2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

WHO Pandemický zákon znamená konec naší svobody a lidských práv

Nezávislý novinář James Corbett prostudoval knihu „Jak zabránit další pandemii“ (How to Prevent the Next Pandemic), kterou napsal Bill Gates a říká, že je to přesně tak znechucující, znepokojující a zároveň směšné čtení, jak je možno očekávat od někoho jako je Gates. Kniha nemá vůbec žádnou vědeckou, nebo lékařskou hodnotu – je to pouze čistá propaganda.

Ekonom Jeffrey Tucker rovněž tuto věc přečetl a říká, že by to přirovnal k člověkovi v baru, který se k vám přidá a začne vám vyprávět všelijaké fantastické a nesmyslné historky. Sype ze sebe jednu hloupost za druhou, nedává to smysl, nemá to hlavy ani paty, ale vy ho posloucháte, protože platí. Nakonec dojdete k názoru, že ten chlap je blázen a jdete znechucen domů. Druhý den ráno zjistíte, že je to nejbohatší člověk na planetě a že i se svými šílenými nápady má vliv na obrovské množství lidí.

Všichni víme, co je to WHO (Světová organizace pro zdraví, neboli World Health Organization) a že se snaží prosadit tak zvaný „Pandemický zákon,“ který by jim dával v případě další pandemie plnou vládu nad světem a umožňoval by jim přikazovat které léky musí, anebo nesmí kdokoliv z nás dostat. Jeden z problémů je v tom, že WHO samo určí, kdy je pandemie a kdy není a nepotřebují za tím účelem předložit vůbec žádné důkazy. A pak nám vezmou veškerá lidská práva, zdecimují nás na ubohé otroky jen proto, že údajně zkoušejí zabránit rozšíření nemoci, i když to v žádném případě není možné. Jak říkají mnozí, jestli nás Covid-19 něco naučil, tak je to skutečnost, že šíření nemoci není možno zabránit.

Další problém je v tom, že Bill Gates je největší přispívatel a plátce WHO, takže má hlavní slovo i v mnoha vnitřních záležitostech této organizace. V současné době dává dohromady skupinu tisíců odborníků na nemoci, není jisté jestli jsou to vůbec lékaři, nebo biochemikové. Tato skupina má tvořit základ obrany proti pandemiím, které má Gates určitě všecky naplánovány.

Kromě nadace Gatesových je WHO podporováno všemi farmaceutickými firmami, které platí 70% veškerých jejich výdajů. Gatesovi dali WHO za rok 2020-21 celých 751 milionů dolarů a očekávají na své peníze návratnost.

Jenže všecko, co Gates dělá, skončí jako fiasko. Ani jeho Windows, které z části koupil a z části zpronevěřil, nejsou žádný zázrak – po pravdě je to asi jeden z nejhorších a z nejhůře fungujících programů, který potřebuje neustálé přídavné opravy, aby se udržel v činnosti.

Gatesova „Zelená revoluce“ v Africe dopadla podobně. Gates sliboval, že jeho projekt zdvojnásobí výnosnost půdy a do r. 2020 vytvoří stálý příjem pro 30 milionů farmářů. Po 15 letech pokusů se ukázalo, že půda v Africe nevynáší ani o trochu víc a že celková chudoba a hlad vzrostly o 31%.

Takže kdyby opravdu WHO organizace převzala vládu a v případě pandemie nahradila všecky vlády jejích členských států, pak by nám prakticky vládl ze zálohy Bill Gates. A vládl by skrze generálního ředitele WHO, což je Tedros Adhanon Ghebreyesus, který nemá lékařské vzdělání a v jeho rodné Etiopii se osvědčil jako terorista, který má na svědomí tisíce životů.

Práva WHO, která by získali uzákoněním Pandemického zákona zahrnují zvýšené sledování lidí a jejich kontaktů. Vlády členských států WHO jsou tímto zákonem vyřazeny z funkce a WHO přebírá na sebe vedení těchto států. Může nařídit sankce, nebo změnit místní příkazy a cokoliv jiného. Může jednat na podkladě informací z neznámých zdrojů, jejichž totožnost není povinno vyjevit. Tyto zdroje mohou být velké farmaceutické firmy, různé nadace a jiné organizace, které mohou být řízeny osobními zájmy a touhou po zisku.

WHO může nařídit povinné očkování, digitální identifikaci občanů, karantény, izolaci, testování a mnohé jiné, nesmyslné a nic neřešící příkazy. Vlády přestanou mít pravomoc, takže jakékoliv protesty nebudou nic platné.

Je zde rovněž nebezpečí, že WHO může vyhlásit pandemii i tehdy, kdy vůbec žádná není a může tuto situaci udržovat napořád. Potom by mohla taková organizace nařídit změnu zdravotního systému každé země, vydat své vlastní podmínky pro získání lékařské péče a všemožně jinak pomáhat Schwabovi v nastolení jeho Great Resetu. Už tak je známo, že chtějí odstranit soukromé lékaře a všecky sloučit do zaměstnaneckého poměru ve státním zdravotním systému.

Co by ještě znamenalo převedení vlády států na WHO

Nezávislé internetové stránky začaly okamžitě zveřejňovat hrozbu nového Pandemického zákona, čímž upozornily velké množství lidí na toto nebezpečí. Ale hlavní media o celé záležitosti vesměs mlčí. Je zřejmé proč, protože ví, že by narazili na odpor. Takže skoro se zdá, že se to všecko odehrává za zády jednotlivých vlád, anebo aspoň bez jejich vědomí potřebných detailů. Vědí jen to, co se WHO rozhodlo, že mohou vědět.

Každá změna zákona by byla provedena hlasováním WHO shromážděním a většina hlasů by zvítězila. Demokraticky, jak jinak! Jenže takto odsouhlasená změna by pak musela být zavedena všemi členskými státy, i těmi, které s ní nesouhlasily a hlasovaly proti. A kdyby některá země odporovala novému nařízení, mohly by na ni být uvaleny ekonomické sankce.

I když některé země mohou mít vynikající lékařskou péči pro své obyvatelstvo a WHO by nařídilo podřadné procedury, tito by musely ustoupit od svých obvyklých praktik a podřídit se daleko horším metodám WHO.

S největší pravděpodobností by byly digitální ID povinné pro všecky. Bez ID by nebylo zaměstnání, nebylo by jídlo, nebyl by život. A „očkování“ znamená pomalou smrt.

WHO by rovněž diktovalo co je „věda.“ Cokoliv by si umínili, že je „vědecké,“ by bylo nařízeno, i kdyby celé zástupy skutečných vědců proti tomu protestovaly. To by vedlo k nastolení šarlatánství a pochybných zásahů, se špatnými výsledky.

Jak již zmíněno, Ghebreyesus není lékař. Nebyl nikým zvolen na to, aby zastával úlohu světového vládce, kterým by se takto mohl stát. Nesmíme rovněž zapomínat, že byl na místo Generálního ředitele WHO dosazen z vůle Číny, která svými manipulacemi v Africe a jinde zařídila dostatečné množství volebních hlasů na jeho dosazení do hlavní úlohy.

WHO organizace je rovněž imunní proti jakémukoliv soudnímu řízení, takže kdyby bylo lidem jimi přikázaným metodami a léky ublíženo, tak nemají kam se odvolat, nemají zastání.

Výkonný výbor WHO

Ve výkonném výboru WHO nejsou zrovna země, které by se vyznačovaly zvláštními organizačními a vedoucími schopnostmi. Naopak, jsou tam samé menší země, které určitě nemají s rozhodováním ve světových záležitostech žádné zkušenosti. Možná proto tam jsou, aby tomu nerozuměli a odkývali všecko, co se jim předloží.

Výkonný výbor WHO je sestaven z těchto zemí: Brazilie, Kanada, Čína, Etiopie, Maldivy, Mikronesie, Maroko, Moldava, Senegal, Slovensko, USA, Jemen.

Kromě Ameriky která s největší pravděpodobností bude všem ostatním diktovat, anebo je prostě uplatí, všichni další budou jen přikyvovat, neboť až na Kanadu a Čínu to jsou samé malé státy a nebudou mít na vybranou. Nezdá se, že by Čína měla velký zájem na zdravotním stavu Evropy a Ameriky a Kanada je zcela v kapse WEF a Klause Schwaba, takže bude jednat pouze v zájmu globalistů.

Senegal může být přínos, pokud na něho velcí hráči dají. Senegal se za Covidové pandemie vyznamenal tím, že se s ní vypořádal daleko lépe než ostatní chudé země Afriky. Kdežto Slovensko mělo obrovský počet případů nemoci a snad i úmrtí.

Takže to, co nás čeká, není příliš růžové, protože tito lidé budou volit pro zavedení Pandemického zákona a nastolení jedné nevolené a nikým nezvané celosvětové vlády. Taková vláda udělá konec našemu světu a nastolí diktaturu kapitálu.

Jane Kaufman, 16. července 2022

 

 

Sdílet: