12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Covidové „vakcíny“ jsou pro vaše zdraví škodlivější než kouření cigaret

Každý ví, že cigarety jsou hrozné pro vaše zdraví. Abychom ale pochopili jejich nejhorší stránku, je třeba pochopit, jak injekce genové modifikace proti koronaviru znásobují jejich škodlivé účinky.

Pokud vy nebo někdo, koho znáte nebo máte rádi, kouří, uvědomte si, že nikotin stahuje krevní cévy a omezuje přísun kyslíku a živin do celého těla.

I proto si někteří kuřáci po letech svého zlozvyku musí nechat amputovat konečky prstů na rukou a/nebo nohou. Z nedostatku krevního oběhu jim totiž zčerná. Řečeno jinými slovy, z kouření postupně odumírají končetiny.

To je důvod, proč všichni konzumenti nikotinu časem mívají vysoké riziko amputace na rukou, nohou a dokonce i současně na rukou a nohou. To nás přivádí k „vakcínám“ proti Covid-19.

Recept na katastrofu: Miliardy mikroskopických krevních sraženin vytvářených covidovými vakcínami způsobují problémy s krevním oběhem, zejména u kuřáků

Každý člověk, který užívá nikotin a byl očkován proti covidu, může dojít v nejbližších měsících a letech k vážnému poškození svého zdraví.

Patologové po celém světě nacházejí záhadné gumové krevní sraženiny v oběhovém systému obětí „vakcín“ proti Covid-19.

Podle lékařů, vědců a patologů, kteří zkoumají poškození cévního systému vedoucí k úmrtím na celém světě, jsou nacházeny mikroskopické krevní sraženiny vytvářené právě hrotovými proteiny.

Tyto mikroskopické krevní sraženiny neovlivňují jen větší krevní cévy, jako jsou tepny a žíly, ale objevují se iv těch nejmenších cévách (kapilárách, vlásečnicích).

V medicíně se označují jako mikrovaskulární trombózy, které snižují průtok krve a mohou ovlivnit životně důležité orgány, stejně jako… počkejte… nikotin!

Poškození z těchto mikroskopických krevních sraženin vyvolaných vakcínou je rozsáhlé a při běžných skenech v nemocnici se nezjistí. V plicích však mohou způsobit plicní embolii. V mozku mohou způsobit mrtvici. V srdci mohou způsobit těžké záněty, myokarditidu a dokonce i infarkty.

Nenechte se zmýlit, hrotové proteiny vytvořené z patoků od firem Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson putují po celém těle a nezůstávají jen na místě vpichu ve svalové tkáni, jak se vás regulační úřady snaží přesvědčit.

Mikroskopické krevní sraženiny vyvolané očkováním a uvízlé v krevních cévách mohou způsobit znecitlivění končetin, které může později vyžadovat amputaci.

Pokud nekouříte, protože znáte zdravotní nebezpečí cigaret, včetně rakoviny a krevních sraženin, měli byste se také vyhnout takzvaným „očkováním“ proti Covid-19, které jsou pro vaše zdraví doslova NEBEZPEČNĚJŠÍ než kouření.

A nejen nebezpečnější, ale mnohem nebezpečnější než nakažení se samotným koronavirem.

Covidové vakcíny jsou navrženy tak, aby zničily lidský cévní systém a způsobily závažné záněty, které zhoršují mnoho dalších chronických onemocnění a „již existujících“ zdravotních stavů jako jsou rakovina, cukrovka, srdeční choroby, demence a krevní sraženiny.

Je známo, že nikotin dramaticky zvyšuje hladiny hormonů, které mohou zvýšit tvorbu krevních sraženin, a to nejen u kuřáků, ale také u lidí, kteří se věnují „vapování“, čili elektronickým cigaretám.

Tito konzumenti nikotinu si uvědomují, že jejich zlozvyk poškozuje plíce, ale většina z nich netuší, že si zvyšují i ​​riziko vzniku krevních sraženin. První příznaky onemocnění periferních arterií (PAD) začínají bolestmi nohou při chůzi.

To je také důvod, proč tolik obětí očkování proti Covid-19 trpí na ochablé končetiny, syndrom neklidných nohou, chronické svědění, ischias a hlubokou žilní trombózu.

PAD způsobuje snížený přísun kyslíku do nohou, chodidel, prstů a konečků prstů, což může vést ke gangréně a následně amputaci. To je také důvod, proč jsou patoky proti covidu pro vaše zdraví horší než kouření.

Problémy s průtokem krve jsou totiž velmi rychle znásobovány „mRNA technologií“.

Jak chirurgové odstraňují krevní sraženiny

Na následujícím videu si můžete prohlédnout zařízení, které chirurgové používají k odstranění krevních sraženin. Je to však velmi nebezpečné, protože pokud se částice uvolní, mohou způsobit infarkt nebo mrtvici.

Tato technologie (její výroba a prodej) prudce vzrostla od doby, kdy se vakcíny proti Covid-19 začaly injekčně podávat lidem. Proč asi? To je mnohým z vás dnes jasné. Měly by to konečně přiznat i státní zdravotnické úřady.

Uložte si v záložce vašich oblíbených webových stránek portál Vaccines.news , kde naleznete aktualizace o experimentálních „vakcínách“ způsobujících krevní sraženiny, myokarditidu či závažný chronický zánět.

Autor: SD Wells, Zdroj: naturalnews.com

 

Sdílet: