2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nejčastější obětí politicky motivovaného násilí je v Německu opoziční AfD. Překvapuje to někoho?

Za prvních 5 měsíců roku 2022 byla opoziční AfD nejčastěji obětí politicky motivovaných útoků. Celkem 243 krát došlo k útoku na opoziční poslance, kanceláře strany, straníky, či volební plakáty a stánky. Následuje sociální demokracie SPD s 208 útoky a CDU s 194 útoky a Zelení s 147 útoky. Přičemž AfD je obětí nejvážnějších útoků.

Policie navíc není většinou schopná pachatele dopadnout. To není náhoda. Většinou se jedná o útoky a bojůvek Antifa a uprchlíků, které jsou často úkolovány a koordinovány částí německých bezpečnostních složek. Jinými slovy: liberálně demokratický režim používá radikální levicové a imigrantské skupiny k fyzickým útokům na opozici. Za to jim poskytuje beztrestnost a krytí!

To bohužel není nic nového a v celé západní Evropě se to děje již řadu let. Bohužel není pochyb, že k podobným pokusům dojte brzy i v ČR a na Slovensku. Zde jsou zatím političtí protivníci likvidováni pomocí justičních procesů (M. Kotleba, A. Bartoš atd.), ale jak se bude totalita utužovat, tak jistě režim použije i vyzkoušené násilné postupy z vyspělého západu. Jenže lidé by si to neměli nechat líbit a bránit se téhle tyranii musí všemi prostředky.

Česká věc

 

Sdílet: