12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

„Trojský kůň“ Putina: Orbanův projev v USA se stal senzací. Bravo, Orbane!

Maďarský premiér Viktor Orbán promluvil na konzervativní konferenci v Texasu. Prohlásil, že liberálové páchají zlo tím, že odtrhávají západní civilizaci od jejích křesťanských kořenů.

Maďarský premiér Viktor Orbán vyzval k boji proti liberalismu, píše ZDF. Ve svém projevu ve Spojených státech na Konferenci konzervativní politické akce Orban řekl:

Pokud někdo pochybuje, zda jsou progresivní liberálové a komunisté stejní, zeptejte se Maďarska. Je to to samé, takže je musíme znovu porazit.“ 

Premiér také vyzval k „totální obraně“.

Obzvláště hlasitý potlesk propukl Orban, když mluvil o tradiční rodině.

Potřebujeme více Rangers, méně drag queen* a více Chucka Norrise,“ řekl maďarský vůdce.

Orbán také řekl, že jeho země je obléhána „progresivními liberály“.

Politik navíc kritizoval Demokratickou stranu USA s tím, že se snaží udělat vše pro to, aby konzervativce očernila.

Podle ZDF sklidil Orban ze všech řečníků nejhlasitější potlesk. Sám maďarský premiér se postavil do pozice vůdce, od kterého by se americká pravice mohla učit.

Jasný a provokativní projev maďarského premiéra Viktora Orbána v Dallasu šokoval.

Minutové video z kongresu amerických konzervativců, na kterém vystoupil maďarský premiér.

Politik řekl pravdu, která je pro současné americké úřady nepohodlná, připomněl tradiční hodnoty a vyzval, aby děti nechali na pokoji. Celý sál povstal a Maďar po jeho slovech na obranu rodiny sklidil bouřlivé ovace.

Z americké tribuny se za tradiční hodnoty postavil maďarský premiér Viktor Orban, který vystoupil na obranu rodiny. Na kongresu amerických konzervativců politik bez obalu prohlásil, že rodina by měla mít jednoho muže – tátu a jednu ženu – mámu.

„V naší zemi je otcem muž a matka žena. Je čas nechat děti na pokoji a ukončit všechny diskuse na toto téma!“ zdůraznil Orban.

Na závěr zprávy dodal, že zítřejší noviny budou plné titulků o tom, jak „trojský kůň“ Putina řekl hrozné věci na shromáždění konzervativců.

Soudě podle minutového videa, po tomto projevu maďarského hosta celé publikum vstalo, aby Orbanovi za jeho slova na obranu rodiny poděkovalo.

Bravo, Orbane!

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

ZDROJ
ZDROJ

* Drag queen je většinou muž, který svým oblečením a chováním karikuje ženu.

Sdílet: