2. 10. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jane’s blog: Opičí neštovice – jsou anebo nejsou? A proč?

Před rokem, v březnu vytvořila neziskovka „Iniciativa jaderného ohrožení“ (The Nuclear threat Initiative, NTI) na „Mnichovské bezpečnostní konferenci“ (Münchner Sicherheitskonferenz) napodobení situace, kdy by došlo k epidemii opičích neštovic a co je zajímavé, určili začátek této epidemie na polovinu května 2022. Byl to opět takový pokus, stejně jako koncem roku 2019 „Event 201,“ kdy s pomocí počítače zkoušeli projektovat situaci, která by nastala, kdyby vypukla epidemie neznámého viru, což byla o 2-3 měsíce později Corona.

Hned na začátku této simulace přiznala NTI v Mnichově, že virus opičích neštovic bude umělý, vyrobený v laboratoři. Předpovídali miliardy nemocných a stamiliony mrtvých kvůli nedostatku jakýchkoliv léčebných prostředků. Nemoc měla být odolná vůči všemu, včetně očkování.

Je velice zajímavé, že první případy opičího viru se celosvětově začaly objevovat přesně jak předpovězeno, 18. května 2022. Takže – byla to předpověď, anebo informace?

Bill Gates se také zúčastnil

Notorický propagátor očkování a dalších pandemií, který svými penězi razí cestu nemocem, smrti a zkáze Bill Gates se rovněž této konference zúčastnil. Na internetu se vyskytlo velice zajímavé video, kde Gates mluví a údajně je jeho řeč převrácená, to znamená hraná pozpátku, odzadu. To, co říká, je děsivé. Překlad je přiložen:

„Je to tak divoké, že se tomu skoro musíte smát. Dr. Fauci a já zabíjíme miliony lidí, abychom na tom vydělali. Víte, hydroxychloroquin (plaquenil) je zázračný lék, který se nám oběma jaksi podařilo vyřadit, čímž jsme zabránili záchraně životů …“

Protože video neobsahuje žádné vysvětlení, tak není jisté, jestli se mu dá věřit, i když skutečnost to víc než potvrzuje. Je to rozhodně Bill Gates a mluví jasně a srozumitelně, i když se zdá, že je velmi nervózní. Jak moc spolehlivá je řeč, hraná pozpátku, není snadné určit.

Stejní lidé jako při Covidu

Thomas Röper píše, že ti stejní lidé, kteří plánovali a provedli Covid-19 pandemii, jsou tentokrát zúčastněni na propagaci a zavedení epidemie opičích neštovic. Covid byl plánován už od r. 2016. Byla v tom zainteresována celá síť neziskovek a vládních organizací, které všecky byly ve spojení s hlavním organizátorem, což byla Gatesova nadace. Celkem se jednalo o více než 50 organizací, vládních úřadů a vlivných jednotlivců.

Když Rusové vtáhli na Ukrajinu, našli tam opravdu velké množství amerických laboratoří, které pracovaly na výrobě nebezpečných jedů. Že je nevyráběli proto, aby dokázali, že to dovedou, je zřejmé. Naopak, plánovali tyto jedy použít jednak proti Rusům a jednak proti všem ostatním lidem, podle potřeby.

Pod záminkou léčení a prevence koronavirové infekce, shromažďovali tisíce vzorků séra od pacientů, kteří byli převážně slovanského původu. Takže můžeme čítat s tím, že prvně měly být tyto jedy použity proti Slovanům, Ruskem počínaje.

Některé laboratoře se také věnovaly výzkumu, zaměřenému na „reformu“ ukrajinské zdravotní péče, což vyústilo v mnoho případů obzvlášť nebezpečných nemocí v jejich přímém okolí. Zřejmě své výrobky testovali přímo na místních obyvatelích a jak víme, tak i na vojácích ukrajinské armády. Vyskytlo se mnoho případů zarděnek, záškrtu a tuberkulózy. Na příklad výskyt spalniček se zvýšil stokrát a byly obavy z epidemie obrny.

Ruské Ministerstvo obrany vydalo seznam těchto patogenů, spolu s informacemi, kde byly které z nich zkoumány a které americké organizace na patřičném výzkumu pracovaly. Tyto údaje je možno najít na této stránce, pokud se vám ji podaří otevřít.

Neštovice jsou nesmírně nebezpečné a mohly by nás všecky vyhubit

Ukrajinské laboratoře rovněž obsahovaly učební materiál, podle kterého byli zaučováni specialisté na první pomoc při pravých neštovicích. Jestliže Pentagon opravdu chtěl vypustit neštovice na populaci, pak byl jeho zájem na jejich prevenci a léčení naprosto opodstatněný.

Že měli něco takového v úmyslu je zjevné už z toho, že v r. 2003 museli být všichni američtí vojáci a s nimi i všichni diplomati a lékařský a nemocniční personál povinně očkovaní proti neštovicím. Jestli ovšem očkování proti něčemu takovému je dostatečná ochrana, je sporné.

Podle bezpečnostních předpisů pro laboratoře toho druhu, bylo zabezpečení ukrajinských laboratoří ubohé. Ampulky s živými neštovicemi bylo možno nalézt v nejrůznějších amerických institucích, kde se podle směrnic WHO (Světová organizace pro zdraví) č. 49.10 z r. 1996 nikdy neměly nacházet. Podle těchto směrnic byla pouze dvě místa na světě, kde směly být vzorky neštovic skladovány: jedno bylo v Americe, druhé v Rusku.

Podle plánů těch, kteří způsobují epidemie a trápí nás nesmyslnými opatřeními proti nim, měly být opičí neštovice zhruba tak nakažlivé jako Covid, jenže mnohokrát nebezpečnější a o hodně víc smrtelnější. Zatím není známo, co se stalo, že tyto látky nebyly použity proti lidem. Je možné, že ruská intervence na Ukrajině tomu opravdu zamezila. Také je možné, že odhalení plánu tento záměr zmařilo.

Náhradou máme opičí neštovice

Pravé neštovice byly považovány za vyhubené a proto se proti nim přestalo celosvětově očkovat. A teď, najednou, je všude plno jejich méně škodlivé odrůdy, opičích neštovic. „Nákaza“ se šíří zvláštním způsobem: tam jeden případ, na druhém konci světa dva další, pak ještě jeden, někde mezi tím. To není nákaza! Tak se nákaza nešíří. To by ta nákaza musela mít osobního tryskáče a neustále cestovat jako šílená po celém světě.

A hned, z ničeho nic, jako na zavolanou máme i očkování a všichni nás s vážnou tváří varují, jak důležité je, nechat si tuto látku píchnout. Takže další jed pro již tak oslabenou populaci.

Přitom opičí neštovice nemusí vůbec existovat. To všechno může být opět jen nafouknutá propaganda, vybudovaná z ničeho a s vážnou tváří vyhlašovaná do světa těmi stejnými podvodníky, kteří nás donutili uvěřit, že existuje nějaká velice nebezpečná chřipka Covid-19 a její odrůdy. Tím nás psychickým terorem donutili nechat se naočkovat něčím mnohem horším než kterákoliv chřipka.

Skoro se zdá, že tak zvané opičí neštovice se vyskytují pouze v zemích, kde byla použita Pfizerova injekce proti Covidu. Jsou mezi nimi: Severní Amerika, včetně Kanady, celá Jižní Amerika, kromě Bolivie, Venezuely, části Mexika a několika menších zemí, celá Evropa, arabské státy, Jižní Afrika, Austrálie, Mongolsko, Japonsko a pár menších zemí.

Jinými slovy, tam, kde byl Pfizer, tam jsou dnes také tak zvané opičí neštovice, takže může usuzovat, že jedno s druhým souvisí.

Existují vůbec opičí neštovice?

Opičí neštovice byly poprvé diagnozovány v r. 1970 v Demokratické republice Kongo a později byly zjištěny ještě v dalších 11 afrických zemích. Jenže dodnes není jisté, jestli opravdu šlo o opičí neštovice, anebo o neštovice plané. Vědecká studie, publikovaná v r. 1988 zjistila, že je nesmírně obtížné rozlišit opičí neštovice od planých neštovic. Tím pádem není prokazatelné, že opičí neštovice vůbec existují.

Plané neštovice jsou způsobovány virem varicella-zoster, což je v podstatě herpes virus, podobný herpesu v pohlavním ústrojí. Ten, kdo ho jednou má, ten ho má prakticky napořád. Takový virus se může celé dlouhé roky skrývat uvnitř nervových buněk a nemusíme o něm ani vědět a pak najednou vypukne jako bolestivá kožní nemoc, zvaná pásový opar.

Oficiální vládní informace a v nedávné době zveřejněné Pfizerovy dokumenty potvrzují, že tak zvané očkování proti Covidu-19 dokáže v případě nefunkčního imunitního systému povzbudit k činnosti spící virus planých neštovic, neboli herpes virus.

Takže tady nejde doopravdy o další epidemii nějakých opičích neštovic, ale to, co je za ně vydáváno, je následek Pfizerova „očkování“ a snad i jiných očkování, proti Covidu-19. Je zde zjevná snaha zakrýt tuto skutečnost a pokračovat dále s epidemickou historkou, ale nově uvolněné Pfizerovy dokumenty něco takového spolehlivě vyvrací.

Pfizer totiž původně doufal, že se jim podaří udržet těchto 55 000 stran záznamů o výzkumu, vývoji, testech a následcích na jejich injekce v tajnosti dalších 75 let. Ale federální soudce Mark Pittman jim přikázal to všecko zveřejnit a tak povinně dávali ven 12 000 stran každý měsíc, počínaje letošním lednem. Touto dobou už jsou všecky venku a je možno je najít zde, na stránce.

Jeden z těchto dokumentů, nazvaný „Znovu vydání 5.3.6 …“ (reissue 5.3.6 postmarketing exper.) je obzvlášť zajímavý pro náš případ, protože na straně 21 obsahuje informace o záporných vlivech Pfizerových injekcí, jednímž z nich je právě herpes virus.

Na straně 9 stejného dokumentu je uveden další záporný vliv, který tyto injekce způsobují a to je vytváření autoimunitních puchýřů. Autoimunitní puchýře se mohou vyskytnout na kůži, na sliznicích, v ústech, v nose, v krku, na pohlavních orgánech a ve skutečnosti po celém těle. I tyto mohou být snadno zaměněny za nějaké neštovice. Tato nemoc není současnou lékařskou vědou plně pochopena.

Již za 2 měsíce poté, co Pfizerovy injekce získaly nouzové povolení k používání, dostal Pfizer 8152 hlášení o výskytu herpesu a 18 z nich vedlo již tehdy k selhání několika orgánů zaráz. Hromadné selhání orgánů je způsobeno zánětlivou odezvou a vyžaduje dlouhodobou intensivní léčbu, protože bývá často smrtelné, s ohledem na množství zasažených orgánů. Důvod pro toto onemocnění bývá právě herpes virus, jak dokazuje studie z r. 2012.

Koncem roku 2021 byla vypracována další studie, která odhalila spojení mezi herpesem a injekcemi proti Covidu-19. Takže již tehdy věděli o tomto vážném následku a přesto pořád dál očkovali.

Že opravdu došlo doslova k  výbuchu případů herpesu, pásového oparu a hromadného selhání orgánů je potvrzeno záznamy CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) a jejich systémem VAERS (viz graf), který shromažďuje veškeré hlášené záporné vedlejší účinky léků, injekcí a očkování. V tomto směru je nutno upozornit, že tento systém je jedním z jedenácti a nikdo neví, jaké informace jsou obsaženy v těch ostatních. Jako další, je známo, že VAERS uvádí pouze 1 až 10% skutečného stavu. Přiložený graf výskytu nemocí rovněž dokazuje, že už i dřívější očkování způsobovala herpes a výskyt těchto nemocí se s postupem let stupňoval.

 

 

K tomu vůbec nijak nepřispívá skutečnost, že jak Pfizerovy, tak i jiné injekce proti Covidu-19 skutečně před chřipkou Covid neochraňují. Jejich účinnost klesá u všech věkových skupin z 50% účinnosti při vpichu na nulu během tří týdnů a i pak stále dál klesá, hluboko do mínusu. U věkové skupiny 60-69 letých klesá až na -391% a zůstanou po ní jen záporné vlivy.

Záporná účinnost injekce ukazuje na stupeň zničení imunitního systému. Záporná čísla neukazují doopravdy účinnost vakcíny, ale jsou ukazatelem výkonnosti imunitního systému v porovnání s neočkovaným člověkem. Takže když nám říkají, že účinnost očkování časem klesá, zde se nejedná o účinnost očkování, ale o trvalé ničení a oslabování funkce imunitního systému.

Informace, publikované britskou „Kanceláří národních statistik“ (Office for National Statistics, neboli ONS) dokazují, že Covid-19 injekce potřebují zhruba 5 měsíců na to, aby zničily imunitní systém očkovaného do té míry, že tento může snadno zemřít na kdejakou nemoc, kterou dostane. S dalším časovým odstupem, samozřejmě, je tato možnost stále vyšší.

Opatrnosti nikdy nezbývá

Navzdory tomu, že v případě tak zvaných opičích neštovic vůbec nejde o infekční nemoc, ale jedná se o následky nebezpečných a škodlivých injekcí, vydávaných za očkování, hrozba epidemií a pandemií nás bude provázet tak dlouho, pokud na to budeme reagovat strachem. Jednou se globalistům tento způsob manipulace osvědčil, tak od něho nebudou chtít jen tak honem odstoupit.

Bill Gates neustále varuje před dalšími a dalšími pandemiemi a neví, jak by nám nahnal co největší strach. WHO mu v tom vypomáhá, CDC si občas taky něco přidá a světové vlády jen kývají hlavou na souhlas asi tak, jako soška psíka, kterou dřív lidé vozili v autech za zadním sklem a která neustále kývala hlavou. V Americe se těmto lidem říká „yes-men.“

Je jasné, že jak Gates, tak všichni ostatní mají pravdu, další pandemie se blíží, již jsou připravovány a připravují je právě ti, kteří nás s nimi straší. „Kdo vykřikl, ten zapálil,“ se u nás říkávalo a nikdy to nebyla víc pravda než v tomto případě.

Robert Redfield, bývalý ředitel CDC řekl při nedávném rozhovoru:

„Myslím, že bychom si to měli uvědomit – vždycky jsem říkal, že si myslím, že tahle Covid pandemie nás měla upozornit. Nemyslím, že to byla velká pandemie. Ta velká pandemie je stále ještě v budoucnosti a bude to ptačí chřipka pro lidi. Bude mít značnou smrtelnost, něco jako 10-50%. Bude to velký problém.“

Samozřejmě, i on dobře ví, co se chystá, i on je jeden ze „zasvěcených.“ Už jeho rodiče pracovali jako vědci pro Národní zdravotní instituci (National Institute of Health), který dnes vede Anthony Fauci a on sám, Redfield, tam byl také zaměstnán.

Ptačí chřipka, prasečí chřipka, teď dokonce přišli s novým super-patogenem v prasatech, který je odolný proti antibiotikům a může přeskočit i na člověka. Zatím prý to neudělal, ale jeden nikdy neví, co se může stát. Je to stafylokokus aureus a je odolný proti i těm nejsilnějším antibiotikům. Vyvinul se prý tím způsobem, že sedláci stále přidávali dobytku do potravy antibiotika, aby zamezili ztrátám. To způsobilo, že i patogeny začaly soutěžit s těmito léky a začaly být odolnější a útočnější. To bylo vždy vyřešeno přidání ještě silnějších antibiotik, až nakonec už žádná silnější nebyla a teď máme problém.

To stejné se děje i s postřiky na pole, proti hmyzu, proti plísni a proti kdovíčemu jinému. Musí být stále silnější, protože brouci a plísně jsou stále odolnější. Je to „přežití těch nejsilnějších“ v praxi. Jednou, až nebudou silnější postřiky k sehnání, tak nám brouci a plísně, kteří se takto postupně vypracovali na super-nebezpečné, všecko sní a zničí a my zůstaneme hladem.

To se stane, když si lidé zahrávají s něčím, čemu nerozumí.

Další super nepřítel, který si oblíbil prasata je clostridioid. I on by se rád dostal z dobytka na nás, ale zatím to ještě neumí. Určitě se najde hodně „vědců,“ kteří mu v tom budou pomáhat.

To všecko jen zakrývá snahu o to, zbavit nás potravy

Nejrůznější těžké a nikdy předtím nevídané nemoci jsou dnes uměle vyráběny v laboratořích po celém světě a jsou zde nejen na to, aby nás řádně vystrašily a my pak dělali přesně to, co nám političtí vládní „odborníci“ nadiktují, ale také na to, abychom opravdu onemocněli a takto hýbali kolečky lékařského průmyslu. Představte si, co by dělali všichni ti doktoři, sestry a jiný zdravotní personál kdybychom byli všichni zdraví. Co to všecko drahé zařízení, které stálo miliardy na miliardy, kdyby nebylo koho prošetřovat, sledovat a „léčit?“

A pak je zde snaha všecka ta prasata, kuřata, krávy, ovce a cokoliv jiného zabít, zničit, spálit a zahrabat, údajně proto, aby už dále nemohli lidem škodit. Ten skutečný a skrytý důvod je zbavit nás potravy. Vzít nám maso, které nutně potřebujeme k přežití a ke zdraví a nahradit je rakovinotvornou sojou a jinou nestravitelnou a ve větším množství škodlivou zeleninou. Je to celosvětová snaha vyvolat hladomor a pak nám nabídnout laboratorně vypěstované „maso“ a jiné „potraviny,“ které budou tak drahé, že si to většina z nás nebude moci dovolit.

Ale s tím je čítáno, je to tak plánováno.

Strašení s pandemiemi, strašení s nemocemi dobytka, které nikdy nebyly v takovém množství, to všecko je příprava na to, abychom pandemie očekávali, abychom očekávali nedostatek potravin a masa a abychom byli připraveni na obrovské množství nemocí a úmrtí. Je to globální mytí mozků, přesně jak to hned na začátku celé této divadelní tragédie, někdy v březnu 2020 říkal známý znalec spikleneckých záměrů, David Icke.

Jane Kaufman, 4. července 2022

 

Sdílet: