3. 10. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nepochybujte, další pandemie jsou již připravovány

Podle WHO (Světová zdravotní organizace) jsou opičí neštovice další hrozba veřejnému zdraví. Takže se zdá, že nás budou na chtít podzim zase všecky rouškovat, karanténovat, zavřít hranice a páchat ty stejné nesmysly jako s Covidem, které ničemu nepomohly a způsobily pouze škodu a obrovské ztráty jak lidem, tak obchodům, firmám a ekonomické situaci každé země.

Po celém světě napočítali tisíce případů opičích neštovic, ale pouze asi 5 úmrtí a i to je nutné zpochybnit, protože tak nízká smrtelnost při takovém výskytu údajně nebezpečné nemoci – tady něco zjevně nesedí. Už to, že tak rychle a efektivně diagnozují tyto neštovice s pochybnými a nedůvěryhodnými testy, je podezřelé. Jak víme, opičí neštovice je velice těžké diagnozovat. Ve skutečnosti, kdoví jestli vůbec existují a kdoví co to je, co za ně vydávají.

Snad jediné, co nás může zachránit je, že opičí neštovice jsou přisuzovány homosexuálům, takže možná mohou uvěznit v domácím vězení je, ale ne ten zbytek. I když i to je planá naděje, protože jakmile jednou mají záměr, snadno si nějakou lež vymyslí a mnozí z nás jim opět uvěří, protože je to tak snadnější, i když kdesi v hloubi duše určitě tuší, že to není pravda.

Výsledky mnichovské konference

To celé je plán, je to jejich plán. V r. 2021, na „Mnichovské bezpečnostní konferenci“ prorokovali, že epidemie opičích neštovic začne v polovině května 2022 a tato se dostavila přesně jak předpovězeno. 18. května 2022 se začaly objevovat první případy.

Když se podíváte na harmonogram, který tehdy vypracovali (ZDE, str. 10), tak druhá fáze tohoto projektu začne 10. ledna 2023. V té době bude 83 zemí zasaženo, bude 70 milionů nemocných a 1,3 milionů úmrtí. Předtím budou očkovat, ale v lednu zjistí, že nemoc na očkování nereaguje a ani žádné léky nejsou proti ní účinné. Budou vydány zákazy shromažďování, přikázáno distancování a roušky. Nastane hromadné testování (spojené s infikováním), spolu s kontrolou styku s druhými lidmi. Veškerá ekonomie zamrzne, nastanou velké potíže s dodávkami zboží. Některé země ale nepodlehnou panice a nechají všecko otevřeno, bez jakýchkoliv zákazů. Tyto budou mít mnohem víc nemocných a úmrtí – aspoň tak je to plánováno.

Třetí část celé akce je plánována na 10. května 2023. V té době bude celosvětově 480 milionů případů a 27 milionů mrtvých. Tehdy nám sdělí, že se jednalo o teroristický útok. Členové teroristické skupiny vnikli do biolaboratoře, kde pod hrozbou zastřelení personálu byl nezákonně vyroben patřičný virus, který teroristé rozmnožili do světa.

Čtvrtá a poslední část nastane 1. prosince 2023. 3,2 miliard nemocných a 271 milionů úmrtí. Rozdíly mezi reakcemi různých států přispějí k různosti výsledků.

O co doopravdy jde

Ve skutečnosti se jedná o zdánlivě chytré maskování úmrtí na injekce proti Covidu, zvané očkování. Globalisté a jiní manipulátoři dobře věděli, že obrovské množství lidí na tyto injekce zemře, ale pořád dál zkoušejí nechat okénko otevřené pro ty, kteří by se ještě chtěli nechat napíchat. Proto usilovně tají zhoubný vliv jejich „očkování“ a vydávají jeho následky za něco zcela jiného. Odborníci, kteří by si dovolili tento podvod odhalit, jsou ihned šikanování.

Jako na příklad, Twitter právě zrušil účet izraelskému lékaři, plukovníkovi izraelské armády, Profesorovi jménem Shmuel Shapira, který je sice v penzi, ale dřív byl generální ředitel izraelského Institutu pro biologický výzkum. Twiter mu zabavil účet kvůli tomu, že napsal, že tak zvané opičí neštovice nejsou nic jiného než následek injekcí proti Covidu-19.

Vůbec nepomohlo, že pan profesor je zakladatel a bývalý vedoucí Oddělení vojenské medicíny na Hebrejské universitě, výzkumník Mezinárodního institutu na obranu proti terorismu na Reichmanově universitě v Izraeli, že byl před tím ředitelem Hadassah školy pro veřejné zdraví na Hebrejské universitě a zástupce generálního ředitele Hadassah medické organizace, a také fungoval jako vedoucí trauma oddělení Israelských obranných sil. Zveřejnil celkem 110 článků, které všecky byly prozkoumány a potvrzeny co do správnosti jinými odborníky.

Ani to mu nepomohlo, že ho významná americká vojenská akademie West Point popisuje jako odborníka na následky terorismu, trauma, nouzové a vojenské mediciny, že učil spoustu studentů lékařství, lékařů, vedoucích záchranných oddílů a jiných.

Jakmile se zmínil o tom, že opičí neštovice jsou následek injekcí, které zničí imunitní systém, tak ho vymazali. Dr. Shapira napsal, že „Případy opičích neštovic byly vždycky velmi vzácné. Během posledních několika let se v Izraeli vyskytl jeden jediný případ. Takže hromadný výskyt těchto neštovic po hromadném očkování, není žádná náhoda.“

Přiznal, že byl také očkován a celkem třikrát. Říká, že mu tím bylo velice fyzicky ublíženo a stejně tak bylo ublíženo mnohým jiným. To zničilo jeho důvěru v rozhodnutí těch, kteří lidem vakcíny vnucovali. Nikdo nepátral, jestli je to správné. A on je odhodlán bojovat co mu síly stačí, aby získal pravdivé odpovědi a ne pouze nějaká „očkování.“

Není sám, kdo byl vyhozen ze Twitteru, kvůli označení „vakcín“ za škodlivé. Významný lékař Dr. Andrew Bostom byl další a to jen proto, že vydal informace o tom, že injekce naruší počet spermií u mužů.

Podezřelá úmrtí

Nejen ponižování a ohrožování profesionální kariéry je použito proti lékařům, biochemikům a vědeckým pracovníkům. Také odebírání oprávnění k provozování medicíny bývá časté. A pak přijdou na řadu úmrtí – během několika posledních desetiletí zemřelo příliš velké množství těch, kteří pracovali v lékařském oboru, nebo ve výzkumu, v robotice, ve fyzice, v jaderné technologii, aby to mohlo být ignorováno. Vesměs to byli významní odborníci a důležití vědci.

Jeden z posledních byl německý chemik, Dr. Andreas Noack, který přišel s objevem, že očkování proti Covidu obsahuje hydroxid grafenu, což je tak tvrdý materiál, že působí stejně jako žiletky. Hned jak vydal video o tomto objevu, tak náhle zemřel na „srdeční mrtvici.“ Ve stejné době ho zrovna jako náhodou napadli agenti tajné služby.

Další byl italský lékař Dr. Domenico Biscardi, další „srdeční mrtvice“ přímo tehdy, kdy chtěl podat stížnost na evropské soudy kvůli tomu, co objevil v „očkovacích“ látkách. Samozřejmě, za určitých okolností může být srdeční mrtvice i střelná rána, ale CIA se i s tím vypořádala: mají zařízení, které způsobí mrtvici i na dálku, snad pomocí radiace.

Do r. 2005 bylo 40 mrtvých vědců; dnes to dělá více než 100. Část z nich léčila alternativními metodami a nepoužívala povolenou, alopatickou medicínu. Další se chystali vyjevit světu co se děje a jiní toho příliš mnoho věděli. Buď byli zjevně zavražděni, či přepadeni, anebo jsou příčiny jejich smrti dodnes neznámé. I v Rusku zemřeli na počátku Covidového šílenství 3 lékaři tím, že „vypadli“ z okna nemocnice. Jaká to náhoda! Částečný seznam těchto obětí je ZDE a ZDE.

V tomto směru nesmíme zapomenout na Dr. Kary Mullise, vynálezce PCR testu, který varoval již začátkem 1990. let že tento test není vhodný pro rozlišení mezi Covidem a obyčejnou chřipkou. Dr. Mullis rovněž vedl dlouholetý spor s Dr. Anthony Fauci, propagátorem PCR testu, roušek, karantén, „očkování“ a všeho ostatního. Takže Dr. Mullis zemřel v srpnu 2019 za záhadných okolností. Hned na to vypukla akce Covid-19.

Další vlivný vědec byl Dr. Luc Montagnier, který získal Nobelovu cenu za objevení HIV viru. Zemřel 8. února 2022, pouhých pár dnů poté, co řekl otevřeně, před Lucemburským Parlamentem, že současné vakcíny jsou jed, že to nejsou skutečné vakcíny. Všecky z nich obsahují priony a mnoho lidí, které sám znal, již na tyto vpichy zemřelo.

Dr. Robert Strecker a jeho bratr, právník Ted Strecker chtěli v r. 1983 založit v Kalifornii léčebnou kliniku pro AIDS pacienty. Robert brzy přišel na to, že AIDS je uměle vytvořená nemoc, která byla záměrně mezi populaci rozšířena převážně skrze očkování proti hepatidě. Sepsal o tom spis a poslal ho do Bílého domu, FBI, CIA a několika členům Kongresu. Jeden z pouhých tří, co mu odpověděli, byl člen Kongresu Douglas Huff, který spolu s nimi začal veřejně informovat o původu AIDS. Dr. Strecker pak nahrál VHS video, které se nazývá „Strecker Memorandum“ a které pojednává o těchto záležitostech.

Právník Ted Strecker byl nalezen mrtev 11. srpna 1988, pouhých pár týdnů poté, co bylo video vydáno. Jeho smrt byla označena za sebevraždu. Kongresman Douglas Huff zemřel na údajnou mrtvici 22. září 1988, ve věku 57 let. Dva týdny předtím byl odsouzen za daňové úniky ke 4 letům vězení. (Soudy za daňové úniky jsou v Americe používány, když chce vláda někoho dostat bezdůvodně za mříže). Dr. Robert Strecker se pak stáhl do ústraní. Zemřel až v r. 2018 při autonehodě. Velice málo lidí umírá v Americe při autonehodě, kvůli nižším rychlostním limitům.

Dokonce i vedoucí výzkumu rakoviny u firmy AstraZeneca, významný a uznávaný vědec, José Baselga zemřel 21. března 2021 na Creutzfeldt-Jakob nemoc (nemoc šílených krav). Jakpak asi tuto nemoc, která postihne jednoho člověka z milionu, dostal? Žeby v laboratoři?

Příznaky různé, test stejný

Dr. Kevin Corbett říká, že mluvil s mnoha lidmi, kteří byli diagnózováni s opičími neštovicemi. Jejich příznaky byly velice rozdílné a také průběh onemocnění byl u každého jiný. Jediné, co je spojovalo byl PCR test, který opět – tak jako s Covidem – nepoužívá skutečný vzor škodlivé látky, se kterým bylo možno vzorek pacienta porovnat. Stejně jako HIV, stejně jako mnoho jiných „virů,“ které nikdy nikdo neviděl a neizoloval, zde chybí základní prvek, základní vzor, tak zvaný „zlatý standart,“ se kterým by mohly být pacientům odebrané vzorky srovnávány.

A tak stejně jako u Covidu, tento test je nepoužitelný, není to vědecký přístup, je to šarlatánství. Skupina vědců, vedena Dr. Tomem Cowanem a Dr. Andrew Kaufmanem se otevřeně postavili proti používání PCR testu pro diagnostické účely.

Další podivná a podezřelá věc je, jak říká Dr. Corbett, že všichni, diagnozovaní s opičími neštovicemi vypovídali, že vyšetřující lékaři neměli valný zájem o jejich zdravotní historii. Nezajímalo je, jestli používají nějaké léky, nebo jsou uživatelé drog a jaké další příznaky mají. Všecko, o co se zajímali byly jejich pohlavní zvyky a pohlavní zaměření. Podle toho samozřejmě nemohou posoudit výskyt a průběh nemoci, ale zní to lechtivě, tak se to prodá.

Dr. Corbett přiznává, že je velice dobře informován z věrohodných zdrojů, že WHO, spolu s vojenskými institucemi chtějí za každou cenu způsobit další epidemii. Dělají kvůli tomu nátlak na lékaře a na zdravotní instituce, aby získali jejich podporu. Tím pádem samozřejmě lékařská pravdomluvnost a etický přístup jdou bokem a propaganda převezme pole působnosti.

A pak přišli s vakcínami

Geert Van Den Bossche říká o vakcínách proti opičím neštovicím následující:

„… coby neočkovaný, zdravý jedinec s obstojně fungujícím imunitním systémem, bych se nestaral o to, že bych příliš onemocněl opičími neštovicemi, nebo ptačí chřipkou. Takže ti neočkovaní, kteří v minulosti nedostali očkování proti neštovicím, se nemusí ohledně toho starat, protože (když už nemoc dostanou, tak) bude mírná, v nejhorším případně průměrná, s ohledem na jejich imunitní systém a celkové zdraví. Ale buďte opatrní s očkováním proti neštovicím, protože pouze to očkování, které je množení schopné (replication-competent) může být použito. Množení neschopné, ortopoxní očkování způsobuje Abs*, kvůli rozdílnému povrchu opičích neštovic, ve srovnání s neštovicemi kravskými/vakcinie, které je použito v očkování proti pravým neštovicím. Při styku s přídavnými viry to může podpořit náchylnost k infekci neštovicemi. Z druhé strany, utlumené, množení neschopné vakcíny proti opičím neštovicím nepodpoří vývoj obrany imunitního systému.“ Jinými slovy – jakékoliv vakcíny jsou na nic?

_________

*snad „akutní bakteriální sinusitida,“ nejsem si vysvětlením této zkratky jista.

Další nemoci na obzoru

Ve státě New York, v Americe, dostal jistý neočkovaný člověk obrnu a musel být převezen do nemocnice. Zdravotní úřady pátraly, jak mohl k nemoci přijít a zjistili její zárodky v odpadové vodě jak v Rockland oblasti státu New York, tak v sousední Orange oblasti, kde tento člověk žil. To znamená, že nějakým způsobem byla dána obrna do vody a rozšířena mezi populaci, protože ji zjistili na dvou místech. Je snad možné že někdo zkouší navodit další epidemii, když Covid už pošel, opičí neštovice se neosvědčují, takže nemají velkou šanci, tak honem-honem zkoušejí přijít s něčím dalším?

Úřady přišly okamžitě s návrhem povinného očkování proti obrně, což spolehlivě způsobí její epidemii. Je to známá pravda, že všichni očkovaní roznáší právě tu nemoc, proti které byli očkováni. Takže můžeme očekávat další epidemii, tentokrát to bude obrna.

Druh obrny, kterou shora zmíněný neočkovaný člověk dostal je stejný, jaký bývá podáván v očkování do úst. Tento druh očkování obsahuje utlumenou verzi skutečného viru, který se ale může stále dál rozmnožovat. A to je, co se asi stalo.

Problém je, že v Americe nebylo ústně podávané očkování proti obrně použito více než 20 let. Jsou výhradně používána očkování skrze vpich jehlou, která obsahují nerozmnožující se druh nemoci. Ten druh, který zmíněný neočkovaný člověk dostal, který se může dále rozmnožovat, je stejný, jako byl nalezen v odpadové vodě v Rockland oblasti státu New York a stejně tak v Jeruzalémě v Izraeli. Hned nato byl objeven také v odpadové vodě v Londýně.

Je známo, že obyvatelé Rockland oblasti jsou převážně Židé a tito mají živé styky s Izraelem a určitě i s Británií.

V Africkém státě Ghana se zase objevil Marburg virus. Zatím na tuto velice nebezpečnou nemoc zemřeli pouze 2 lidé, kteří se navzájem neznali, takže nemohli jeden druhého infikovat. Opět, jsou obavy, aby nedošlo k epidemickému rozšíření nemoci.

To všecko dostáváme odměnou za to, že dovolujeme našim vládám, aby za naše peníze dělaly tajný výzkum nebezpečných jedů někde v cizině, kde jsou lidé ještě prostí a je snadné je ošidit intrikami dnešního prohnilého světa. Občané Ghany mohli nemoc dostat z amerických, nebo jiných tajných laboratoří, nacházejících se přímo v jejich zemi.

Nemoc, způsobená tímto virem začne náhle, projeví se vysokou horečkou, silnou bolestí hlavy, únavou, bolestmi svalů a břicha. Průjem bývá častý, stejně jako vrhnutí a pak se dostaví krvácení s různých míst. Nutno dodat, že Ebola je ještě horší nemoc, ta byla též záměrně rozšířena v Africe.

Krymská Kongo krvácivá horečka se objevila ve Španělsku. Doposud se vyskytovala pouze v Afghánistánu, na Balkáně a v Iráku a nyní se posunula i do Evropy, kde není místní. Však na ni dělali na Ukrajině řádný výzkum a zkoušeli přimět klíšťata, aby ji roznášela. Nemoc se projevuje krvácením z kůže, z nosu, z očí a z vnitřních orgánů. Bolesti hlavy a kloubů, vysoká horečka, vrhnutí, extrémní únava, deprese.

Jane Kaufman, 10. srpna 2022

 

 

Sdílet: