2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Globalisté oslavují své dokonale provedené zničení Srí Lanky – další na řadě je vaše země

Globalisté oslavují své dokonale provedené zničení Srí Lanky – další na řadě je vaše země.

Podle WEF šlo na Srí Lance všechno skvěle, ale to, co vidíme o čtyři roky později je: bankrot, inflace, platební neschopnost, nedostatek potravin a paliva, nedostatek zboží, násilí na ulicích.

Předseda vlády Srí Lanky vyhlásil výjimečný stav poté, co prezident Rádžapaksa a jeho manželka uprchli na Maledivy několik hodin předtím, než měl odstoupit.

Země zažívá nejhorší ekonomickou krizi od získání nezávislosti na Britech 4. února 1948.

Pro globální ekonomickou elitu byla Srí Lanka perlou Asie, vysvětluje novinář Glenn Beck. V roce 2018 Světové ekonomické fórum ocenilo zemi v článku s názvem „Takto bohatou Srí Lanku udělám do roku 2025“. Není divu, že tento článek byl nedávno v tichosti odstraněn.

„To bylo před čtyřmi lety a teď jsou na mizině,“ vysvětluje Beck. „Tak, co se stalo?

No, obvyklé nesmysly, které slyšíme od vládců v Davosu.

Srí Lanka se musela zaměřit na sociální ekonomiku a utrácet miliony na transformaci na nový druh kapitalismu. Srí Lanka snížila daně, ale nesnížila výdaje. Ve skutečnosti, aby podpořili velký reset své ekonomiky, začali tisknout hotovost bezprecedentním tempem.  Zdvojnásobila své úsilí o zelenou energii, … zní něco z toho povědomě?

Protože měli zelenou ekonomiku, museli jí prostě sloužit. A protože se vše zazelenalo, obrátili naruby své zemědělství a zemědělskou výrobu. Vše muselo být ekologické a vše muselo být vypěstováno podle nových pravidel.

Podle Světového ekonomického fóra bylo vše v pořádku, ale co vidíme o čtyři roky později: bankrot, inflace, platební neschopnost, nedostatek potravin, nedostatek komodit, nedostatek paliva a násilí v ulicích.

A nyní, když se jejich země hroutí, organizace, které ji tlačily tímto směrem – organizace, které prosazovaly a podporovaly tuto „transformaci“, včetně MMF (Mezinárodního měnového fondu) a Světového ekonomického fóra, prostě odešly.

Beck varuje všechny, aby si pamatovali, co globalisté udělali Srí Lance.

„Až příště uslyšíte Klause Schwaba mluvit o Velkém resetu, jak říká teď je čas na Velký reset, kdykoli uslyšíte o tom, že náš zemědělský průmysl potřebuje přejít na zelenou, až znovu uslyšíte o tom, že Rusko způsobuje růst ceny plynu, chci, abyste si vzpomněli na Srí Lanku“.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

ZDROJ

 

Sdílet: