5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nizozemští farmáři stříkají hnůj na vládní budovy kvůli likvidačním regulacím

Nizozemští farmáři, kteří už celé týdny protestují proti radikálnímu plánu vlády snížit do roku 2030 emise dusíku o 50 až 90%, postoupili na vyšší úroveň – stříkají hnůj na vládní budovy, ministry i policisty.

Plány vlády totiž mohou způsobit dalekosáhlé následky, včetně zavření až třetiny nizozemských farem. Nezapomínejme, že Nizozemsko je jeden z největších vývozců potravin na světě, což jen dále zesílí globalisty naplánovaný hladomor.

Výjevy z Nizozemska těchto dnů

V následující části si můžete prohlédnout několik videí věrně zobrazujících aktuální situaci v Nizozemsku.

Video č.1

Na následujícím videu publikovaném na Twitteru můžete vidět, jak holandští farmáři protestují před domem „ministra pro dusík a politiku přírody“. Před dům mu přivezli hnůj, kterým kropí i přítomné policisty:

Video č.2

Na dalším videu můžete vidět, jak farmáři stříkají močůvku na vládní budovu, před kterou jsou již vykydané kupy hnoje. Následují záběry z protestů na dálnici obklopené hořícími pneumatikami a útoky demonstrantů na policejní vozidla.

Jedná se o odezvu na politiku nizozemské vlády kontrolované Světovým ekonomickým fórem ( WEF ), které chce uzavírat farmy, aby „zachránily svět“:

Video č.3

Naštvatí demonstranti se minulý týden začali vůči policii chovat agresivně a žádají, aby vláda stáhla svou „zelenou“ agendu.

Na videu můžete vidět, jak si jejich hněv odnášejí policejní dodávky:

Video č.4

Agentura Bloomberg minulý týden přinesla zprávu, že několik zemědělců se na protest proti vládě ukázalo před parlamentem s krávami.

Někteří z nich hrozili, že krávy zabijí přímo na místě (tedy udělají přesně to, co od nich žádá vláda):

Video č.5

Minulý týden velmi rozzlobení farmáři zablokovali hranici mezi Nizozemskem a Německem. Na 4. července byly naplánovány ještě masovější protesty:

Video č.6

Španělští farmáři se přidávají k Nizozemcům a protestují proti zvyšování cen paliv a základních životních potřeb. Na videu můžete vidět, jak zablokovali cestu v Andalusii:

Závěr

Je zajímavé, že tyto záběry vám nepřinášejí média hlavního proudu. Ty se v současnosti věnují tak „podstatným“ věcem jako je Tour de France nebo jiným událostem, které na život lidí nemají žádný vliv.

Čeho se média tak bojí? Aby se protesty nerozšířily ik nám? Bodaj by se tak co nejdříve stalo!

Naši lidé musí konečně přestat být lhostejní k současnému dění, agendě Evropské unie a likvidační politice vlastní vlády, pokud nechtějí, aby se jednoho dne probudili do zoufalství a bídy.

Nizozemci se už probudili. Je nejvyšší čas, abychom se probudili i my!

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com

Poznámka redakce: Všimněte si, jak o těchto národních masových protestech, nepadlo ani slovo v našich objektivních zpravodajských médií v Českou televizí počínaje.

 

Sdílet: