4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Světové vlády se připravují na událost, která může způsobit vyhynutí života na Zemi

Dnes vám přinášíme dva bombastické příběhy. První příběh se týká nových informací od komerčních dodavatelů, které naznačují, že vlády světa hromadí různé druhy zásob jako nikdy předtím.

Zdá se, jako by očekávali nějakou mimořádnou událost na úrovni vyhynutí (ELE), která hrozí vyhubením velké většiny dnes žijících lidských bytostí.

Druhý příběh se týká amerického Centra pro kontrolu onemocnění (CDC), které náhle obrátilo ve všech klíčových pilířích covidového divadla: rouškách, karanténách, sociálních distanců (odstupů), vakcín, testování asymptomatických lidí a dalších.

Najednou CDC v podstatě přiznalo, že to vše od samého začátku bylo divadlo a ve skutečnosti nic z toho nebylo nikdy podporováno skutečnou vědou.

Vlády se připravují na mimořádnou událost na úrovni možného vyhynutí života

Právě teď vládní agentury v celé Americe nakupují dlouhý seznam zařízení pro přežití a nouzovou připravenost, čímž vyčerpávají zásoby, které zůstávají dostupné pro běžné civilisty.

Mezi rozsáhlé vládní nákupy v současnosti patří:

  • skladovatelné potraviny, konzervované maso a jiné nouzové zásoby potravin
  • střelivo a střelné zbraně
  • zařízení pro noční vidění
  • vysokoúčinné komponenty HVAC systémů (ventilace, vytápění, klimatizace)
  • pilulky jodidu draselného (k ochraně štítné žlázy před poškozením radionuklidy)
  • zahradní semena a hnojiva
  • dieselové palivo, naftový motorový olej a jiné komponenty související s dopravou

Tyto zásoby se přepravují v objemu milionů palet do podzemních jeskyní, bunkrů a dokonce i míst, která řídí vlády světa.

Například už není tajemstvím, že dokonce i Tchaj-wan provozuje rozsáhlou podzemní leteckou základnu, doplněnou o vlastní letecké hangáry postavené v jeskyních, spolu s drahami pro taxislužby a dopravními pruhy, vše pod zemí.

Z portálu TheDrive.com vybíráme:

„Tchajwanské letectvo, také známé jako Letectví Čínské republiky nebo ROCAF, netypicky zveřejnilo fotografie operací nakládání zbraní, které se uskutečnily ve vysoce opevněném podzemním jeskynním komplexu připojeném k letecké základně Chiashan.

Fotografie nabízejí velmi vzácný pohled do sítě podzemních tunelů, ve kterých jsou umístěny některé z nejschopnějších bojových letadel ROCAF…“

A to jsou informace založené na tom, co se veřejně publikuje. To, co ve skutečnosti existuje a je utajeno, je mnohem rozsáhlejší.

Ve Spojených státech americká vláda vybudovala obrovská podzemní města a bunkry s tunely, které je spojují přes tisíce kilometrů podzemních dopravních tunelů, z nichž některé se samozřejmě používají k obchodování s lidmi.

Jde o to, že vláda USA se připravuje na konec světa a zároveň mluví civilistům, že je vše v pořádku. Lidem se nikdy neřekne, aby se na něco připravili. Lidi „předhazují vlkům“ a nechávají je umírat.

Za tu dobu americká vláda ztrojnásobuje své nouzové plány COG (Continuity Of Government – ​​Pokračování vlády) a snaží se vyprovokovat Třetí světovou válku s Čínou i Ruskem.

Na druhé straně, doma nastolili tyranii a násilí vůči vlastnímu lidu prostřednictvím FBI, IRS, DOJ, ATF, EPA atp.

CDC couvlo a připustilo, že celá šaráda „covidového divadla“ byla obrovská lež

Další důležitou zprávou dne je úžasný obrat v covidových opatřeních ze strany CDC, které strávilo posledních 2,5 roku šířením šarlatánských vědeckých lží a propagandy do světa, což mělo za následek zbytečnou smrt milionů lidí na celém světě.

Najednou nyní CDC říká, že jejich předchozí pokyny už neplatí.

Upustili od svých požadavků na roušky, očkovaných versus neočkovaných lidí, sociální distanc (odstupy), povinné karantény, bránění dětem, které byly v kontaktu s nemocnými, chodit školy a dokonce ruší se i testování na covid při asymptomatických lidech (tj. testování těch, kteří ani nejsou nemocní).

Jde o šokující masové zvrácení většiny lží, které CDC roky prosazovalo. To vyvolává otázky:

Dostanou nyní všichni zaměstnanci, kteří byli propuštěni za zpochybňování předchozích „usměrnění“ CDC zpět své zaměstnání? Dostanou zpětně výplatu?

Zvrátí velké technologické firmy (Google, Facebook) veškerou cenzuru a deplatformování lidí, kteří zpochybňovali lži CDC?

Omluvy se spolupachatelská média, která šířila propagandu CDC za poslední 2 roky?

A co se udělá pro to, abychom odškodnili všechny děti a rodiny za bolest a utrpení v důsledku zbytečných lockdownů, povinných roušek, kruté izolace dětí, pravidel používání roušek v dopravě a všech ostatních příkladů medicínského šílenství, které vládlo ve světě od začátku roku 2020 ?

Dočkáme se nějaké veřejné omluvy, které nám dlužíte?

Co se všemi malými podniky, které byly zničeny? Zničenými životy? Manželstvími, která byla rozvrácena? Nemocničními vraždami spáchanými ve jménu dodržování pandemických opatření?

Závěr

Je čas trestně obžalovat všechny nejvyšší představitele státních orgánů a všechny ostatní zapojené do tohoto masivního globálního podvodu, který zničil miliony životů a zároveň generoval zisky v desítkách miliard pro zkorumpované farmaceutické giganty.

Tento zvrat jen připouští, že jsme měli celou dobu pravdu. Celá divadelní covidová produkce byla od prvního dne šarlatánským vědeckým schématem a lidé, kteří odmítli poslechnout absurdní „pokyny“ úřadů, jsou nyní zcela zbaveni jakýchkoli provinění.

Celý aktuální podkast Situation Update (Aktuální situace) stránky Natural News si můžete poslechnout na Brighteon.com .

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com

 

Sdílet: