29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

ČTK, Aktuálně a Seznam odhalily grandiozní podvod! JUDr. Jindřich Rajchl neexistuje: je to hologram!

Vážně jste věřili, že na Václavském náměstí měl frenetický ohlas nějaký člověk, živá osoba jménem Jindřich Rajchl? Jste hlupáci. Teda hlavně to tvrdí masmediální šíbři jako Jiří PšeničkaLucie Stuchlíková, či třeba Radek Bartoníček.

Pokud věříte, že někomu přeskočilo, tak máte jedinečnou možnost se přesvědčit (dole na dvou odkazech), co udělali mediální šíbři včetně pokleslých Cemperů a Šafrů.

Vypíchli Volného, ruské šváby lidské, což bylo těch 100 000 občanů a půl milionu na netu a JUDr Jindřich Rajchl neexistuje. Nikde není. Až snad kousek na CNN Prima News. ( I když Seznam zajistil snímání) A Jílková tehdy říkala, že neexistuje, nebo se bojí a nepřišel ani na Čt…

Takže vážení čtenáři, zde dávám odkazy a pozorně najděte, kde ten, pod kterým padlo Václavské náměstí na kolena (obrazně) a dostal frenetický potlesk nadšení 100 000 lidí je zmíněn. Je tam Jiří Kobza, přestože tam nebyl, takže těch 100 000 extemistů a ruských švábů mu údajně mohutně tleskalo, ale Jindřich Rajchl prostě není. Je to chiméra, přelud a Putin ho sem posílá ve formě hologramu.

Demence? Manipulace? Zločin? Kde jsi, Jinřichu, kde jsi…

DVA Z MNOHA DŮKAZŮ 

ostatní vyhledejte sami, dokonce někde psali, že tam mluvil Kobza z SPD…

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/na-trihodinovy-protest-proti-vlade-prislo-podle-policie-asi/r~f65448e62ba211eda3c0ac1f6b220ee8/

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-je-nejvyssi-cas-demonstranti-se-sjizdeji-na-protest-proti-vlade-213178

 Je perfektní, že na Václavském náměstí bylo OBROVSKÉ množství prvoúčastníků a dnes jsou v šoku před hradbou mlčení. V poledních nedělních diskuzích na CNN Prima News se Terezie Tománková totální autocenzurou vyhla slovu Jindřich Rajchl, jak kdyby za to měla jít do koncentračního tábora a o Václavu Moravcovi snad psát netřeba.

Vzpomínáte, jak bolševici totálně zablokovali jméno Václav Havel? Je jedno, jaký máme na něj názor, ale bolševici až ke konci a příchodem francouzského prezidenta Mitteranda do Československa  začali jméno Václava Havla s dovětky vyslovovat.

Dnes je ve stejné pozici předseda strany PRO, který bojuje za české občany 2,5 roku soudně a demokraticky a národ – občané, k němu vzhlíží jako k naději, kterou pracovitostí a inteligencí dokazuje.

A co si myslí o něm lidé: obrovský potlesk 100 000 lidí na Václavském náměstí a dojetí lidí hovoří za vše.

A ještě postřeh: Jurečka a další šíří hoaxy o extremistech, kteří se toho zúčastnili: bandy nácků a policie měla starosti. Skutečně?

Snímek obrazovky 5398 13618

Není víc, co dodat!

Petr Pokorný

 

Sdílet: