3. 10. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Gonzalo Lira: Kabalističtí šváby požírají Západ za živa

„Kdyby Julian Assange nebyl ve vězení, řekl by totéž o Ukrajině. USA utratily na Ukrajině od 24. února 2022 více peněz než za prvních pět let války v Afghánistánu.

Catherine Austin Fittsová a doktor Mark Skidmore podrobně popsali krádeže desítek bilionů (deset tisíc miliard) dolarů od amerických daňových poplatníků. Ukrajina je poslední šancí pro elitu, jak ještě okrást daňové poplatníky, dokud se jejich Říše dluhů zcela zhroutí.“

Gonzalo Lira o Ukrajině, NATO a naší budoucnosti

Rusko loni minulo na obranu 65,9 miliardy dolarů. Vojenský rozpočet USA je 839 miliard dolarů.

Rusko má rakety Mach 20 (20násobek rychlosti zvuku). Dokonce i Írán má rakety Mach 14. USA zápasí s tím, že rakety Mach 5 selhávají při testování. Korupce ve Washingtonu a na Wall Street je hlavním důvodem rozdílu mezi ruskými a americkými raketami.

Gonzalo Lira popsal, jak americká armáda dostala lekci jednoho březnového rána, když na výcvikovou základnu NATO nedaleko polských hranic ze vzdálenosti 400 kilometrů (248,6 mil) odpálily ruské řízené střely.

Americký radar je nezachytil a nevyslal žádný varovaný signál, že rakety přicházejí.

Rakety s plochou dráhou letu jsou při rychlosti Mach 3 relativně pomalé, ale ruské prostředky elektronického boje jsou tak daleko před našimi (americkými), že jsme nikdy nevěděli, že přijdou.

Na základně bylo 500 vojáků NATO s moderními zbraněmi pro Ukrajince za 400 milionů dolarů. Téměř všichni vojáci zemřeli a zbraně byly zničeny. Ponaučení.

Pokud by američtí generálové brali své přísahy vážně, vyhlásili by stanné právo a zatkli muže, kteří ukradli biliony z ministerstva obrany a jiných vládních agentur.

Americká armáda je dobrá tak akorát na zabíjení neozbrojených civilistů a likvidování armád zemí třetího světa. A ještě sprchování se s transgendery. Jejich primárním úkolem je plnit kapsy Wall Street.

Chtěl bych zmínit příběh, který řekl D. Skidmore o americké armádě. Myslel si, že je to vtipné. Ministerstvo financí USA jednou poslalo armádě šek na 800 miliard dolarů, aby jím zakryly velmi hluboké díry ve svém účetnictví. Zmizely biliony dolarů. Hádejte, co se stalo? I ten šek na 800 miliard dolarů generálové ztratili.

Gonzalo Lira chtěl však poukázat na jiné věci

Podle něj bude tato zima nejhorší, jakou Evropa zažila od roku 1945. Očekává, že afričtí a muslimští přistěhovalci se budou bouřit. Nejsou zvyklí na chladné počasí a nebudou se jim líbit jejich nevytopené byty a mizerné příděly jídla.

Nepřekvapilo by ho, kdyby v Evropě vypukla občanská válka. Žil v Nizozemsku a dnes vidí holandské farmáře jako možnou jiskru pro to, co přijde, když masy nebudou mít žádné teplo, práci a jídlo.

Myslí si, že Evropané jsou kolektivní šílení. Spáchali etnickou sebevraždu. Za jednu generaci se populace změnila tak, že drtivá většina dětí do 18 let v západní Evropě je buď narozena v cizině, nebo jsou to potomci přistěhovalců. Nezajímají je britské nebo evropské hodnoty.

„Nedávno jsem četl o velmi malém městě v Anglii, kde bylo za posledních 30 let znásilněno tisíc britských dětí muslimy. Policie neudělala nic. Jsem fanouškem britských spisovatelů záhad, ale tato moderní policejní fraška je opovrženíhodná. Občanská válka by byla zlepšením,“ uvedl Gondzalo Lira.

Gonzalo Lira diskutoval o bezpečných místech pro život během nadcházejícího kolapsu společnosti . Poukázal na to, že chudé státy bez pokročilých technologií nedokážou dělat všechno to nepříjemné sledování (QR kódy, covid pasy), které mohou dělat v USA a Evropě.

„Dalším faktorem je, že tam, kde budete bydlet, musí být hodně jídla. Mám rád východní Evropu. Myslím, že Odessa by mohla být skvělým místem k životu, když ji osvobodí ruská armáda.

Raději však zůstanu v USA. Amerika není Evropa. Máme federální formu vlády.

Republikáni ovládají guvernérství, soudnictví a obě komory zákonodárných sborů v polovině států. Každý stát má národní gardu pod kontrolou guvernéra. A každý člen gardy s klíči může získat kulomet ráže 50 mm, odstřelovací pušky, výbušniny C-4 a cokoli jiného, ​​co si myslí, že by mohl potřebovat.

Guardian navíc poznamenal, že 7,1 milionu Američanů má 40 nebo více zbraní a nejméně 100 000 nábojů,“ dodal Gondzalo.

V USA mají plán na zatčení milionů lidí v případě kolapsu

Zločinci ve Washingtonu DC připravili nezákonný plán na zatčení 8 milionů Američanů a jejich uvěznění bez soudu, v případě, kdy dolar zkolabuje.

Před lety Gonzalo Lira poukázal na to, že to nikdy nebude fungovat, neboť až 20 milionů Američanů si budou myslet, že jsou na seznamu. Předpokládejme tedy, že federálové by mohli první den shromáždit 20 000 ozbrojených mužů, aby zatkli označené Američany a poslali je do koncentračních táborů.

Druhý den někdo vyhodí do vzduchu elektrické vedení do Washingtonu, DC. Pokud by jen 1% ze 7,1 milionu mužů přešlo do protiofenzivy a lovilo „špatné chlapy“, přičemž by každý vystřelil v průměru 500 nábojů, v hněvu by bylo vypáleno 35,5 milionu výstřelů.

Samozvaní vůdci a jejich přisluhovači ve federální vládě, kteří by přežili, by uprchli a nechali vše na starost guvernérům států.

Gonzalo Lira opovrhuje lídry USA, Kanady a Evropy. Ani jeden z 5 kandidátů, kteří mají nahradit Borise Johnsona, se nikdy nezastal britského lidu. Naši „lídři“ neudělali nic, aby si své pozice zasloužili. Jsou jen lokaji pro muže, kterým umožňují krást naše peníze z daní. Vědí, že ztrácejí moc.

Gondzalo dále říká, že lidé, které nejvíce nenávidí, jsou ti, kdo jim řekli, že jejich plány jsou špatné a že nebudou fungovat. To je důvod, proč je Julian Assange ve vězení a nesčetní další přišli o své kanály na YouTube a účty na Twitteru.

Závěr

Pokud jste nečetli žádný z mých novějších článků, rád bych zopakoval, co řekl Sergey Glazyev, že s námi plánuje udělat už v květnu 2023 na příští konferenci BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika).

Glazyev je ministrem pro integraci a makroekonomii v Euroasijské unii. Saúdská Arábie, Turecko, Egypt, Indonésie, Mexiko, Argentina a mnozí další projevili zájem o vstup do BRICS. Glazjevův plán je, že rozšířené společenství BRICS, tedy „globální jih“, odmítne splatit jakékoli půjčky denominované v dolarech, librách, eurech a jenech.

Naše finanční instituce by zkolabovaly. Všechny peníze v bance by se ztratily hned první den.

Druhý den by se spustil kolaps kvadrilion dolarů v různých derivátech. Třetí den by inflace trvale snížila mzdy o 60% nebo více, o 100% pro každého, kdo by přišel o práci.

Vypukly by celonárodní potravinové nepokoje. Čekal bych, že každé větší americké (a zřejmě i evropské) město by bylo vypáleno.

Autoři: Henry Makow, Gonzalo Lira, Zdroj: henrymakow.com

 

Sdílet: