27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německo plánuje očkovací pasy na čínský styl: Barevné kódy s různými úrovněmi oprávnění

Německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach oznámil, že národní digitální aplikace pro očkovací pasy a dohledávání kontaktů, Corona-Warn-App (CWA), začne občanům přidělovat různé barvy podle toho, zda dostali vakcínu proti Covid-19 za poslední tři měsíce.

CWA přidělí jednu barvu občanům, kteří do aplikace nahrají důkaz, že byli očkováni během posledních tří měsíců, a jinou barvu občanům, kteří nahrají důkaz o očkování starším tří měsíců.

Pouze ti, jejichž barva ukazuje, že jsou „čerstvě očkováni“ (v průběhu posledních tří měsíců jim byla aplikována vakcína), budou osvobozeni od požadavku na nošení roušek ve veřejných vnitřních prostorách.

Ostatní občané, včetně těch, kteří dostali více vakcín, ale poslední dávku měli před více než třemi měsíci, budou muset předložit doklad o překonání Covid-19 nebo aktuální negativní test, aby získali výjimku z tohoto požadavku na roušku.

Totalitní Čína jako vzor pro „demokratické“ Německo

Německé noviny Berliner Zeitung poznamenaly, že barevné kódy v aplikaci očkovacích pasů „poskytnou v budoucnu i jiná práva“.

Dále uvedl, že systém postaví občany, kteří jsou již čtyřnásobně očkováni, ale před více než 3 měsíci, na stejnou právní úroveň jako neočkovaných.

Berliner Zeitung také informoval, že tento nový německý systém očkovacích pasů bude podobný čínskému systému covid pasů s barevným kódem.

Čínský systém přiděluje občanům zelený, žlutý nebo červený kód. Ti, kteří mají zelený kód, se mohou volně pohybovat. Ti, kteří mají žlutý kód, mohou být požádáni, aby zůstali doma sedm dní. No a ti, kdo mají červený kód, musí jít do karantény na dva týdny.

Navzdory přechodu na tento systém očkovacích pasů s barevným kódem ministr Lauterbach připustil, že hranice práv a povinností se mohou kdykoli posunout a že pokud příliš mnoho čerstvě naočkovaných lidí využije výjimku na roušku, Německo změní pravidla a výjimku zruší.

Lauterbach, který je očkován čtyřmi dávkami, oznámil tento nový systém očkovacích pasů s barevným kódem pouze čtyři dny poté, co se nakazil covidem.

Tyrania neustává navzdory neschopnosti vakcín zastavovat šíření infekce

Nový systém očkovacích pasů se zavádí jako součást německého zákona o ochraně před infekcemi. (Související: Jako očkovací pasy ničí svobodu, soukromí a občanské svobody )

Zdravotnické úřady kdysi hájily zavedení očkovacích pasů a jiných opatření pro dohled nad covidem tvrzením, že zabrání šíření koronaviru. V posledních týdnech však už i vládní zdravotní „experti“ přiznali, že vakcíny proti covidu nezabrání přenosu infekce.

Navzdory tomuto přiznání Německo a další státy nadále prosazují dalekosáhlé restriktivní systémy pasů na vakcíny.

Některé země také kombinují očkovací pasy s digitálním ID (občanským průkazem) nebo zavádějí invazivnější zařízení pro sledování lidí, jako jsou náramky na zápěstí a kotníky.

Závěr

Němci vždy inklinovali k totalitním formám společenského uspořádání. Zdá se, že fašistické třicáté roky 20. století nebyly výjimkou, ale přirozeným vývojem jejich vnitřních tendencí.

Co z toho vyplývá pro nás?

Německo je ekonomicky nejmocnější země v Evropě. Tak jako se od nich k nám rozšířil nacismus kdysi, stejně tak se může rozšířit i dnes.

Z tohoto důvodu, jak neustále přízvukujeme, je nutné být bdělý a jakékoli snahy o zavádění podobných manýrů u nás musíme okamžitě zarazit tvrdým občanským odporem.

Jako nejúčinnější forma občanského odporu se ukázaly být protesty před domy covidových zločinců . Deset lidí před domem padoucha mělo větší efekt než 10 tisíc lidí na náměstích.

Proto, pokud by s podobnými iniciativami přišel nějaký politik nebo člen konzilia „odborníků“, je třeba okamžitě uspořádat protest před jeho domem. Nesmíme tyranům už nikdy více dovolit, aby znovu šikanovali lidi!

Autor: Tom Parker, Zdroj: reclaimthenet.org

 

Sdílet: