24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

FSB ví již kdo vraždil a zveřejnila video teroristky podezřelé z vraždy Darii Duginové

FSB vyřešila vraždu novinářky Darii Duginové. Bylo zjištěno, že zločin připravily ukrajinské speciální služby, pachatelem je občanka Ukrajiny Natalia Vovk, narozená v roce 1979, uvedlo ministerstvo.

FSB zjistila, že zločin připravily a spáchaly ukrajinské speciální služby a pachatelkou byla Natalja Vovk, která 23. července vstoupila do Ruska se svou 12letou dcerou a pronajala si byt v domě, kde Dugina bydlela.

Vovk nějakou dobu sledovala dívku, k čemuž používala Mini Cooper, na kterém třikrát změnila čísla. V den vraždy byla s dcerou na literárním a hudebním festivalu Tradice a poté, co Dugina akci opustila, provedla řízenou explozi jejího SUV Toyota Land Cruiser Prado. Poté teroristka Vovk a dívka odjeli do Estonska .

Podle hackerské skupiny RahDit sloužila 43letá Ukrajinka dříve v Národním praporu Azov , její rodné jméno je Shaban.

 

Natalija Vovk provdaná Šabanová byla příslušnicí nacistické jednotky “Azov”. K atentátu byla připravována ukrajinskými zvláštnímu službami a instruktory ze zemí NATO.

Legitimace Natálije Vovk Šabanové

P.S.: Nad smrtí nevinné mladé ženy jásala bezdětná lidská svině Jana Černochová (ODS) – božím dopuštěním ministryně české vlády!!!

Sdílet: