1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Oddělal Zelenskyj už druhou vládu? Láska k brutálnímu Zelenskému se nevyplácí!

Slovenská vláda je před krachem, ale nebeská láska Čaputové k Zelenskému je nekonečná. Britský Johnson také sliboval Zelenskému nekonečnou lásku a je kde? Vážně odtržená partička snobů, která se schází v luxusních a šíleně drahých letoviscích za naše peníze tuší, co chce půl miliardy lidí v Evropské unii a Británii? Nebo zbývají Řeporyjci…

A nebo si chce ještě užít poslední chvíle na palubě Titaniku?

Johnsonův pád je blízko. Opustil ho už i ministr jmenovaný před 24 hodinami

6. července 202219:41
Britský premiér Boris Johnson po úterní rezignaci dvou ministrů vlády čelí rostoucímu tlaku a opouštějí ho další vládní úředníci. Za posledních 24 hodin z Johnsonovy širší vlády odešlo přes 30 lidí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/boris-johnson-demise-neduvera-vlada-parlament-poslanci-konzervativni-strana-volby.A220706_193351_

Aktualizované 16:45 SaS vypovedala koaličnú zmluvu

BRATISLAVA – Spor medzi Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom vrcholí už niekoľko týždňov. Scenárov je niekoľko a ako pripustil premiér Eduard Heger ešte minulý týždeň, možné je všetko. Liberáli žiadajú hlavu ministra financií, inak zrejme z vlády odídu, no OĽaNO to rázne odmieta.

 Další stát, který kašlal na lidi a onanoval před americkou božskou svátostí!

Český premiér Fiala hýká v Bruselu, národ posílá do horoucích pekel a vyhrožuje mu Jourovou, že nás pošle všechny do kriminálu!

V Holandsku střílejí po dětech policajti a a bouře napříč Evropou sílí.

USA posílají armádu do Evropy a bude 300 000 amerických vojáků zabíjet evropské civilisty, až bouře napříč Evropou vypukne v plné síle?

Každopádně vůdci vyhrožují pětiset miliónům občanů Evropy a věří, že volby už nikdy nebudou!

Petr Pokorný

 

Sdílet: