12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Teror a smrt na západě, zatímco v Africe se COVID tiše valí kolem. A proč?

Západní vlády se poslední dva roky bouří pod rouškou „boje s pandemií“, tlačí a zastrašují obyvatelstvo. Afrika, na druhé straně, zacházela s Covidem jako s pouhým nachlazením. A bylo to správné.

Od začátku pandemie Covid do července 2022 bylo v Africe podle oficiálních údajů WHO zaznamenáno něco přes 9 milionů potvrzených případů a 173 900 úmrtí.

Pro srovnání, Evropa má asi 239 milionů případů a více než 2 miliony úmrtí.

Rozdíl je obrovský, zvláště když vezmete v úvahu, že Evropa má polovinu populace než Afrika (750 milionů versus 1,4 miliardy).

Podobná situace je i v Americe, která také daleko předčí Afriku co do počtu případů a úmrtí.

Afrika je ve skutečnosti poslední, daleko za ostatními oblastmi světa sledovanými WHO.

Jak to, že nejvíce znevýhodněný region planety s problematickými životními podmínkami, potravinami, vodou, hygienou a nejistým zdravotním systémem pandemii přestál nejlépe?

A jaké ponaučení si musí Západ vzít od obyvatelstva, na které se často dívá s despektem a snaží se „civilizovat“ násilím?

Na tyto otázky se pokusil odpovědět list The Epoch Times .

“Vidíme Covid a zvedáme ramena,” říká Illiasou Ibrahim, který pracuje ve zdravotnictví pro nevládní organizaci v Niamey, hlavním městě Nigeru.

Očekávaná délka života v Nigeru je 63 let a malárie a meningitida jsou endemická onemocnění.

Ibrahim však říká, že nezná nikoho, kdo zemřel na Covid.

Příliš mnoho hygieny škodí

V článku z roku 2021 publikovaném v časopise Evolution, Medicine and Public Health tým výzkumníků z Duke University Medical Center předpověděl, že Afrika a další rozvojové regiony budou mít méně úmrtí a lepší výsledky v oblasti kontroly Covid než rozvinuté regiony.

Vysvětlili, že nadměrná hygiena a sanitace mohou způsobit opak toho, co se očekává. Důsledkem je nedostatek biologické rozmanitosti v lidském těle, což oslabuje imunitní systém proti virovým a bakteriálním infekcím.

Vědci překvapivě tvrdí, že nedostatek střevních červů narušuje imunitní systém, zejména u lidí ve vyspělých částech světa.

Hypotézu, že přílišná hygiena může podporovat autoimunitní onemocnění, poprvé předložil v 80. letech britský epidemiolog David Strachan v British Medical Journal.

A imunolog a odborník na parazitické červy William Parker v článku z roku 2016 poznamenal, že, jakkoli to může znít hrubě, střevní červi hrají důležitou roli při stimulaci těla k produkci protizánětlivých molekul a při posilování přirozené imunity.

Parker spolu s týmem výzkumníků také v jiném článku ukázal, jak nedostatek střevních červů způsobený přehnanou hygienou zvyšuje náchylnost k chronickým zánětlivým onemocněním, jako jsou autoimunitní onemocnění a alergie.

Tito vědci naznačují, že hlavním důvodem, proč africké populace nebyly tak vážně postiženy Covidem, je to, že žijí se střevními červy, kteří posilují jejich imunitní systém.

A přesto: Ivermectin…

Skupina kolumbijských vědců vysvětluje africkou rezistenci vůči Covidu vůči širokému používání ivermektinu, ukazuje analýza The Epoch Times.

Ivermectin se v Africe používá profylakticky k léčbě onchocerciázy, známé také jako říční slepota.

Studie z roku 2021 publikovaná v American Journal of Therapeutics uvádí, že „použití invermektinu v časné klinické léčbě může snížit počet lidí, kteří progredují do závažného onemocnění“.

Ačkoli levný a snadno dostupný ivermektin je i nadále těžce zpochybňován takzvanými „odborníky“, kliničtí lékaři po celém světě hlásili vynikající výsledky používání tohoto činidla v protokolech časné léčby.

„Roušky zachraňují životy“ je falešné heslo

Agresivní léčba propagovaná v západních zemích v boji proti Covidu obecně vedla ke zhoršení situace, ukazuje analýza The Epoch Times.

Náš známý v Nigeru, Illiasou Ibrahim, přiznává, že roušku měl za poslední dva roky jen párkrát. Ale… abyste se vyhnuli prachu a nepříjemným pachům.

Také říká, že „sociální distancování“ nebylo nikde v Nigeru praktikováno.

“Zachovali jsme stejné životní návyky,” říká.

Studie ukázaly, že „rouška ​​zachraňuje životy“ je jen falešný slogan.

Srovnávací údaje z kalifornských okresů s povinnou maskou a dalších ukazují, že míra infekce byla vyšší nebo nanejvýš stejná v okresech s povinnou rouškou.

Studie z roku 2022 publikovaná v časopise Medicine porovnávala úmrtnost na Covid mezi okresy v Kansasu, kde jsou masky vyžadovány, a těmi, které nejsou.

V okresech, kde byla rouška ​​povinná, byla úmrtnost o 50 % vyšší než v ostatních.

Jak vysvětluje lékařka Zacharia Fogen v této studii, kapičky s viry zůstávají na roušce a jsou vdechovány zpět do plic nositelem ochranného výrobku na obličej.

Podle dr. Fogena zvyšuje virovou zátěž z nošení roušky, protože lidé jsou nuceni znovu vdechovat částice dříve vyloučené z dýchacích cest.

V roce 2020 velká studie provedená v Dánsku a publikovaná v Annals of Internal Medicine nedokázala najít ŽÁDNÝ ochranný účinek na statisticky významné úrovni pro nositele roušek.

Jiná studie ukázala, že „zadržování vlhkosti, opětovné použití látkových roušek a špatná filtrace mohou vést ke zvýšenému riziku infekce“.

A konečně neurovědci zjistili, že nošení roušek může ovlivnit zdraví mozku.

Takže neschovávejte své děti za roušky! Ne ve školách, na ulici nebo při hře!

Destruktivní účinek distancování

Udržování minimální vzdálenosti mezi lidmi, spolu s rouškou, je jedním z posvátných opatření uložených Západem.

Opatření prakticky neznámé v mnohem zdravější Africe.

Dr Byram Bridle, imunolog z kanadské University of Guelph, řekl listu The Guardian, že sociální izolace dětí omezuje jejich vystavení normálnímu světu prolezlém zárodky, což posiluje jejich imunitní systém.

Lidé, kteří jsou „odtržení“, kterým chybí kontakt s mikroby, jsou vystaveni vyššímu riziku různých zánětlivých onemocnění.

Dr Thomas Murray, profesor pediatrie a odborník na infekční choroby na Yale, spolu s týmem kolegů zjistili, že riziko virových respiračních onemocnění se v důsledku uzavření škol v letech 2020 a 2021 výrazně zvýší.

Nejenže byla sociální izolace zcela neúčinná v prevenci šíření COVID-19 v Evropě nebo Spojených státech, ale měla také významný negativní dopad na fyzické a duševní zdraví dospělých a dětí, uzavírá analýza v The Epoch Times.

Vakcína zabíjí bezpečně a účinně

Západ označil nízkou proočkovanost v méně rozvinutých zemích za velkou sociální nespravedlnost.

Chudší země, jako jsou ty v Africe, se však s pandemií vypořádaly lépe.

Další důkaz, že vakcíny nejenže neochrání, ale ve skutečnosti pandemii ještě zhoršují.

V nejchudších zemích Afriky – v zemích jižně od Sahary – byla proočkovanost pod 6 %. Podle studie Dr. Joseph Mercola je domovem 17 % celkové africké populace, ale subsaharská Afrika má na svědomí pouze 3 % úmrtí na covid v Africe.

Zjištěné a oficiálně uznané negativní účinky vysoké proočkovanosti ve vyspělých zemích, jako jsou Spojené státy americké, jsou obrovské.

K 15. červenci 2022 bylo CDC a FDA prostřednictvím systému VAERS hlášeno 1 350 497 nežádoucích účinků.

To zahrnuje 29 635 úmrtí souvisejících s očkováním!

Samozřejmě mohou existovat i jiná vysvětlení pro lepší výsledky COVID v Africe, např. B. vyšší hladiny vitaminu D v důsledku slunění nebo mnohem mladší populace ve srovnání se Západem.

Hlavním závěrem mimořádné analýzy Epoch Times je však jeden z ohromujících zdravých rozumů:

Excesy (včetně hygieny), omezení, zákazy, povinnosti, nařízení a vůbec vše, co je v rozporu s běžným lidským životem, vážně škodí zdraví.

ZDROJ

 

Sdílet: