29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Itálie: Černoch se na ulici pokusil znásilnit Ukrajinku, útok se podařilo natočit

Vzpomínáte si na to, jak některé Ukrajinky prohlásily, že do Švédska odmítají odejít, protože to tam je pro ně nebezpečnější než doma ve válce? Zřejmě se i k nim doneslo, že jde o nejnebezpečnější zemi pro ženy v Evropě. Jenže to zřejmě netušily, že jiné země Švédsku zdatně šlapou na paty.

K těmto zemím patří také Itálie, která je sice pro mnohé invazisty pouze tranzitní zemí, ale i tak se jí dostává stejně obohacení jako třeba Francii, Německu nebo již zmíněnému Švédsku. To dnes nad ránem poznala i jistá Ukrajinka, která měla štěstí, že si incidentu, kdy byla na ulici napadena africkým ilegálem, všimli i svědci, kterým se podařilo včas zavolat policii a chlípného černocha  od ženy odehnat dřív, než znásilnění dokonal…

Itálie okupovaná Afro-muslimy je mnohem nebezpečnější než Ukrajina ve válce s Ruskem.

Násilí viděly desítky svědků, kteří zděšení zavolali policii. Stalo se to dnes ráno v Piacenze. Odpovědnou osobou je guinejský žadatel o azyl, okamžitě zatčený policií.

Sedmadvacetiletý Afričan se za úsvitu pokusil znásilnit Ukrajinku:

Incident se odehrál před nevěřícným zrakem obyvatel, kteří zavolali policii poté, co viděli, jak mladý Afričan hodil ženu na zem a začal ji svlékat. Cizinec byl po zadržení převezen na policejní služebnu, kde ho vyšetřovatelé vyslechli, a později ho poslali do vězení. 55letá oběť pokusu o znásilnění byla v šoku hospitalizována.

Podobné záběry musí být zveřejňovány, neboť jasně ukazují, co má na svých bedrech politika EU a strany, které ji praktikují. A na závěr opět připomínám, že tento měsíc EU přerozděluje 8000 podobných „dárečků“ z Itálie do dalších zemí EU. Nepochybuji, že i naše vláda si o nějaký ten kousek zažádala, aby si šplhla u bruselských papalášů…

Slovanka

 

Sdílet: