12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Anglosasové zvyšují sázky: chtějí zničit Rusko spolu s Evropou

Kolektivní Západ spolu se Spojenými státy chce velkými oběťmi na Ukrajině zasít věčné nepřátelství mezi větve jednoho slovanského světa.

Doktor vojenských věd Konstantin Sivkov to řekl ve vysílání kanálu YouTube „Den TV“, uvádí korespondent PolitNavigator.

„Na summitu NATO padlo jednoznačné rozhodnutí, že Ukrajina musí bojovat až do hořkého konce. To naznačuje, že sjednocený Západ, kde jádrem – osou, jsou Londýn a Washington, sleduje dvojí cíl. 

Na jedné straně co nejvíce ekonomicky vyčerpat Rusko a na druhé straně vytvořit v rámci země co nejvíce sociálních problémů, které v případě konfliktu vždy nastanou.

Za třetí, se zaměřením na velké oběti Ukrajinců, zasít maximální nepřátelství mezi ukrajinským a ruským národem, mezi dvě větve jednoho slovanského světa,“ řekl Sivkov.

Poznamenal také, že Evropa je připravena vést ekonomickou válku proti Rusku až do svého posledního životaschopného podniku.

„Lídři staré Evropy vedoucích zemí, když hlasovali pro pokračování války na Ukrajině, se ve skutečnosti shodli, že ekonomická válka proti Rusku bude vedena, řečeno alegorickým jazykem, až do posledního životaschopného podniku v Evropě. To znamená, oni jsou připraveni obětovat evropskou ekonomiku až do jejího úplného rozvalu společně s ekonomikou Ruska. Oni – to jsou Anglosasové. A Evropa s tím ve skutečnosti souhlasila,“ dodal vojenský expert.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

ZDROJ

 

Sdílet: