném vozíku o vládu nezajímá a nechává jí klid na práci.

Slovenská televize to nedala a vypustila kachničku o “stovkách” demonstrantů v Praze

Současnou energetickou a palivovou krizi v EU způsobila Evropská unie a rovněž Fialova vláda. Byli to přece politici evropských zemí, kteří po 24. únoru tohoto roku začali křičet, že Evropa se musí odpojit a odříznout od ruského plynu a ropy. To nebyl Vladimir Putin, který by toto prohlašoval. Ne, to byli evropští politici v čele s Petrem Fialou. To nebyl Vladimir Putin, který v EU zavedl program Green Deal a jeho předražené emisní povolenky na plyn, ropu a elektřinu. To nebyl Vladimir Putin, který by nařídil prodávat lacině v Česku vyrobenou elektřinu na burze v Lipsku za přemrštěné tržní ceny zpátky do ČR. Ani Putin nenařídil, aby ČR nakupovala plyn v Amsterdamu na burze za přemrštěné tržní ceny namísto za lacino přímo od Gazpromu. Petr Fiala si neuvědomuje, že jeho bláboly o Putinovi mu už věří čím dál tím méně lidí.

 

 

Lidi na demonstraci v Praze nesvolaly proruské síly, ty lidi na demonstraci svolaly drakonické faktury za plyn a elektřinu. Případem samotným pro sebe je sobotní reportáž [2] slovenské státní televize, která informovala o tom, že v Praze na Václavském náměstí se sešly “stovky” demonstrantů proti vládě. Ano, stovky demonstrantů a přitom doprovodné záběry slovenské RTVS jasně ukazovaly tisíce lidí. Těžko říct, jestli tohle je standard mlžení mainstreamových médií, nebo se jednalo o nějakou chybu korespondenta či zpravodaje. Každopádně demonstrace na Václavském náměstí je podle mého názoru jen zahřívacím kolem, generální zkouškou na mohutnou milionovou demonstraci, která se odehraje v listopadu u příležitosti 33. výročí Kabátové revoluce.

Karel Janeček spatřen na demonstraci v objetí se známou advokátkou

V té době bude plynová, ropná a elektrická krize dosahovat úplně jiných rozměrů než teď, kdy je ještě relativně teplo. Fialova vláda se nemusí dožít Nového roku. Konceptuální otázkou ale je, kdo by přišel místo Fialy? Neexistuje nic jako mocenské vakuum. Uvolněná moc je okamžitě uchopena někým jiným. Kým? No, když se to dobře zmanažuje, tak ta vláda padne! Víte, kdo je autorem tohoto citátu z roku 2013? Karel Janeček. A právě Karel Janeček se v sobotu na demonstraci objevil a byl zachycen v objetí s advokátkou a právničkou Janou Zwyrtek Hamplovou, která je na alternativě velmi dobře známá, ale její obětí s Karlem vyvolává velice divné pocity. Proč?

Karel Janeček údajně s Janou Zwyrtek Hamplovou na demonstraci v Praze

Protože na alternativě samozřejmě známe a víme, kdo je Karel Janeček. Je to nejen filantrop, finančník a autor burzovního softwaru, ale i kandidát na prezidenta, který v poslední době začal vystupovat proti povinnému očkování, začal se stavět do role a pozice ochránce občanských práv a svobod, což naznačuje, že se uchází o hlasy alternativních a vlasteneckých voličů.

A jeho účast na sobotní demonstraci mně proto nepřekvapuje. Problém je v tom, že Karel Janeček není typický vlastenec ve smyslu ukotveného kádra, ale je to bývalý sponzor Milionu chvilek a dokonce i TOP09 v minulosti. V redakci proto máme vážné obavy, že toto protestní hnutí okolo energií a paliv by mohlo být velmi snadno v blízké budoucnosti uneseno konceptuálními lídry pracujícími buď pro globalisty, anebo pro americké neocony a Pax Americana. A Karel Janeček je provázán právě na americkou státní moc. K čemu by mohlo dojít?

Bude úkolem Karla Janečka amerikanizace České republiky podle modelu Polska, které právě zažalovalo Německo o válečné reparace po II. sv. válce?

No přece k tomu samému, k čemu právě dochází v Polsku. Amerikanizace Polska došla tak daleko, že Polsko naprosto senzačně v pátek prohlásilo, že zažaluje Německo o vyplacení válečných reparací v přepočtu ve výši 32 bilionů korun [3]. K čemu došlo? Je to samozřejmě hra americké státní moci, která se skrze Polsko snaží oslabit Německo v Evropě. Německo se snaží zachovat vztahy s Ruskem, alespoň na tajné a minimální úrovni, a proto Američané se snaží v krizi se potácející Německo dorazit obrovskou arbitráží o reparace Polsku. A nedivil bych se, že Petr Fiala teď bude mít velké dilema, jestli by se neměl připojit, jenže to by bylo velmi těžké. Pětikoalice je úzce provázána na německé zájmy, na Sudetoněmecký landsmančaft atd.

Transparenty na demonstraci

Únos protestních hnutí úplně jiným směrem a jinými lidmi je v historii celkem běžný. Nejlepším příkladem jsou Žluté vesty ve Francii, které byly původně koncipovány jako občanské hnutí nespokojené s arabskou a africkou migrací a s rozvratem bezpečnosti ve francouzských městech a ulicích, ale postupně bylo celé hnutí uneseno a transformováno do hnutí ekologických aktivistů požadujících zastavení provozu fosilních aut. Původní záměr se úplně změnil, protože protestní hnutí bylo postupně uneseno jiným směrem. A dokonce i protesty 17. listopadu 1989 v Praze byly uneseny tehdejší StB. Demonstrace a průvod svolaný pražskou centrálou SSM si totiž měl připomenout smrt Jana Opletala u příležitosti Dne studenstva.

Hrozí českému protestnímu hnutí únos podobně, jako zažily Žluté vesty ve Francii, když se okolo špiček protestů začali pohybovat lidé napojení na globální business?

Tento průvod byl ale unesen důstojníky StB, kteří studenty zavedli na Národní třídu, kde je jednotky StB zmlátily. Studenti nevěděli, co to má znamenat. V bočních ulicích stály dopředu připravené oddíly StB, které tam na ně čekaly.  A netrvalo dlouho a StB rozšířila dezinformaci, že zásahové oddíly zabily studenta Šmída. Pochod svazáků a studentů se tak stal rozbuškou pro vypuknutí již regulérních demonstrací proti režimu. Toto byl přímo ukázkový příklad únosu demonstrace. Tomuto procesu se nelze divit.

Energetická a palivová krize vyžene v listopadu do ulic podle této dynamiky procesů stovky tisíc lidí. A konceptuální kádři vědí, že se zformuje nová politická reprezentace, dostanou se k moci noví kádři, a proto již u těchto demonstrací jsou přítomni lidé z prognostických ústavů, dopředu připravení kádři, které byste tam nečekali. Na straně druhé budou lidé postaveni v lednu příští rok při volbě prezidenta k volbě mezi kandidátem ODS a NATO, tedy generálem Petrem Pavlem, anebo někým jiným, kdo dokáže lidem zajistit znovu laciný plyn, elektřinu a ropu.

Záběry na demonstraci od muzea

Toho se rozhodně s generálem a jeho fanatickou protiruskou agitkou nikdo nedočká. Volba prezidenta tak nebude o volbě prezidenta, ale znovu o volbě stavu a obsahu nákupního vozíku, kde lidem bude v listopadu a v prosinci už chybět daleko víc, než jenom levná elektřina a plyn. Je-li na nákupní frontě válka, občané přestanou ctít barvu politických dresů a budou se rvát o zbytek zboží na skladě a o to, kdo to zboží dokáže lépe zajistit. Protesty nespokojených lidí jsou přitom v Evropě ojedinělé. Většinu velkých protestů organizují nadnárodní trusty a neziskovky v čele s Open Society.

Jejich demonstrace jsou svolávány profesionálně za mohutné asistence peněz a prostředků, přičemž disponují mezinárodním kádrovým a koordinačním zázemím. Proto tyto demonstrace nemají problémy svolávat stovky tisíc lidí do ulic, protože tyto demonstrace jsou profesionalizovány. Proto 70 000 lidí na Václaváku svolaných amatérsky bez účasti globálních koordinátorů je potřeba považovat za obrovský úspěch lidu zezdola. Nikdy by k tomu ale nedošlo, pokud by nenastala krize v nákupním vozíku občana na jeho nákupní frontě. A pozor na elity, které se budou snažit lidem láskyplně ty vozíky znovu naplnit, ale tentokrát s malou podmínkou… tady vakcínka jako podmínka, tady digitální identita, támhle kreditní skóre jako podmínka, tady nepodmíněný příjem. Protože každá krize je a bude beze zbytku využita pro společenské transformační a resetové procesy. Na to musíme dát největší pozor!

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: