8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Děsivé: slet bývalých bolševiků s frontálním útokem na post prezidenta! Větší zvrácenost snad neexistuje!

Bývalý bolševik Svěrák shání hlasy pro bývalého bolševického politruka z Moskvy generála Petra Pavla. Vlastně, oni bolševickou rudou knížku zahodili, takže jsou očištěni…

Vážně jsme hluší, slepí a zvrácení?

Armádní generál ve výslužbě soudruh Petr Pavel získal podporu od herce, režiséra a scenáristy soudruha Zdeňka Svěráka. Získává pro něj podpisy a hájí ho, že členství v KSČ byla mladická nerozvážnost.

Marasmus se roztéká Českou republikou stále silněji a smrdutá stoka už teče plným proudem.

Bývalý bolševik Rychetský je předsedou Ústavního soudu České republiky a my žasneme, kde se ta totalita vrátila zpět. Vyhodili jsme ji v roce 1989 dveřmi, a v roce 2004, potažmo v roce 2022 se vrátila oknem zpět a udeřila s plnou silou!

Mohl být soudruh Petr Pavel v Moskvě přítelem Vladimíra Gorbačova?

Generál tvrdil, že do KSČ vstoupil až v éře Michaila Gorbačova a uvolňování, ve skutečnosti přihlášku podal již v roce 1983, tedy dva roky před tím, než se Gorbačov dostal k moci. Od zimního semestru 1988 studoval speciální školu Generálního štábu ČSLA – studijní obor vojenské zpravodajství. Pavel se v rámci studia u „špionů“ připravoval na seskoky v týlu nepřítele, což v té době znamenalo na území členů Severoatlantické aliance, pro československé vojáky do západního Německa. Pavel a jeho kolegové by do Spolkové republiky byli vysazeni po vypuknutí války, v uniformách a s plnou výzbrojí. Jejich úkolem byly průzkum a diverze.

 Zděnek Svěrák vstoupil do KSČ v roce 1961, ale prý na protest v roce 1969 vystoupil. Ale v roce 1977 zase hrdě podepsal Antichartu proti svobodě a demokracii a křivá páteř fungovala prominentně dál. Bolševici svému příteli dovolili točit jeden film za druhým a on se skutečně pronásledovaným komunistickým režimem vysmíval, že jsou hlupáci: křiváci si uměli svoji cestičku najít, že?

Pavel Rychetský byl v KSČ tři roky (1966 – 1969) , i když upřímně: jemu se zvěrstva přišít nedají, protože to byla léta uvolnění a i antikomunisté komunisty tolerovali.

Ale zpět k odpadu výše:

Byla snad justiční vražda Milady Horákové mladistvou nerozvážností nadšených bolševiků? Takže dnešní komunisté, co se pohybují v rámci demokratických principů jsou nebezpeční, ale ti, co tleskali, či někteří se dokonce účastnili honu na lidi a jásali nad vražděním demokratů jsou ti praví, co nás mají vytáhnout ke svobodě a demokracii?

Vážně se svět zbláznil?

Skrytá pravda

 

Sdílet: